Přejít na obsah

ORIS naj cena


jamikadze

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Rád bych se připojil- nejraději modré divery small second na tahu i když to bych ještě zvážil,protože výška 16.5 mm na nošení nikoliv v neoprenu se mi zdá dost

 

btw teď jsem se podíval do prodejního vlákna kde Orisy 47 mm/ to by nebylo na zavadu/ prodává bohush a při prohlížení fotek na ruce asi bych pokorně zůstal na modrých diverech 44 mm na tahu.

 

omluvte zvýrazněné písmo,klavesnici asi nechutnalo kafe

 

 

 

Jen tak pro info, nevite nekdo jakou vysku maji ty 44? Tento rozmer me nenapadlo nejak sledovat, ale pri pohledu na ty 47 na ruce jsem se zdesil. To opravdu neni na bezne noseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro info, nevite nekdo jakou vysku maji ty 44? Tento rozmer me nenapadlo nejak sledovat, ale pri pohledu na ty 47 na ruce jsem se zdesil. To opravdu neni na bezne noseni.

 

 

Jsem zvědav jak tahle akce tady dopadne.

Ještě k té tloušťce hodinek, schválně jsem tam dal fotku s ohnutou rukou, aby výška vynikla, ale v reálu to je naprosto v pohodě, dýnko je taková oblina, která se schová v ruce a třeba některé Breitlingy jsou ještě tlustší. Naopak bych vás chtěl upozornit, kdo Orisy neviděl naživo, že 44-ky jsou dost malé, tak pozor abyste nebyli zklamaní, rozměr lunety je u nich 41, opravdu zvažte ten větší rozměr než objednáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav jak tahle akce tady dopadne.

Ještě k té tloušťce hodinek, schválně jsem tam dal fotku s ohnutou rukou, aby výška vynikla, ale v reálu to je naprosto v pohodě, dýnko je taková oblina, která se schová v ruce a třeba některé Breitlingy jsou ještě tlustší. Naopak bych vás chtěl upozornit, kdo Orisy neviděl naživo, že 44-ky jsou dost malé, tak pozor abyste nebyli zklamaní, rozměr lunety je u nich 41, opravdu zvažte ten větší rozměr než objednáte.

 

Přesně. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že 47 nejsou tak hrozně velké, jak se mohou zdát a naopak - 44 jsou malé. On ten soudkovitý tvar pouzdra hodně klame.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou velikostí je to pravda - měl jsem na ruce Oris Small Second a i když mám ruku jak dítě, tak to nebylo zas tak strašný. Docela o nich uvažuju...ale velikost je akorát tak hraniční, tak nevím... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawko akurat som dorazil.NO takze vec sa ma tak.Zatial ziaden termin nedavam,kedze este nik nieje poriadne isty a ani ja.

 

1.zatial som sa dostal max ORIS 44m na kovu, za

638,00 GBP = 18 695,54 CZK to je 25 percent zlava.NO este to nieje cielova cena,kedze caka na vyjadrenie hlavneho managera.Budem vediet do hodky.

Je tam mali problem.Vsetky 44 diverky su dopredane:musi ich objednat a boli by az v polovici februara,kedze nestiha Oris vyrabat.A chlapy cena znova Oris pojde horeee.Cize asi tak

2 .44m na gume 585,00 GBP = 17 142,46 CZK

 

treba brat k uvahu ze,44 je basic model diverkoch a tam moc z cenou hybat to tasko.Skor na 47mm sa da pekne. No presne vyjadrenie dopisem o Hodku.A mozte sa rozhodovat ci ano ci nie.Snazil som saa to mi verte.NO nemaju velke rabaty.Mozem rozdat potom cisla na tu predajnu.

 

3.Chcem aby ste teraz si toto precitali.Pisal som,ze nechcem nic z predaja.Tak to aj OSTANE.NO,ale budem musiet za kazde hodinky si zauctovat k cene 10 LIBIER.Pytate sa preco? JA byvam v Cheringotne a obchod je Stratfort upon avon cize 12 mil.Uz teras som osobne minul na telefon.kredyt 20 libier.Plus som uz prejazdil dalsich 20 libier a plus parkovne.Cize rad by som bol na 0.dakujem za pochopenie.A urcite ked to vyjde budem tam musiet volat a volat a jazdit tam osobne.Cize tak dakujem.

 

Cize dajte mi este hodku. diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawko akurat som dorazil.NO takze vec sa ma tak.Zatial ziaden termin nedavam,kedze este nik nieje poriadne isty a ani ja.

 

1.zatial som sa dostal max ORIS 44m na kovu, za

638,00 GBP = 18 695,54 CZK to je 25 percent zlava.NO este to nieje cielova cena,kedze caka na vyjadrenie hlavneho managera.Budem vediet do hodky.

 

pises o tehle nebo jinejch? protoze na webu maji cenu 738 gbp coz se slevou 25% je 553 gbp a ne 638..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

milosklikar (za predpokladu, ze dostanu tyto nebo za 15kkc +-nějaká ticka ( 638,00 GBP = 18 695,54 CZK s dodáním v únoru pro mě taky ztrácí význam)

patris

Chumpus

Conrad

Hayamen

ricous

heky

tmoris (za predpokladu, ze dostanu tyto nebo tyto za 15kkc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pises o tehle nebo jinejch? protoze na webu maji cenu 738 gbp coz se slevou 25% je 553 gbp a ne 638..

 

 

Nie zlava sa berie z katalogovej ceny,kde ju maju vsetci rovnaku a to je 850 libier ich kupis vsade v obchode a znej je 25 percent dole na 638gbp,ale skusim este viac.Ja cakam na telefonat co mi povie.takze cakat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milosklikar (za predpokladu, ze dostanu tyto nebo za 15kkc +-nějaká ticka ( 638,00 GBP = 18 695,54 CZK s dodáním v únoru pro mě taky ztrácí význam)

patris

Chumpus

Conrad

Hayamen

ricous

heky

tmoris (za predpokladu, ze dostanu tyto nebo tyto za 15kkc :)

 

V ciernom prevedeni ma ich na predajni-Cize tie mozu byt ihned.Su uplne nove.Viem,ze ich ma na vyklade cca 2 tyzden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, vyškrtnětě mě už sakra z toho seznamu :D Na víc jak 30% z ceníkovky se nedostane, není to velkoodběratel. A ještě si do toho musíte započítat nějaký poštovný. U nás se na 15 taky nedostanete, to by na tom prodejce moc neměl, páč to jde ještě před CZ distributora. Za 15 a míň jedině za kopečkama u "prostředníka". Dají se sehnat i nový, ale musíte počítat s omezenou nabídkou modelů. Třeba tyhle za 13500 + pošta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze presne tak ako som vravel a myslel si,akoo uz predoslom to napisal.Nedostaneme 30percent ci viac.

 

Cize takto v skratke.47mm smal secon date alebo 47 small secon C by pri viac ako jedneho kusku by bola zlava 25 percent z katalogovej ceny.Pri kupe jedneho 20 percent,treba ratat,ze to vam dava staru cenu,kedze TU v uk aj na slovensku isla hore DPH.cize budu zas drahsie.

 

A co sa tyka 44m :sad01_anim: :crying_anim02: ee maximalne 20 percent.

 

Inac este jednemu clenovy o limitke.Daju sa zo zlavou 25 percent i pri jednom kusku.

 

a co sa tyka postovneho mozno by to bolo v cene.Ale je na Vas teraz.NO urcite to nik nebude chciet,ale snazil som saa.

 

Len jedna sa o nakup v obchode nie cez net.A ja kupujem iba v obchode a vidim co kupujem a kde asi tak.

S pozdravom Miro alias Jamikadze.prijemny vecer prajem.

 

Cize vzdy bude platit okrem 44mm pri jednom kuse 20 percentna zlava.Ked nik nebude chciet tak zamknem too vlakno))

 

Tak aspon sme vsetci z ocakavaniami cakali ,kde sa dostaneme.NO dostali sme sa asi na max bezneho kupujuceho. :D u tejto znacky ORIS

 

 

PS: neukrizujte ma za natahovanie casu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže 47 na kovu small second modré kolik komplet cena sakumprdum se vším ? diky za odpověď

 

 

pri kupe jedneho kusu na kovu 910,00 GBP = 26 666,05 CZK no pri kupe 2 a viac zlava 25 percent co je 855,00 GBP = 25 054,37 CZK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...