Přejít na obsah

Submariner 2010


volfda

Doporučené příspěvky

sibirnaya : Zajímavé přísloví :) Ale já bych skoro řekl, že kupuješ hodinky abys je po pár nošeních prodal, nebo se mi to jenom zdá? Já si ty hodinky chci nechat, nebo alespoň nechat hodně dlouho.

 

lastam: Jsou nějaké oficiální ceny a všichni prodejci jsou povinni ty ceny +/- dodržovat. Samozřejmě to nelze vázat smlouvou, ale dá se to různým způsobem vymáhat. U těchto hodinek je cena 8990 EUR, přesto ji ani jeden z našich prodejců nedodržuje nicméně Carollinum je asi o 800 EUR dražší než Bechyně. V Německu i v Nizozemí nabízejí tyto hodinky za cca 6500 EUR. Těžko říci, kde tito prodejci nakupují, ale nejsou to oficiální dealeři, tedy hodinky jsou kupovány na někoho jiného a tak jsou i zaneseny do databáze Rolex. Mimochodem jedna prý z běžně použivaných fint u nás je, že se hodinky jakoby vyvezou mimo EU a stát vrátí kupujícímu DPH - tohle já dělat nebudu, nicméně kdo tu udělá, dostane se na podobnou ceny jako v Německu. Samozřejmě chápu naše prodejce, že Rolex nejsou housky na krámě a pokud si budou vzájemně všichni mršit ceny, mohou za chvíli stáhnout roletu.

Pro zajímavost - u Dušáka Arkády jsem se jednou zeptal zda nebudou někdy zastupovat Rolex a oni z hrůzou v tváři řekli, že panebože to nikdy, nejsou ani hezké a hrozně se padělají a já nevím co ještě.... Koukal jsem na ně jak čerstvě vyoraná myš, takový odpor k značce jsem nečekal, ale chápu, možná o to žádali a když nedostali, stal se z toho syndrom, těžko říci.

 

Pokud tedy někdo zná oficiálního dealera Rolex, který prodává hodinky o 30% levněji běžnému zákazníkovi, pak by mě to zajímalo, ale myslím že takový není, to by měl velké problémy s Rolex. Každopádně existují zákaznické karty u Bechyně, Silver, Gold a Platinum a zde jsou údajně slevy 5, 10 a 20% z jejich cen.

 

 

 

,

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK asi je pravda, ze tamto kde prodavaji ty B01 nejsou AD takze palka 174k v Carolinu je asi v poho, tak jak to pak je kdyz koupis hodinky u neAD? Ses pak nejak v nevyhode? Kdyz se ti tu treba podelaj B01 musis jet do Nemecka? Docela by me to zajimalo jak by to pak teda asi probihalo, jestli i tak muzu zabehnout tady v Praze k AD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nechci prodavat. Ale abych mohl koupit, tak proste prodat musim. :)

 

Já většinou prodávám jenom to, co opravdu nechci, tak se mi to spíš hromadí. Mohl bych spoustu věcí prodat, ale než bych na tom hodně prodělal, tak si to raději nechám v budoucnu to někdo využije v rámci dědictví. Raději budu mít hodinky za 2 mega, než abych na tom mega prodejem prodělal. Peníze jsou jenom papírky, které vyděláš znovu, ale hodinky svázané s příběhem a životem ne.

 

lastam: se zárukou nevím, podle mě je mezinárodní (i když to má své omezení), ale kvalitní věci se moc nerozbíjejí, spíš seřízení a vyčištění stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Panove zkousel nekdo v posledni dobe na ruce ty vodnicky new suby ? Ja asi pred pul rokem v Drazdanech, tam jsem je zavrhl, ale ted na ne casto cumim v katalogu a nejak se me to rozlezelo. Co na ne rikate, moc zeleny, moc urvany, kyc ?

 

No aby som pravdu povedal tiez som na tom tak neako podobne...a pred par dnami som rozmyslal ze si ich pojdem skusit ak ich budu mat v BA... :crying_anim02:(ze zoberiem stale a porovnam si to) Upraveno uživatelem stopa99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

zdravím všechny, já jen pro pořádek. Asi 3 strany nazpátek někdo píše a ukazuje fotky, jak Subům 2010

 

svítí ve tmě indexy modře. Ale to je přeci nesmysl, ne? Leda že bych si ve Švajcu koupil fejky, protože

 

indexy svítí zeleně.

 

Indexy svítí modře, stejně jako u SDDS, zeleně svítí pouze nové GMT II. Věř mi :)

I když každý člověk vnímá rozdíly mezi zelenou a modrou po svém. Ale ve srovnání

se starými Suby jsou skutečně do modra, zatímco staré jsou zelené.

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Indexy svítí modře, stejně jako u SDDS, zeleně svítí pouze nové GMT II. Věř mi :)

I když každý člověk vnímá rozdíly mezi zelenou a modrou po svém. Ale ve srovnání

se starými Suby jsou skutečně do modra, zatímco staré jsou zelené.

 

 

Rozdíl je patrný při srovnání. Když dám staré suby vedle SDDS, tak je vidět rozdíl pěkně. Samo o sobě to moc nepřijde :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přece jenom neodolal nákupu u Bechyně a moc se mi to líbilo. Bylo to fakt hodně příjemné, lepší než když mi předávali nové auto, za ty peníze jsem si to užil :)

 

Jojo, mně se to taky líbilo, ale do doby, než mi hodinář zkrátil tah.

 

Mám od Bechyně stejnou zkušenost se zkrácením tahu (lady Rolex), moc se tam s tím nemažou...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove zkousel nekdo v posledni dobe na ruce ty vodnicky new suby ? Ja asi pred pul rokem v Drazdanech, tam jsem je zavrhl, ale ted na ne casto cumim v katalogu a nejak se me to rozlezelo. Co na ne rikate, moc zeleny, moc urvany, kyc ?

 

Já se na ty zelené moc těšil, pak jsem si je v Drážďanech vyzkoušel a zjistil, že mi v reálu nesednou. Stará LVčka jo, ale tohle moc ne. A to se mi na obrázku fakt líbí. Tam jsem se přesvědčil, že si mám koupit DJ II. Pokud něco pod vodu od Rolád, pak buď klasicky černé, nebo SDDS, které se mi víc a víc začínají líbit. Jinak měl jsem později na ruce k porovnání oboje nové suby vedle sebe, ta černá je fakt univerzál...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na ty zelené moc těšil, pak jsem si je v Drážďanech vyzkoušel a zjistil, že mi v reálu nesednou. Stará LVčka jo, ale tohle moc ne. A to se mi na obrázku fakt líbí. Tam jsem se přesvědčil, že si mám koupit DJ II. Pokud něco pod vodu od Rolád, pak buď klasicky černé, nebo SDDS, které se mi víc a víc začínají líbit. Jinak měl jsem později na ruce k porovnání oboje nové suby vedle sebe, ta černá je fakt univerzál...

 

Furt tak nějak doufám, že RLX přijde s černým modelem a zelenou lunetou ... i když keramické GMT Pepsi by se mi také líbily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neprilozim nic....nejde to :

Service Temporarily Unavailable

 

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

 

Taky už mě napadlo udělat další sbírku, ale asi by to bylo zase na howno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem sem přilepit výsledky z vibrografu. Nejhorší hodnota u SUB C -1sec/day. Ještě musím nastudovat na co je amplituda, a proč se měří na 52 stupních a naopak co-axialy na 30 stupních. Jo a nebudes tomu verit, ale nejlepsí výsledky ze VSECH mých hodinek udělaly PloProfy, neskutečnou půl vteřinu denně do mínusu ( samozřejmě se jedná o průmer z měření, ne z reálného nošení ). Výsledky jsou pro mě zajímavý. Třeba některé vintage Primky nešly skoro změřit. Místo čáry, nebo čar, se na displayi ukazoval rozsypaný čaj, ale zase některé 68čky měly slušných 10sec/den, a to bez servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem je vyměnit za vintage, a na pár dní je dal do prodeje za 117k, ale naštěstí se nikdo neozval. Na vintage najdu zdroje jinde, a tyhle jim budou ukazovat cestu a čas.

Přesností a rezervou chodu poráží všechno co jsem kdy měl. OK, SDDS je prestižnější, ale rezervu chodu má kratší, lunetu neskonale dražší, rezervu chodu kratší, a přesnost horší.

Už chápu proč za ně chtějí u Omegy ty prachy. Jsou do poslední koruny zasloužený !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem je vyměnit za vintage, a na pár dní je dal do prodeje za 117k, ale naštěstí se nikdo neozval. Na vintage najdu zdroje jinde, a tyhle jim budou ukazovat cestu a čas.

Přesností a rezervou chodu poráží všechno co jsem kdy měl. OK, SDDS je prestižnější, ale rezervu chodu má kratší, lunetu neskonale dražší, rezervu chodu kratší, a přesnost horší.

Už chápu proč za ně chtějí u Omegy ty prachy. Jsou do poslední koruny zasloužený !!!

 

Když jsem je viděl v prodeji, tak jsem si říkal, že máš horečku ... jsem rád, že tě to přešlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...