Jump to content

Recommended Posts

Posted

Rychlé, jasné, účinné. Tak kde je problém.

 

Nedávno tady jeden bývalý člen porušil pravidla inzerce. Snažil jsm se mu to cestou SZ vysvětlit podobrém. Nakonec začal být drzý jak vopice. Po pár dnech jeho absence se mi do SZ ozval můj i jeho kamarád, proč jsem ho tak sekl. Přeposlal jsem mu kominikaci. Tenhle člověk, kterého považuji za nestranného se o našem bývalém členovi vyjádřil, že je to debil ....

 

Takže opakuji: raději rychle a rázně, nežli s nějakými dodatečnými následky.

Posted

Jen jsem si říkal, že nějaká "kultura projevu" by měla být oboustranná. Prostě mi to připadlo jako zbytečná demonstrace síly. Ale ty jsi tady šerif...

 

Jinak jsem si samozřejmě vědom, že ani já nejsem vždy a všude 100% kulturní - aby to nevypadalo, že zametám jen před cizími prahy.

  • 1 year later...
Posted

Mám dobrou zkušenost. Objednal jsem, druhý pracovní den odesláno a vše OK. Možná bych čekal více "hmoty" v balení, kdyby s tím PPL někde hodilo, ale jinak nemám co vytknout.

  • 1 month later...
Posted

Moje osobni zkusenost je dobra. Pravda, je to uz 5 let, ale Citizen BN0000-04H se mi podarilo sehnat az tady. 

  • 1 month later...
Posted

Uz jsem objednaval na tomto shopu v minulosti camo G, a bez problemu. Dalsi hodinky, naposled ted v Nedeli, a rychlost blesku. Jeste v tu samou Nedeli zasilku expedovali. Jako o vikendu? 😮👌

 

  • 1 month later...
Posted

Nákup v tomto shopu proběhl hladce a rychle, ve středu objednáno, v pátek doručeno. Vrácení ani reklamaci jsem zatím neřešil.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...