Přejít na obsah

Seiko Divers History


instant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedny původní 6217-8000 jsou na cestě domů, jak tu budou, udělám pér fotek, zatím jen ochutnávka z mobilu.

 

To je docela draha zalezitost pkterou oceni jen opravdovy fanda znacky..... Dle fotek jsou v super stavu. Maji puvodni dily - dynko s verlybou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na pásek by měly být zcela původní i s velrybou na dýnku. Nejsou teda moje, ale bráchovy, fandou značky a hodinek vůbec se stal nákupem právě tohoto kousku :) Příští týden bude doma a myslím, že tu přibude další chronomagor :D Každopádně na fotky se můžete těšit tak jako tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na pásek by měly být zcela původní i s velrybou na dýnku. Nejsou teda moje, ale bráchovy, fandou značky a hodinek vůbec se stal nákupem právě tohoto kousku :) Příští týden bude doma a myslím, že tu přibude další chronomagor :D Každopádně na fotky se můžete těšit tak jako tak.

 

A co ho vedlo k tomu poridit si zrovna tenhle model? To se nevidi aby zacinajici chronomagor dal takove penize za "stare" hodinky..... Cena se vetsinou pohybuje kolem 800 USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Než se brácha dokope, to by taky mohly spadnout Krkonoše, tak jsem se toho ujal osobně. Hodinky jsou v super stavu, snad až na lehce ošoupanou lunetu a vypadlou perlu, jinak paráda. Vše by mělo být původní až na korunku, na té je šipka a nápis lock, ta bude z modelu 6105-8080, proto taky dělá trochu neplechu seřizování datumu. A tritium svítí jak o život, na fotce to ale není moc vidět, slunko venku a absence rolet mi nedělaly ideální podmínky pro nightshot.

post-14887-018878500 1314351581.jpg

post-14887-096165200 1314351593.jpg

post-14887-032649000 1314351602.jpg

post-14887-035222500 1314351613.jpg

post-14887-003982400 1314351625.jpg

post-14887-017543200 1314351638.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua chlapi, takto by mala vyzerat limitka chronomagu.. alebo keby nejaky pekny remake vypustili so spring drajvom priamo v Seiku, obetoval by som sa ako prvy na fore.. :)

inak pekny ulovok, to teda fakt. ja na vintáže moc nie som ale toto je na moj laicky pohlad kus historie. btw, to tritium by ma zaujimalo, po tych rokoch ci to este nieco dokaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Velká škoda, že z tohoto vlákna zmizely fotky, je už pěkně zapadlý i to je škoda, Instant nám tu připravil celkem slušnej přehled. Momentálně, ač je to pro mně samotného velké překvapení, mě velmi zajímají 6105 8110. Zároveň by mě zajímal váš pohled na změnu třeba sklíčka za safír. Nesebere taková úprava těmto kouskům jejich historickou a řekněme sbírkovou hodnotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...