Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Jestli on je nevyrobil Jára Cimrmanů?

No ale to by znamenalo průlom v jeho dosud známé tvorbě. Úplně převratný objev, který  by mohl pod dýnkem v malé mikrotečce (Cimrmanův dřívější vynález, odpozorovaný přímo v přírodě od jistého druhu much) mít schovanou unikátním způsobem vytvořenou daguerotypovou fotokopii Tleskačova plánku létajícího velocipedu, nebo možná dokonce plánek předchůdce tohoto technického zázraku, Cimrmanova létajícího kostitřasu, vytvořený přímo Mistrem. Vědci se o jeho existenci přou již mnoho desetiletí, neboť stránky patentové knihy s vyobrazením létajícího stroje byly nevratně poškozeny hlodavci.

 Pokud skutečně jde o exemplář hodinek vyrobených Cimrmanem, jedná se o raritu, ke které se nemohl dostat ani člověk cinkající v kapse klíči od Eltonu. Pod tuctově vypadajícím ciferníkem, který se důmyslně odklápí na pantu chráněném vlastním patentem, se nalézá unikátní stroj, navazující přímo na práci Mistra Hanuše. Díky aplikaci některých Leonardových výpočtů a Einsteinových raných rovnic se dokonce daří pomocí několika vnitřních lunetek, malovaných Mikolášem Alešem, vypočítat nutná míra zakřivení časoprostoru kdekoli na Zemi tak, aby bylo možno se nejkratší možnou cestou dostat do pražské hospody U Pinkasů, kde, jak známo, je výčepní, kterej to pivo zrovna hejčká... Vlásek je vytvořen z opravdového ústřižku Mistrovy kadeře, zavinut speciální(patentovanou) kulmou. No tak tyhle hodinky jsou opravdu k nezaplacení.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale teď již vážně, nechává Vás to natolik chladnými, že aukci necháte bez reakce na Aukru, nebo se někdo odhodlal napsat prodejci? Já jsem teď bombardoval prodejce údajného dynamostartéru na Velorex 350, protože mi připadne brutální, aby se na to nachytal nějaký neznalý fanda. Ty hodinky sice více bijí do očí, ale i tak, o to více to irituje.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde natolik stupidní, že si myslím, že nemá cenu do toho investovat čas a případně i nervy.

Tohle je adept na pitomce roku - jestli to myslel vážně a na dvojitýho pitomce roku, jestli to myslel jako podvodnou nabídku, na kterou někoho nachytá.

A jestli se někdo chytne, tak je to adept na trojitého pitomce roku a zaslouží si to. Já bych to nechal být ze studijních důvodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde natolik stupidní, že si myslím, že nemá cenu do toho investovat čas a případně i nervy.

Tohle je adept na pitomce roku - jestli to myslel vážně a na dvojitýho pitomce roku, jestli to myslel jako podvodnou nabídku, na kterou někoho nachytá.

A jestli se někdo chytne, tak je to adept na trojitého pitomce roku a zaslouží si to. Já bych to nechal být ze studijních důvodů.

:lol2:  :lol2: :lol2:  :lol2:  Souhlas Honzo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si dovolil souhlasit s Honzou.Ponechat ze studijních důvodů.On se totiž pod proustou rouškou běžných hodinek Prim sport ukrývá unikát nesmírné ceny.V i tak obyčejném pouzdře je vměstnán tzv. hegerézní ventil jištěný kladykusem a ten po použití rovnáku na vohýbák je možný odjistit. Tím nám vznikne možnost připojení na vodovodní řádek a hle , jsou zde již několikrát obdivované hodiny s vodotryskem.Gdyby to tam bylo napsané přímo, cena by se ihned vyšvihla do astronomických výšin, a prodejce by se mohl dostat do kříže s bedrními ouřady a musel by platiti Daně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak, že nerostou. Zase jednou Prim sport, které ještě nemám a navíc za opravdu kulantní sumu 3,5K - tady.

 

A pro jistotu i foto:

 

attachicon.gif3184591923_1.jpg

 

V aukci je uveden i mobil. Co když budeme prodávajícímu volat a tvrdit, že se jedná o vzácný model, který má mnohem větší cenu??? Co, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš ty zlaté televize? To nebyl strastpol, ten má více obchodů jak 23. Navíc se dají sehnat levněji. Vydrž.  :)

To je pravda... 23 obchodů je pro takového matadora málo... Tož se omlouvám, ale moje poslední hláška o kýblech v tomto případě stejně platí... Nebo ne, Straspole? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kdo by do nich za tu cenu šel? http://ostatni.bazos.cz/inzerat/23721055/Stare-hodinky-Prim.php Jsem majiteli napsal, že jde o prototyp, tak proč je prodává za hubičku?! Jsem zvědav, za jak dlouho inzerát vymaže a objeví se, že jsou strašně moc vzácné  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kdo by do nich za tu cenu šel? http://ostatni.bazos.cz/inzerat/23721055/Stare-hodinky-Prim.php Jsem majiteli napsal, že jde o prototyp, tak proč je prodává za hubičku?! Jsem zvědav, za jak dlouho inzerát vymaže a objeví se, že jsou strašně moc vzácné  :lol2:

...a na ciferníku je mapa kapitána Kida k pokladu ve Štěchovicích!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý woé - já jsem dostal info, že na aukro visí cifr elton, ale nenašel jsem ho - jinak bych to byl já. Jdu se :suicide_anim: nebo :hang: nebo by ještě možná bylo přípustné harakiri. :wallbash:

Ale no tak. Vždyť je ve stavu na :shit: , měl jsem v plánu tam hodit tak 700 (to mě stál nosový cifr na 97) a nakonec jsem se na to stejně vykašlal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...