Přejít na obsah

Roland Kemmer


dknespl

Doporučené příspěvky

Roland Kemmer, na ebay erkahund, dělal dřív ve Frickeru a pro Precista. Pár let je na volné noze. V minulosti jsem od něj bral nějaké strojky. Dělá (skládá) svoje hodinky v kategorii Tourby, Precista atp. Strojky má ETA. Jestli je tam něco z Číny? Asi jo. Strojky pokud není explicitně uvedeno, že jsou Seagull, tak bych se nebál. Má teď celkem pěkné soudkové oblekovky za 200 EUR s ETA 2824-2. Nejsou to ani fejky, ani čistokrevná čína. Za ty prachy myslím celkem pěkný entry level automaty.

ebay

fotky na flickru

review na watchuseek

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za zajimavy tip, tohodle manika jsem neznal. signovana korunka je necekana, i kdyz ty uvozovky tam byt nemusely. jedine minus je to logo, na te zvetsene fotce na eBayi nevypada nijak moc elegantne... rozhodne se to na oblekovky nehodi. ale chtelo by to videt nazivo. za ty prachy to vypada zajimave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Omlouvam se za ozivovani stareho prispevku, ale ma prosim R.Kemmer nejakou odicialni stranku (vyjma odkazovaneho shopu na ebayi)? Nic se mi nepodarilo najit. Diky

 

Ofiko stranky nema,alespon donedavna tomu tak bylo,vetsinou se da kontaktovat mailem,nebo si ho najit na ebay,kde obcas miva aukce svych kusu,pokud ale hledas nejakou ucelenou nabidku,nebo "katalog",obavam se,ze marne,pokud vim,dela na objednavku a komunikace s nim neni vzdy uplne rychla,vysledek ovsem povetsinou stoji za cekani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...