Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Myslím, že to bylo myšleno ironicky ta 1/2 ceny...

 

Myslel jsem to tak, že dát takovou dardu za Parexo, kde komplet sada stojí cca 2.500,- (pokud se nepletu) je hrůza. A navíc když kopletní renovace v Eltonu vyjde na cca 1Ok, kdy dostanu vše 100% originál Prim a navíc v nerezu a s vlastní individualizací. No za mě jednoznačně PRIM. Tak asi tak. Jinak já jsem spokojeným (novým) majitelem Mokka Igenů po Lukášovi (filo-boxer).

Odesláno

Myslel jsem to tak, že dát takovou dardu za Parexo, kde komplet sada stojí cca 2.500,- (pokud se nepletu) je hrůza. A navíc když kopletní renovace v Eltonu vyjde na cca 1Ok, kdy dostanu vše 100% originál Prim a navíc v nerezu a s vlastní individualizací. No za mě jednoznačně PRIM. Tak asi tak. Jinak já jsem spokojeným (novým) majitelem Mokka Igenů po Lukášovi (filo-boxer).

 

Však tak jsem to myslel i já, žes to tak myslel a podle Tvé reakce to tak myšleno bylo :D :D

Odesláno

Myslel jsem to tak, že dát takovou dardu za Parexo, kde komplet sada stojí cca 2.500,- (pokud se nepletu) je hrůza. A navíc když kopletní renovace v Eltonu vyjde na cca 1Ok, kdy dostanu vše 100% originál Prim a navíc v nerezu a s vlastní individualizací. No za mě jednoznačně PRIM. Tak asi tak. Jinak já jsem spokojeným (novým) majitelem Mokka Igenů po Lukášovi (filo-boxer).

No, ta desítka s individualizací...možná..když si nebudeš vyskakovat... A Parexo sada stojí 2500 ??:??? Jůůů- a co v ní je?

Odesláno

No, ta desítka s individualizací...možná..když si nebudeš vyskakovat... A Parexo sada stojí 2500 ??:??? Jůůů- a co v ní je?

 

Špatně jsem se vyjádřil - základ originál Prim Igen se dá sehnat kolem 2.000,- a vše ostatní "nová výroba" (sklíčko, ručky, luneta, vložka, těsnění, ciferník, korunka) podle Parexo ceníku cca 500,- a rázem je z toho rádoby starý, velmi vzácný, velmi zachovalý model, zaručeně originálních hodinek po strejdovi za jednou tolik.

Odesláno

Prodávajícího Zkurka1 bych dal do našeho blacklistu a výherci popřál pevný nervy, až zjistí, co koupil. smile_anim.gif

 

Zkrátka a dobře, potencionální kupci z Aukra by měli chodit pravidelně sem na fórum, aby byli více v obraze....

Odesláno

Prodávajícího Zkurka1 bych dal do našeho blacklistu a výherci popřál pevný nervy, až zjistí, co koupil. smile_anim.gif

 

Za tento prodej by na blacklist patřil. Ale já jsem od ní (je to nějaká žena) koupil už dvoje hodinky a bylo to vždycky v pořádku. Ale todle je fakt úlet, hlavně ten autentický příběh !!! :goof:

Odesláno

Zkrátka a dobře, potencionální kupci z Aukra by měli chodit pravidelně sem na fórum, aby byli více v obraze....

No právě, kdo to tu čte je většinou dobře chráněn. Bohužel chytne chronobakteriální infekci a stejně špatně skončí...

Odesláno

Tomu říkám úlet... I to povídání

KLIK

 

Z Aukra: ... Dobrý den v této aukci máte možnost zakoupit hledaný model hodinek Prim Sport 1 včetně originální etue Prim hodinky jsem měla ve své sbírce přibližně 1 rok pořizovací cena byla 5.000kč

 

Před rokem prodávalo Parexo ty "parádní" žluté ciferníky? Přijde mi to jako docela slušný podvůdek.

Odesláno

 

Z Aukra: ... Dobrý den v této aukci máte možnost zakoupit hledaný model hodinek Prim Sport 1 včetně originální etue Prim hodinky jsem měla ve své sbírce přibližně 1 rok pořizovací cena byla 5.000kč

 

Před rokem prodávalo Parexo ty "parádní" žluté ciferníky? Přijde mi to jako docela slušný podvůdek.

 

No dyť... ta paní bude, jak se říká, dobrá "rybářka" smile_anim.gif

Odesláno

Ani se radši neptám, proč tam nemá fotky pouzdra... (luneta teda taky nic moc...)

KLIK

 

Já mám spíše zálusk na ty traktory, tak nevím...zkusím poslat dotaz na více fotek.

 

 

 

traktor_hum.jpg

 

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...