Bert Posted July 9, 2019 Report Posted July 9, 2019 Rychlé, jasné, účinné. Tak kde je problém. Nedávno tady jeden bývalý člen porušil pravidla inzerce. Snažil jsm se mu to cestou SZ vysvětlit podobrém. Nakonec začal být drzý jak vopice. Po pár dnech jeho absence se mi do SZ ozval můj i jeho kamarád, proč jsem ho tak sekl. Přeposlal jsem mu kominikaci. Tenhle člověk, kterého považuji za nestranného se o našem bývalém členovi vyjádřil, že je to debil .... Takže opakuji: raději rychle a rázně, nežli s nějakými dodatečnými následky.
nickolas Posted July 9, 2019 Report Posted July 9, 2019 Jen jsem si říkal, že nějaká "kultura projevu" by měla být oboustranná. Prostě mi to připadlo jako zbytečná demonstrace síly. Ale ty jsi tady šerif... Jinak jsem si samozřejmě vědom, že ani já nejsem vždy a všude 100% kulturní - aby to nevypadalo, že zametám jen před cizími prahy.
deafslap Posted October 27, 2020 Report Posted October 27, 2020 Mám dobrou zkušenost. Objednal jsem, druhý pracovní den odesláno a vše OK. Možná bych čekal více "hmoty" v balení, kdyby s tím PPL někde hodilo, ale jinak nemám co vytknout.
kempo007 Posted December 10, 2020 Report Posted December 10, 2020 Moje osobni zkusenost je dobra. Pravda, je to uz 5 let, ale Citizen BN0000-04H se mi podarilo sehnat az tady.
chief Posted February 1, 2021 Report Posted February 1, 2021 Uz jsem objednaval na tomto shopu v minulosti camo G, a bez problemu. Dalsi hodinky, naposled ted v Nedeli, a rychlost blesku. Jeste v tu samou Nedeli zasilku expedovali. Jako o vikendu?
tombas Posted March 23, 2021 Report Posted March 23, 2021 Nákup v tomto shopu proběhl hladce a rychle, ve středu objednáno, v pátek doručeno. Vrácení ani reklamaci jsem zatím neřešil.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now