Přejít na obsah

Seiko Divers History


instant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dělal jsem několik věcí najednou, tak jsem na přesností formulace moc nepřemýšlel, mělo to nejnižší prioritu :) U takovéhle šílenosti ten quartz prostě nevadí, jsou to neuvěřitelný hodinky.

 

Tuna jsou správně ujetý hodinky, dlouho jsem nad nima přemýšlel, i málem koupil. Ale pokud to vemu aspoň trochu racionálně, tak marinemastery mají jednoznačně přednost. To je ten vrchol, ke kterýmu stejně všechno směřuje. Tak proč to protahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nič iné než súhlas.

 

tuny sú skvelé, aj tieto redgoldy sú správny úlet :) a ak mám pravdu povedat, ani mi v nich nevadi tak velmi ten quartz, ako ta ich cena. Je to proste dost penazi na to co je vnutri. Byt tam termokompenzovane superpresne baterkové nieco s vecnym kalendarom a desatrocnou vydrzou, tak poviem ze bezudrzbove hodinky eňoňuňo. Ale takto e-e. Myslim ze im chyba tuniak s dostupnym automatom /6R/, to by mohli smelo stat okolo 700USD a nikto by uz o ten quartz ani nezavadil. Takto aj tie landmastre tlacia za nezmyselne peniaze a nikto tie pitomosti s kompasovou lunetou nechce. No preco asi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nejsou výmluvy :) Ty hodinky chci hodně, mají pro mě určité nevysvětlitelné :) kouzlo a ano, zastiňují i marinemastery. Může se ti to zdát neuvěřitelný, ale je to tak :) Navíc jsem teď dal značnou částku do vintage kolekce, takže by to bylo v nejbližší době nereálné tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to uhádneš, tak seš borec :D

 

- už se nevyrábí (začátek výroby 200x, přesně nevím)

- model bez komplikací

- v podstatě ten samý strojek co máš v MM, v jedné věci se ale liší

- vzadu je průhled

- tmavý ciferník

- jak jsem psal, nejsou to potápky, je to jiná "lepší" řada Seika

 

Mělo by ti stačit přijít na ten strojek, pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to uhádneš, tak seš borec :D

 

- už se nevyrábí (začátek výroby 200x, přesně nevím)

- model bez komplikací

- v podstatě ten samý strojek co máš v MM, v jedné věci se ale liší

- vzadu je průhled

- tmavý ciferník

- jak jsem psal, nejsou to potápky, je to jiná "lepší" řada Seika

 

Mělo by ti stačit přijít na ten strojek, pokud se nepletu.

 

..no ved dočkaj čumpusi, dokončím jednu robotu a idem nato :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak bud je to ufiknuta datumka, potom su to ako pise kamil

 

alebo o level vyssie, s 9S55, v tom pripade je ale odlisnosti na masinke viac ako 1 :) a mozu to byt len sbgr023. edit: 9S54 ani nespominam, to boli same dedkovske so svetlymi ciframi, zlate a podobne ptako-patekoviny

 

brajtzy omrzia, podla mna. To omrzia kazde hodinky s parnymi /sudymi/ indexami, to je vedecky dokazane profesorom Sibirnayom :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna změna, takže datumka = 8L21 a ten se týká jenom jednoho modelu. Takže správně, uhádli jste.

9S55 má těch změn víc, to bych si nedovolil psát :) Jestli omrzí nebo ne... omrzet můžou i hodinky, u kterých bych to vůbec nečekal. Kdyžtak je s obrovskou ztrátou prodám :D Ale hlavně je otázkou, jestli je vůbec seženu v rozumném stavu, zas tak jednoduché to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsadil by som na kamila.. ked uz :)

 

najprv treba dokoncit hrackarske dajvre, ale u toho prveho divers modelu by som rad nieco s co najmenej aftermarket dielmi. to nie je ani lacne, ani jednoduche :) potom su tam este pre-skx, tych je plno, s tym sa nejako neponahlam. tiez radsej pockam na nieco zachovale, nie su to az tak stare hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...