Přejít na obsah

Watch de Luxe - Aupark


xlaque

Doporučené příspěvky

Musím předeslat, že mne těší, že někdo z prodejců opět zavítal na forum. Neberte si to nijak osobně, ale nemohu s Vámi souhlasit:

 

Nezabúdajte že je to predajna a nie múzeum

A vy nezapomínejte, že se máte ke všem klientům chovat stejně a pokud se někdo příjde na hodinky jenom podívat, zkuste jej něčím zaujmout a zpříjemnit mu ten pobyt u vás, stejně tam ta prodavačka celý den sedí a nemá do čeho píchnout.

 

a potom nam chodí nadatavať aký sme dráhy!!

No tak asi jste :whistle:

 

Mnohy zabudaju že sa nachadzaju v luxusnej predajne a nevstupuju patrične oblečeny a s patričnou uctou !!

:gora: To je nejlepší fór, co jsem tady slyšel

 

 

Spomínanej predavačke už ukradli takzvaný zakaznici 2 x drahe hodinky, a pretože to musela zaplatiť nie je čudo že je opatrná a skúma či ste naozaj kupujúci.

... a pak když klienta patřičně svým výslechem znechutí tak se diví, že u ní nikdo nic nekoupí.

Mimochodem, slyšeli jste už o takovém tom živém Brano-zavírá-samo co stojí v obleku u dveří a otevírá je? Mají to třeba v Praze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten mlady pan/chalan, co tam pracoval, co sa fakt vyznal, bol komunikativny a mal aj dobry odhad tam uz nepracuje? Toho ste si mali drzat zubami-nechtami...

Poznavacie znamenie: na ruke mal Breitlingy :)

Upraveno uživatelem TomAnt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad že ste navštívili našu predajnu a podrobili testu !!! Asi Vas kolegynka zle odhadla že chcete u nas nakupovať, alebo ....

 

Nezabúdajte že je to predajna a nie múzeum,pretože väčšina ludi si sem chodí len obzrieť veci čo kúpi cez internet pripadne v zóne kde nie je DPH, a samozrejme porušuje zákony EU a nezaplatí DPH, clo, a potom nam chodí nadatavať aký sme dráhy!! Mnohy zabudaju že sa nachadzaju v luxusnej predajne a nevstupuju patrične oblečeny a s patričnou uctou !! Často ani nepozdravia !!! Ak sa berie vec za 10 -20 Tis. euro do rúk, treba prejavovat rešpekt, a potom sa Vám nestane že .....

 

Spomínanej predavačke už ukradli takzvaný zakaznici 2 x drahe hodinky, a pretože to musela zaplatiť nie je čudo že je opatrná a skúma či ste naozaj kupujúci.Žial stava sa to cca min. raz ročne aj v iných klenotníctvach v SK !!!

 

Peter T.

 

Presne takto nejako som si predstavoval majitela/veduceho predajne :smile_anim: Upraveno uživatelem shag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod, že jí byly ukradeny dvoje hodinky je sice politovánihodný, ovšem za toto nemohou pykat ostatní zákazníci. Takový postup každého odradí a většina lidí, co má zájem koupit drahý hodinky, jde do různých obchodů, porovnává ceny, přístup, prostředí a pak se rozhodne, kde utratí svoje peníze. Málokdo kupuje hodinky za 100 tisíc při první návštěvě obchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predavacka - "kauza" vystrih - stalo sa mi to v PO v Maxku.

 

Samozrejme, videl som aj kupujucich, kde ako ste tu pisali, ani nazabucia a jeho velke Ego ide kupit Casio - a neberte to ako znizenie statusu hodiniek. To predavac/ka musi silno prekusnut antipatiu. Vacsinou je umenim profesionalne ho nasmerovat, co sa ma, ak je blbec, s tym aj z predajne odide. Ale nikdy nesmie byt, ak s dobrym umyslom vojdes dnu, a vyjdes ako blbecek.

 

Vzdy sa najdu vychcankovia, ktory mozu ustretovost zneuzit - kradeze a pod - a Slovensko je tym specialne. Na to doplacame potom vsetci a prave aj tou nestastnou otazkou: "mate na to?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvom rade sa chcem podakovať miestnym členom za podržanie, nečakal som, že sa tu stretnem s takym ohlasom :rolleyes:

 

A teraz by som chcel reagovať na tento prispevok:

Som rad že ste navštívili našu predajnu a podrobili testu !!! Asi Vas kolegynka zle odhadla že chcete u nas nakupovať, alebo ....

O žiaden test som sa nepokušal, vyššie som už pisal, kde inde som si skušal hodinky a toto bolo prvykrat, čo ma niekto "zle odhadol". Na niektorych strankach je niečo ako feedback, kde uživatelia pišu svoje skusenosti, Chronomag zastrešuje najväčšiu česko-slovensku komunitu nadšencov hodiniek, delime sa tu o pocity z novych hodiniek, navštev vyrobcov, preto som považoval za vhodne napisať aj svoju skusenosť.

 

Nezabúdajte že je to predajna a nie múzeum,pretože väčšina ludi si sem chodí len obzrieť veci čo kúpi cez internet pripadne v zóne kde nie je DPH, a samozrejme porušuje zákony EU a nezaplatí DPH, clo, a potom nam chodí nadatavať aký sme dráhy!!

Ospravedlnujem sa, že vam kecam do cien, ale cena tych Chronomatov B01 je inde v Europe okolo 6 000 ?, ale ako raz povedal jeden mudry človek "Na Slovensku z tej ceny zaplatiš najom a aj majiteove BMW".

 

Mnohy zabudaju že sa nachadzaju v luxusnej predajne a nevstupuju patrične oblečeny a s patričnou uctou !! Často ani nepozdravia !!! Ak sa berie vec za 10 -20 Tis. euro do rúk, treba prejavovat rešpekt, a potom sa Vám nestane že .....

Hmm a keby som tam zrazu zamaval s tou sumou, už by nevadilo moje nepatrične oblečenie ? A ked sa už bavime o rešpekte, spominana predavačka sa na mna s prepačenim z vysoka vysrala, ked jej zazvonil telefon, pričom išlo len asi o nejaku kamaratku, podla slov "...a taky človek sa dostane na post generalneho riaditela..." asi nešlo o urgentnu objednavku z LeLoclu.

 

Spomínanej predavačke už ukradli takzvaný zakaznici 2 x drahe hodinky, a pretože to musela zaplatiť nie je čudo že je opatrná a skúma či ste naozaj kupujúci.Žial stava sa to cca min. raz ročne aj v iných klenotníctvach v SK !!!

Ospravedlnujem sa naposledy, že vam kecam do kšeftu, pre porovnanie, predajna Sheron v centre, v maji som sa bol pozrieť na JLC Duometre a chronographe, nepatrične oblečeny v koženej bunde, džinsoch a teniskach z vypredaja, nikde nenastal žiaden problem, ked som odchadzal spytal som sa predajcu na BfB Complications 29 a ten mi ich hned ukazal v zlate bez spytania sa, možno je to tym, že tam maju ochranku, ak si ju nemôžete dovoliť, tak smola, predavať taketo značky v nakupnom centre asi nebude dobry napad...

 

A ešte jeden moj skromny dojem, kt je dost OT a možno si zaň vyslužim kritiku. Ked sa už obhanate slovami ako luxusny, čo tak si prelistovať slovensku gramatiku ? Nemyslim si, že singular/plural a koncovky v nom sa veľmi zmenili od toho 70teho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnohy zabudaju že sa nachadzaju v luxusnej predajne a nevstupuju patrične oblečeny a s patričnou uctou !! Často ani nepozdravia !!! Ak sa berie vec za 10 -20 Tis. euro do rúk, treba prejavovat rešpekt, a potom sa Vám nestane že .....

Spomínanej predavačke už ukradli takzvaný zakaznici 2 x drahe hodinky, a pretože to musela zaplatiť nie je čudo že je opatrná a skúma či ste naozaj kupujúci.Žial stava sa to cca min. raz ročne aj v iných klenotníctvach v SK !!!

Peter T.

 

Jestliže prodáváte opravdu tak luxusní zboží a máte obavy z odcizení, tak si pořiďte ostrahu, k luxusní prodejně vkusně oblečený člen ostrahy určitě může patřit. Vy v podstatě děláte z hůře oblečeného zákazníka potenciálního zloděje /což by mě hodně naštvalo/ a jestli se nepletu, pozdravit by měla prodavačka a slušný zákazník by ji měl odpovědět....akorát si nějak pořád nedovedu představit tu "patřičnou úctu" v prodejně a to jakékoli. Patřičnou úctu mám, když vejdu do Chrámu Svatého Víta a ne do krámu, byť s luxusním zbožím :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad že ste navštívili našu predajnu a podrobili testu !!! Asi Vas kolegynka zle odhadla že chcete u nas nakupovať, alebo ....

 

Nezabúdajte že je to predajna a nie múzeum,pretože väčšina ludi si sem chodí len obzrieť veci čo kúpi cez internet pripadne v zóne kde nie je DPH, a samozrejme porušuje zákony EU a nezaplatí DPH, clo, a potom nam chodí nadatavať aký sme dráhy!! Mnohy zabudaju že sa nachadzaju v luxusnej predajne a nevstupuju patrične oblečeny a s patričnou uctou !! Často ani nepozdravia !!! Ak sa berie vec za 10 -20 Tis. euro do rúk, treba prejavovat rešpekt, a potom sa Vám nestane že .....

 

Spomínanej predavačke už ukradli takzvaný zakaznici 2 x drahe hodinky, a pretože to musela zaplatiť nie je čudo že je opatrná a skúma či ste naozaj kupujúci.Žial stava sa to cca min. raz ročne aj v iných klenotníctvach v SK !!!

 

Peter T.

 

pane - vase nazory aj gramatika su skutocne pozoruhodne. tiez mam zabavny zazitok od vas z predajne, ale nechce sa mi to tu rozpravat. Dam vam male odporucanie, aj ked len zopakujem co je tu uz napisane: Chodte sa niekedy pozriet "do toho obchodu oproti cumilovi", ak chcete vidiet ako to ma vyzerat.

 

p.s. v auparku si na dvere nalepte nálepku

, usetrite si spustu neprijemnosti so zakaznikmi :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je prostě klasika...a právě z tohoto důvodu bych si hodinky v Čechách nebo na Slovensku nekoupil (možná s výjimkou Dušáka v Praze-tam mám nejlepší zkušenosti). V Neměcku nebo Rakousku se o zákazníky starají a ne, že je odhání se slovy, které v podstatě znamenají "Neotravuj vole".

 

Mám podobnou příhodu z jednoho hodinářství na Václaváku. Byl jsem předtím tuším v hodinářství Bechyně, kde jsem dostal katalog Omega a Rolex...no a pak jsem se zastavil do tohoto hodinářství. Vejdu, slušně pozdravím a zamířím se podívat na některé kousky, o nic nežádám, o nic neprosím...

 

Prodavačka: Sbíráte katalogy?

Já: (pár vteřin ticha, nějak to nedokážu pobrat) ...ne, jen bych se rád podíval na některé hodinky.

 

Tak se snažím koukat, pár vteřin na to:

Prodavačka: Sbíráte katalogy, co?

Já: Ne, dívám se.

Dalších pár vteřin ticha::

Prodavačka: Sbíráte katalogy, že jo?

Já: Na shledanou.

 

 

Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak neuvěřím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

min. rok. praha butik Hublot, ja+kamarat+5 rocny syn (vsetcia kratasy a triko a tenisky)

sama nas volala dozadu kde nam predvadzala tourbillon a ucila nas ako lepsie priblizit tento nevsedny zazitok prirobenou kamerkou ku stojanu.

rozpravala nam historiu a sama nas tam zabavala dobrych 20+ min. nakoniec nam darovala katalogy a my viac ticho a v prijemnom soku sme pozdravili a sli :)

pristup ktory asi netreba viac komentovat.

ak by som mohol niekedy byt HH zakaznik tak by som sa tam rad vratil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je prostě klasika...a právě z tohoto důvodu bych si hodinky v Čechách nebo na Slovensku nekoupil (možná s výjimkou Dušáka v Praze-tam mám nejlepší zkušenosti). V Neměcku nebo Rakousku se o zákazníky starají a ne, že je odhání se slovy, které v podstatě znamenají "Neotravuj vole".

 

Mám podobnou příhodu z jednoho hodinářství na Václaváku. Byl jsem předtím tuším v hodinářství Bechyně, kde jsem dostal katalog Omega a Rolex...no a pak jsem se zastavil do tohoto hodinářství. Vejdu, slušně pozdravím a zamířím se podívat na některé kousky, o nic nežádám, o nic neprosím...

 

Prodavačka: Sbíráte katalogy?

Já: (pár vteřin ticha, nějak to nedokážu pobrat) ...ne, jen bych se rád podíval na některé hodinky.

 

Tak se snažím koukat, pár vteřin na to:

Prodavačka: Sbíráte katalogy, co?

Já: Ne, dívám se.

Dalších pár vteřin ticha::

Prodavačka: Sbíráte katalogy, že jo?

Já: Na shledanou.

 

 

Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak neuvěřím...

 

POSLOUCHEJ ,JA TOMU NEROZUMIM....TAK SBIRAS KATALOGY,NEBO NE???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spomínanej predavačke už ukradli takzvaný zakaznici 2 x drahe hodinky, a pretože to musela zaplatiť nie je čudo že je opatrná a skúma či ste naozaj kupujúci.Žial stava sa to cca min. raz ročne aj v iných klenotníctvach v SK !!!

 

Peter T.

 

By mě zajímalo, kolik u Vás prodavači berou peněz, že se jim vyplatí 1-2x do roka v rámci loupeže přijít o hodinky v řádech tisíců EUR a pak za ně z vlastní kapsy zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je prostě klasika...a právě z tohoto důvodu bych si hodinky v Čechách nebo na Slovensku nekoupil (možná s výjimkou Dušáka v Praze-tam mám nejlepší zkušenosti). V Neměcku nebo Rakousku se o zákazníky starají a ne, že je odhání se slovy, které v podstatě znamenají "Neotravuj vole".

 

Mám podobnou příhodu z jednoho hodinářství na Václaváku. Byl jsem předtím tuším v hodinářství Bechyně, kde jsem dostal katalog Omega a Rolex...no a pak jsem se zastavil do tohoto hodinářství. Vejdu, slušně pozdravím a zamířím se podívat na některé kousky, o nic nežádám, o nic neprosím...

 

Prodavačka: Sbíráte katalogy?

Já: (pár vteřin ticha, nějak to nedokážu pobrat) ...ne, jen bych se rád podíval na některé hodinky.

 

Tak se snažím koukat, pár vteřin na to:

Prodavačka: Sbíráte katalogy, co?

Já: Ne, dívám se.

Dalších pár vteřin ticha::

Prodavačka: Sbíráte katalogy, že jo?

Já: Na shledanou.

 

 

Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak neuvěřím...

 

Nebylo to náhodou Details? Tam jsou nějaký divný.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...