Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ana-Digi Temp jsou me blibene je terba k nim pocitat i modulove provedeni 8986...
Pocatek byl s modulem

kdy senzor byl jeste integrovan

ve skle. Uz jsme  zde... 

8986.thumb.jpg.14ee27544268c50964f74440322d20b8.jpg

Jinak zde prilozim C690 v trochu lepsim vyobrazeni v doprovodu klasickych ana-digi jeste i bez alarmu jen se stopkami, -tady stacilo doplnit batt. 
Ty jsem poctive vysedel po cca. dvou letech co je poprve @jendazhoruvedl zde a mne se zalibily. Dlouho jsem na ne nenarazel, posledne  dorazily mrtvoly a najednou se objevily v jeden cas dvoje. OK odskrtnuto...

329756640_C690.thumb.jpg.0a147deab5dd510c88ca2d78ed386b97.jpg

C690.thumb.jpg.fa220c255b19f52c22fc9117c4bd6b8a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mrzute, -no myslel jsem, ze bych ti mohl pomoci.
Vylovil jsem sroty-parts vsech anadigitemp co mam v presvedceni, ze lcd ve funkcnim stavu najdu.
Bohuzel, -pro ty novejsi modely by problem nebyl... -ten nejstarsi jen jeden s lcd uplne KO... 

anadigitemp.thumb.jpg.320fe84614efcf5bada6fb7e45893035.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Oživím trochu tohle téma. Dneska tyhle AQ-190W, které se mi moc líbí a rád je nosím. Jen mi vrtá hlavou jedna věc, se kterou jsem se u jiných Casií nesetkal. Každých 40 sec blikne LED-ka iluminace, takže je to takový dvouminutový cyklus, který se pořád opakuje. V návodu jsem to nikde nenašel. A taky mne překvapuje, že při stisku MODE nepípnou, i když jinak ve všech funkcích pípají normálně. Je to pořád stejné i po výměně baterie i po resetu.

Nesetkali se s tím někdo?

Casio_AQ_190W.jpg.2f95f4ee664487dea8d45a888cec2e7e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2023 v 9:57, Jarda_Prim napsal:

Oživím trochu tohle téma. Dneska tyhle AQ-190W, které se mi moc líbí a rád je nosím. Jen mi vrtá hlavou jedna věc, se kterou jsem se u jiných Casií nesetkal. Každých 40 sec blikne LED-ka iluminace, takže je to takový dvouminutový cyklus, který se pořád opakuje. V návodu jsem to nikde nenašel. A taky mne překvapuje, že při stisku MODE nepípnou, i když jinak ve všech funkcích pípají normálně. Je to pořád stejné i po výměně baterie i po resetu.

Nesetkali se s tím někdo?

Casio_AQ_190W.jpg.2f95f4ee664487dea8d45a888cec2e7e.jpg

Tak o tom síce neviem nič, ale každopádne, toto je zaujímavý model 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2023 v 9:57, Jarda_Prim napsal:

Oživím trochu tohle téma. Dneska tyhle AQ-190W, které se mi moc líbí a rád je nosím. Jen mi vrtá hlavou jedna věc, se kterou jsem se u jiných Casií nesetkal. Každých 40 sec blikne LED-ka iluminace, takže je to takový dvouminutový cyklus, který se pořád opakuje. V návodu jsem to nikde nenašel. A taky mne překvapuje, že při stisku MODE nepípnou, i když jinak ve všech funkcích pípají normálně. Je to pořád stejné i po výměně baterie i po resetu.

Nesetkali se s tím někdo?

Mám je taky. Akorát v jiné barevné kombinaci. Po stisku Mode mi taky nepípají. Ale to blikání LEDky mi teda nedělají. Pozoroval jsem to i v úplné tmě a nic. Zkoušel jsem i zapnout timer nebo stopky a přepnout zpět na čas. A nic. S tím jsem se ještě nesetkal. Že by závada na čipu?

Casio_AQ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Hantronix napsal:

Mám je taky. Akorát v jiné barevné kombinaci. Po stisku Mode mi taky nepípají. Ale to blikání LEDky mi teda nedělají. Pozoroval jsem to i v úplné tmě a nic. Zkoušel jsem i zapnout timer nebo stopky a přepnout zpět na čas. A nic. S tím jsem se ještě nesetkal. Že by závada na čipu?

Casio_AQ.jpg

Tak to je zajímavé. Kupoval jsem je starší na e-bay z Německa, tak nevím, jak se chovaly jako nové. Každopádně teď bliknou při 20, 60, 40 a znovu 20-ti sec a tak pořád dokola. Baterka je nová. To bliknutí je opravdu jen mžik. Možná jsou fakt vadné z výroby... Díky za info 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...