Přejít na obsah

ORIS naj cena


jamikadze

Doporučené příspěvky

Zalozim nove vlakno.Ked som to uz tu vlastne pisal,ale necham ho samostatne.Tu mozte pisat ty co maju zaujem a budem Vam odpovedat na ceny a otazky.Jedna sa o normalne luxusne hodinarstvo v anglicku,kde som si spravil dobre meno.Ja som len sprostretkovatel nic viac.Mne ani peniaze nejdu.To vsetko si budete robit sami.JA Vam to len ulahcim.Proste da mi na kazdy typ znacky ORIS 20 percentnu zlavu. :smile_anim: Vie VaM to aj poslat postou kdekolvek.Pre overenie viem zaslat SZ kde udam udaje,cislo tel a vse potrebne na overenie.Ja mam z toho akurat dobre meno.A to mi staci.Povedane dobra dusa :angel:

 

Samozrejme vse je nove s potvrdenim zarucakom od dna ked Vam to posle.DIK zo srdcom ORIS. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

I když se tak rozhlížím, rozdíl cen v Británii a v Čechách u Orisek není až tak markantní. U větčího odběru by se dala ujednat i nás srovnatelná cena, nebo ne?

 

http://www.ihodinarstvi.cz/hodinky/oris/diving/2559-hodinky-oris-tt1-diver-73375338555mb.php

Ale kdyby se koupilo 5 kousků a cena padla na 15, tak to pak klobouk dolů... Co vy ostatní na to? :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když se tak rozhlížím, rozdíl cen v Británii a v Čechách u Orisek není až tak markantní. U větčího odběru by se dala ujednat i nás srovnatelná cena, nebo ne?

 

http://www.ihodinars...375338555mb.php

Ale kdyby se koupilo 5 kousků a cena padla na 15, tak to pak klobouk dolů... Co vy ostatní na to? :smile_anim:

 

Ja jsem pro, jen se obavam ze 15 je uz opravdu castka z rise snu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možné, ale z historie jsem vytáhl, že jamikadze Orisky v černém provedení po dlouhé váhání pustil do oběhu za 550 éček!

 

http://forum.chronom...__1#entry363823

Sice byly nošené, ne funglovky, ale velmi zachovalé, ale zas jich nebylo 5. Uvidíme, já být obchodník, 75litrů na prkno bych bral. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawko.Takze ako som uz aj pisal do SZ ostatnym.Zajtra idem tam osobne.Spytam sa na max zlavu aku dokaze osobne mi dat pri kupe minumum 3 kusov,alebo 5.Nahucim mu do hlavy ze v CZ su uz ties dobre ceny na ORISkach.Takze zajtra do 18 hodiny tu napisem vyjadrenie.Zajtra tam bude aj hlavy manager.Cize budem aj snim kecat.Som sam zvedavy,kde sa dokazeme dostat.Keby,ze cena je superr tak ja beriem este dalsi kus)))) CIze uz mame zatial 3. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

chlapi, jestli uvažujete o koupi Orisek, tak se rozhoupejte, čím víc nás bude, tím bude cena lepší,už takhle( ve třech) je to dost zajímavý...:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

za 15 bych se mozna taky nechal ukecat :) bavime se tedy o teto nebo teto verzi?

 

nejde o typ ale o množství, teda alespoň co jsem pochopil. Můžes si koupit jakékoliv, čím víc nás bude, tím větší sleva v % ...jamikadze, je to tak?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 15 bych se mozna taky nechal ukecat :) bavime se tedy o teto nebo teto verzi?

 

Tak tak, bavime se o Tebou zminovanych hodinkach, resp. o tom, jestli se pri koupi vice kusu dostaneme na takovou procentualni slevu, ze by nas pak mozna prisli i na onech jiz zminovanych 15.000kc. Samozrejme ze ta sleva (v procentech) by byla na jakekoliv Orisky. Takze chlapi nevahejte a objednavejte. Cim vic kusu, tim vetsi sleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se připojil- nejraději modré divery small second na tahu i když to bych ještě zvážil,protože výška 16.5 mm na nošení nikoliv v neoprenu se mi zdá dost

 

btw teď jsem se podíval do prodejního vlákna kde Orisy 47 mm/ to by nebylo na zavadu/ prodává bohush a při prohlížení fotek na ruce asi bych pokorně zůstal na modrých diverech 44 mm na tahu.

 

omluvte zvýrazněné písmo,klavesnici asi nechutnalo kafe

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o typ ale o množství, teda alespoň co jsem pochopil. Můžes si koupit jakékoliv, čím víc nás bude, tím větší sleva v % ...jamikadze, je to tak?

 

 

Ano presne tak.Nezalezi na typu,ale na mnozstvi.Zatial je zlava na kazdy kus 20 percent,aj pri kupe iba jedneho kusku kedykolvek v roku))Akurat uz sa obliekam a idem do mesta bo ma uz cakaju.Tak som zvedavy,kde sa dostanem)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...