Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tyvole. Kde to je? To by manželku úplně jeblo a mě by to teda taky nepotěšilo.

EDIT: Teda ono je to bez měřítka, ale vypadá to velký..:)

Praha obec Zelenec, takze pokud schanis chlupatej darek pro zenu, urcite par kousku muze postradat. Stejne mu jich par set zustane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta želva má brutálně přerostlou horní čelist. Nedokážu přesně uchopit velikost z té fotky, ale na 7 let se mi zdá hodně malá. Neber to jako rýpání, spíš co by se dalo zlepšit. Čím krmíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím že vetsina tu chováte pavouky a jiná monstra ze kterych mám vážne respekt.... ani ne tak strach jako spise respekt

jednou me kousl kamosuv pavouk (prej sem byl jeho prvni obeť :) ) a po kousnuti mi to docela hnisalo, od té doby ani náhodou! ... už tak sem se musel premoct ;)

 

já chovám hada... momentálne korálovku honduraskou (tu černo oranzovo zlutou) je to nejvetsi had z koralovek, jmeno nema a zatim jsem ani nezjistoval jestli je to samec/samice, je stará teprve pul roku (leden 2015) já ji mám 2 a pul mesice a dela mi jen radost, ukazal bych fotku teraria ale upload pres mobil neuskutecnitelna vec ;D, nejdriv sem se citil jako pan tvorstva, kdyz jsem ji predhodil to malé roztomilé třesoucí se holátko (-_?) a to druhé musel hodit do mrazáku abych hada mohl nakrmit zase za 8 dní, ale na to už jsem si zvykl.... a tesim se az bude po terarku lovit skákavku :) ,jeste ale neni tolik zvykla na manipulaci... porad se snazi nenapdne vytratit, ze zacatku me ale v sebeobrane 2x ze**ala a zacala sebou rychle skubat... to uz nedela, ted momentalne sme ve stadiu ze jsem ten otrapa co ji obcas donese holatko, ale jinak me nechce moc videt :) ,to se casem doufam zmeni... holt je to porad vystraseny mlade a mam ho chvilku

ale rad. bych si poridil i hroznyse kralovskeho, kamarád má samici a samce oboum jsou 3 roky, a kdyby nemeli nemoc IBD tak uz je mam od nej doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...