Přejít na obsah

pilotky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 229
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zeptám se tady, když už se tu jedou všechny možný pilotky :-) U těhle Steinhart se dálá i diamantová korunka? V Chronoshopu jsem na ně koukal a korunku měly jinou.

 

Tohle je průměr 44mm a u toho jsem jí standardně také neviděl. Ale ono možná nebude problém si diamant s cibulkou zaměnit.

Mně osobně se cibulka líbí více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se tady, když už se tu jedou všechny možný pilotky :-) U těhle Steinhart se dálá i diamantová korunka? V Chronoshopu jsem na ně koukal a korunku měly jinou.

Jestli se nepletu, tak Steinhart nabízí obě varianty korunky (diamantová i cibulová), ale Kubson by ti k tomu určitě řekl více.

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si dnes udělal výlet do Břeclavi, naivně myslíc že někoho kolem LACO zastihnu. Ale na "oné" adrese jsem našel pouze Komerční banku, takže jsem je naživo zatím neviděl.Máte někdo zkušenosti se strojkem 2801 ?

 

Laco si muzes vyzkouset v Brne v AirCafe v muzeu na Zelnaku, maji tam celou prodejni vitrinu, typy A i B. Zkouseli jsme je, jsou prima. Chce to videt a dat na tlapu, pak budes vedet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<br /><br />

<br />

Jestli se nepletu, tak Steinhart nabízí obě varianty korunky (diamantová i cibulová), ale Kubson by ti k tomu určitě řekl více.<br />

<br /><br /><br />

Tak toto by me také velice zajímalo... Obracím se tedy s dotazem na kubsona. Dají se steiny pořídit s cibulkou i s diamantem? Děkujeme

 

 

by LGOB@tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se tady, když už se tu jedou všechny možný pilotky :-) U těhle Steinhart se dálá i diamantová korunka? V Chronoshopu jsem na ně koukal a korunku měly jinou.

 

Posted Image

 

POdle velikosti na ruce bych spíše tipnul , že jsou to 47 mm a ty se s diamantovou korunkou dělaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že to může bejt nějaká limitka, na druhou stranu na mojí ruce takhle nějak vypadá 44mm :-)

Jak jsem již psal tak ty 44mm se určitě dělaj v obou variantách korunky, viz Steinhart stránky

 

 

POdle velikosti na ruce bych spíše tipnul , že jsou to 47 mm

ale pokud je to malá ruka, tak to můžou být i 44mm- svědčí o tom vteřinovka...pak to ještě může být opravdu jenom nějaká limitka, jelikož standartní 47 má takovou tu baculatou vteřinovku a nápis Nav B-Uhr 6497

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, jsou ... a to je ten průser :crying_anim02:

 

 

zatím ale platí, že víc jak 60 nedám, takže odolávám :sweatdrop:

 

nerozumím ti, tyhle hodinky jsem měl a považuju ja za naprosto bezchybné. S aligátorem do obleku, na nato strapu do bitvy. Klasický design, nadčasový, klenutý safír, osvědčená velkost, špičková firma, spolehlivý strojek, bezproblémová WR, šroubovací korunka.

 

nabízí se otázka, propč jsem je prodal a teď o nich básním. Kupoval jsem dvoje jiné IWC a potřeboval jsem střelivo. Doteď ale doma spřádám plány, jak je od Sibiře stáhnout zpátky. Ta cena je víc než friendly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, jsou ... a to je ten průser :crying_anim02:

 

 

zatím ale platí, že víc jak 60 nedám, takže odolávám :sweatdrop:

 

Tak já nevím mně 60 a 64 přijde rozdíl poměrně nepodstatnej :-) Zkus prodejci nabídnout 60 .... určitě tě za to bude mít rád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím mně 60 a 64 přijde rozdíl poměrně nepodstatnej :-) Zkus prodejci nabídnout 60 .... určitě tě za to bude mít rád :-)

 

nejspíš psychický blok, co já vím...

 

 

ještě zkusím pár dní počkat, třeba mi je vykoupí někdo jiný

 

no.......... ráno moudřejší večera :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.nejpanskehodinky.cz/products/letecke-hodinky-parnis-black-special-mechanika/

 

Co si myslite o tomto modeli? Je tam stroj SG 3600, t.j. SEA GULL, Cina. Oni sa tym netaja. Su hodne uvedej ceny?

Neviem, ci tento model nie je pre lavakov.

 

Ak najdete na uvedenej stranke nieco, co vas zaujme, tak to postnite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.nejpanskehodinky.cz/products/letecke-hodinky-parnis-black-special-mechanika/

 

Co si myslite o tomto modeli? Je tam stroj SG 3600, t.j. SEA GULL, Cina. Oni sa tym netaja. Su hodne uvedej ceny?

Neviem, ci tento model nie je pre lavakov.

 

Ak najdete na uvedenej stranke nieco, co vas zaujme, tak to postnite.

 

Za ty prachy to plus mínus odpovída cenám Sea Gull, také by to chtělo vidět na živo aby ses mrknul na zpracování, ale skoro bych řekl, na těch fotkách je vyfocenej Unitas :-)

 

Stejně bych raději koupil Steiny, Archimedy nebo tak něco :-)

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy to plus mínus odpovída cenám Sea Gull, také by to chtělo vidět na živo aby ses mrknul na zpracování, ale skoro bych řekl, na těch fotkách je vyfocenej Unitas :-)

 

Co viem od jedneho uzivatela, tak spracovanie je dobre. Zial, som zo SVK, tak sa to neda nikde vidiet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...