Přejít na obsah

ORIS naj cena


jamikadze

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Aha, tak jsem si zaměnil Tvůj odkaz na inzerát s patrisovým.

 

 

nevadi.Cize su tam rozdieli,ale nepatrne.

1.WR 200.nove 300wr

2 ETA/sellita

3.Spona na kovovom tahu

4.Cifernik je hladky a na novom mas pekne vlnky ako u omega

5.je to novy model) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze tak-Do utorka uzatvaram bud sa bude objednavat,alebo sa kasle nato.Dnes mi bolo potvrdene na model 47mm ze,ked budu minimum ci viac ako 2 zaujemcovia tak zlava bude 855libier.A je tam ale hacik,kedze nepojde o velku objednavku bude tam postovne.Ale ako som ja uz pisal budem dobra dusa.Skrtam mojich 10 libier a davam ich na postovne.Postovne bude stat minimum 10 no max 20libier co celkova suma pre Vas je 865 alebo max 875.tak rozmyslajte.Bud v utorok spravym,alebo rusim vse.dik za pochopenie.Na otazky SZ please.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl v Koscomu a situace je horší než jsem čekal

 

TY HODINKY JSOU SKVĚLÉ

 

dojem a fakt

 

Rozhodně nekupovat 44 mm díky soudkovitému tvaru pouzdra na ruce bych jim hádal 40 mm- budily dojem chlapeckých

 

Jak jsem se obával výšky u 47 neni to tak, konvexní tvar dýnka které není na ruce vidět je dělá na ruce zcela přijatelné-sice ne do obleku,ale na běžné denní nošení bez neoprenu klidně

 

V Koscomu po slevě10 procent kterou by dali vylezou na 34197 kč na tahu který se mi líbil

 

Jamidakze říká,že by je zařídit za 26 000

 

tak si to kdo chcete přeberte,já si to jdu také přebírat :suicide_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes stavil v Brne ve Vankovce. Maji tam cerne GMT 44 a modre Great Barrier Reef 47. Zkusil jsem si je oboje. Ty cerne 44 nevypadali zle (myslim velikostne), rekl bych ze byli tak akorat. Ovsem v okamziku co jsem si zkusil ty modre 47 razem ty mensi nejak ztratili na pritazlivosti. Ted si jen rikam jestli to nebylo dano i tou barvou, pac cerna mi k srdci preci jen neprirostla a opticky zmensuje, zato ta krasna jasna modra...jen mi pripadnou opravdu vysoke... Jestli jsem byl driv rozhodnut pro 44, ted mam vazne dilema :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dnes stavil v Brne ve Vankovce. Maji tam cerne GMT 44 a modre Great Barrier Reef 47. Zkusil jsem si je oboje. Ty cerne 44 nevypadali zle (myslim velikostne), rekl bych ze byli tak akorat. Ovsem v okamziku co jsem si zkusil ty modre 47 razem ty mensi nejak ztratili na pritazlivosti. Ted si jen rikam jestli to nebylo dano i tou barvou, pac cerna mi k srdci preci jen neprirostla a opticky zmensuje, zato ta krasna jasna modra...jen mi pripadnou opravdu vysoke... Jestli jsem byl driv rozhodnut pro 44, ted mam vazne dilema :)

 

Kolik chtěli za ty reefy?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady na polském fóru jsou Orisy na prodej, cena vychází na 22,5 tis., píše jako nové, z května 2009, pokud by někdo měl zájem, můžu pomoct zprostředkovat, chodím tam na to fórum.

 

 

Dostal jsem dotaz k mému předchozímu příspěvku, že fotka se otevře pouze členům, tak tady je.

 

edit: zmenšení fotky

post-5960-060972300 1294825274.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velkost je v pohode, sam mam zapastie 17cm a small second pekne unosim. Ani ta vyska nie je taka hrozna, na ruke sa o strati. K obleku to samozrejme nie je.

 

 

Premyslim porad nat tema 44 (mam ruku 16,5-17cm) a tech 26.000 je mimo muj rozpocet.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...