Přejít na obsah

ORIS naj cena


jamikadze

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

tzn vysledna cena na tahu pres 18kkc bez ohledu na to, jestli koupime 1ks nebo 10ks? teto logice tedy moc z pohledu obchodnika nerozumim..

 

NO mne to vysvetlil takto.Tie 44 su basic model ,cize su lacnejsie ako small secon 47,cize nema na nich asi taky rabat ako na 47.tak preto na 47 moze ist viac dole ako na 44. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo z vás udělá dobře, když si koupí ty bílé z Chumpusova odkazu. Model se v tom barevném odstínu už nevyrábí a přitom vypadá tak elegantně.

 

Thesis má recht, bílé a dokonce na tahu vypadají fajnově, nemyslíte? Dokonce za 600 éček, cca 25K. Mně se líbí, netuším kolik za poštu. Ale šel bych do nich.

PS: ze seznamu taky couvám.

 

http://www.watchbox.be/prod/Oris-Big-Crown-Watches/BIG%20CROWN%20TT1%20DIVERS/item1528.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri kupe jedneho kusu na kovu 910,00 GBP = 26 666,05 CZK no pri kupe 2 a viac zlava 25 percent co je 855,00 GBP = 25 054,37 CZK

 

plus pošta a tvoje náklady je to tak?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milosklikar (za predpokladu, ze dostanu tyto nebo za 15kkc +-nějaká ticka ( 638,00 GBP = 18 695,54 CZK s dodáním v únoru pro mě taky ztrácí význam)

 

stará láska nerezaví??

trochu jsem se hrabal v historii :smile_anim:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/11724-oris-divers-tt1/page__hl__oris

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO mne to vysvetlil takto.Tie 44 su basic model ,cize su lacnejsie ako small secon 47,cize nema na nich asi taky rabat ako na 47.tak preto na 47 moze ist viac dole ako na 44. :sad01_anim:

 

ani tak tomu nerozumim. podle me nema mysleni salesmana.

 

konkretne:

1- kdyz da slevu 20% (puvodne jsi psal 25?) proda hodinky, na kterych utrzi 18 695 kc. za tuto cenu si ale hodinky nekoupi nikdo. Zisk 0 Kc.

2- kdyz da slevu x% (nechce se mi to pocitat) proda hodinky, na kterych utrzi 15kkc. Za tuto cenu si hodinky koupi 5 lidi. Zisk > 0 Kc.

 

edit: za predpokladu, ze naklady ma nizsi nez 15kkc, coz samozrejme predpokladam, ze ma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani tak tomu nerozumim. podle me nema mysleni salesmana.

 

 

Jsem z toho taky jelen. :sad01_anim: Zřejmě nechce cuknout z obvyklé marže. Ale jak říkáš: obchodník (a to byl, jak jsem pochopil, do rozhodování zapojen i manažer) získává nejenom kvantitou prodeje (v tomto případě cca 8 kousků!), ale prodává i své image do zahraničí... A to je přece předpoklad dalších prodejů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No joo.Snazil som saa :suicide_anim: NO max co dostaneme je 25 percent pri kupe 47 aspon viac kusov.Na 44 dostanem max 20 percent pri kupe tak isto viac ako jedneho kuska.Ja som ties take rozmyslaj preco to tak povedal.NO ale jednoducho matika nepusti.

 

1.ked 47mm stoja katalogovo 1140 libier je predpoklad,ze na nich ma vedsiu marzu nemyslite ako na 44m.

2. 44mm stoja 850 libier.Co pri tej istej zlave ako pri 47 nebolo realne dat tu istu zlavu.

 

jednoducho na vsetkych obrazne ORIS ma trepnem 40 percent marzu?".Takze na drahsich ma viac a na lacnejsich menej.

 

ved to nieje take taske pochopit.A urcite na 15CZK s 44 by som sa nedostal.Ved to je swiss made nie made in China.Ties si musi drzat svoju prestige.Tak isto ako nedostanete 30 aj viac percent na panerai :suicide_anim: :sad01_anim: A ze ste nasli stary dopredajovy model za 16CZK to je ine. Novy model ma 300WR A SELITU a stary ma 200wr a ETU. http://www.watchbox.be/prod/Oris-Big-Crown-Watches/BIG%20CROWN%20TT1%20DIVERS/item1529.htm

a este k tomu je na gume. Nie na tahu.

 

Cize si myslim,ze 20 ci 25 percent je slusne co mi mohol osobne dat.Ked beriem do uvahy,ze je to obchod,kde musi platit najom,pracovnikoch,elektrinu a ine vydavky.Cez internet shop neplatite nic.Akurat tak domenu.Cize podla mna spustil az moc dobre.Takze si to spocitajte.NO kde kupite nove 47 na kovu z obchodu ne z ebay ci ineho internetoveho portalu za 855libier??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy model ma ..............SELITU a stary.............ETU.

Z Tvého příspěvku jsem pochopil, že vyvyšuješ Sellitu nad ETU. Myslíš to vážně ? Podle čeho tak soudíš ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Tvého příspěvku jsem pochopil, že považuješ Sellitu lepší než ETU. Myslíš to vážně ? Podle čeho tak soudíš ?

 

 

Ne ja viem,ze su na tom rovnako,len som povedal,ze to je stary model co sa este montovala ta Eta.Rozdiel medzy nimi je len jeden a to pocet kamenou.Sellita ma o jeden viac.TO je jediny rozdiel medzy strojcekami co viem.Ale je tam este dasie rozdieli co som nenapisal medzy starim a novym modelom.Ved ties ked ides kupovat novu Fabiji tak nekupis predosli model,kde to mozes mat novy model s faceliftom a vylepseniami.TO je co som myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Ale je tam este dasie rozdieli co som nenapisal medzy starim a novym modelom

Jaké jsou další vylepšení, zatím si uvedl diskutabilní WR300m, kterou nikdo z nás nevyužije.

 

Poddotaz, v belgickém inzerátu je jasně uvedeno, že jsou hodinky s kovovým náramkem, Ty tvrdíš, že s pryžovým. Jak si na to přišel ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké jsou další vylepšení, zatím si uvedl diskutabilní WR300m, kterou nikdo z nás nevyužije.

 

Poddotaz, v belgickém inzerátu je jasně uvedeno, že jsou hodinky s kovovým náramkem, Ty tvrdíš, že s pryžovým. Jak si na to přišel ?

 

bavime sa o tych?? JA myslim tie http://www.watchbox.be/prod/Oris-Big-Crown-Watches/BIG%20CROWN%20TT1%20DIVERS/item1529.htm

A myslel som,ze za tu cenu 16CZK mas s rubber,ved tam je napisane BAND: blue rubber band, folding clasp with diver4s extention

a nie na kovu,lebo na kovu si vzdy o dost drahsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bavime sa o tych?? JA myslim tie http://www.watchbox....RS/item1529.htm

A myslel som,ze za tu cenu 16CZK mas s rubber,ved tam je napisane BAND: blue rubber band, folding clasp with diver4s extention

a nie na kovu,lebo na kovu si vzdy o dost drahsie.

 

Ty si vlákno nečteš :eek: ? Chumpus přiložil zcela jasně TENHLE inzerát a v něm je napsáno BAND : steel band !!!

 

Žádal jsem Tě, abys mi, neznalému, napsal pár slov o dalších rozdílech mezi novým a starým modelem. Nějak si mi zapomněl odpovědět. Abych to shrnul, zatím jsme se dopracovali k pomíjivému rozdílu Sellita/ETA a pro nás, obyčejné smrtelníky, nepodstatné WR 300M/200M. Má nový model zásadní vylepšení ? Odpovím si sám, nemá, co čekat od hodinek za cca 18000 Kč. Nebavíme se o raketoplánu, že. Ale přesto, těším se na další, zásadní informace, které vnesou světlo do problému ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

to thesis

Nějaký změny tam oproti starýmu modelu jsou.... třeba tah má šroubovací dílky a novou sponu (viz foto). Ale samozřejmě nic zásadního...

post-786-071684000 1294455142.jpg

post-786-058899000 1294455156.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...