Přejít na obsah

Steinhart "Nav B-Uhr II 44 mm hand driven"


Ondrej71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 856
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj, delal jsem ted par snimku tesne pred servisem, respektive pred prodejem, tak jsem si rikal, ze sem dam taky nejakou tu fotecku.. Hodinky mam nejakych 5 let, nicmene je cas na zmenu, miluju budicky, takze Nav. B v chronu bude pravdepodobne moje dalsi volba... :)

 

PB270786.jpg?ver=0

PB270770_2.jpg?ver=0

PB270764.jpg?ver=0

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem poridil  pilotky od Steinu v chronu... Dostanu je samozrejme ale az pod stromek :newyear: Pocitove jsou o dost mensi, tak bacha na to(!) Pro me docela prekvapeni, predtim jsem je nikdy nevidel nazivo... 44mm beru jako idealni velikost, bohuzel chrona jsou sice na papiru take  44mm, nicmene pouzdro ma jiny tvar, od kraje ke kraji ma lestena luneta 43,1mm.. Dale je sirsi, tudiz sklicko mensi, stejne tak cifernik, ktery je jeste vice nahusten cisly a subciferniky, hodinky samozrejme vyssi, tento mix dohromady hodinky opticky zmensuje pocitove na max. 42mm.. Klasicke pilotky vedle chrono verze vypadaji vetsi... Dival jsem se i na vel. 47mm, ale to uz jsou proste jine hodinky. Chtelo by to zkratka neco mezi vel. 44 a 47mm.

Uplne idealni reseni bych proto videl ve zvetseni pouzdra chrono verze o minimalne 1- 2mm, hodinkam by to rozhodne prospelo a pusobily by vyvazenejsim dojmem. Udavany prumer 44mm je opravdu zavadejici..Spise by mohl byt uveden udaj 43mm...

 

Zde jeste prikladam rychle foto mobilem.. :)

FullSizeRender2.jpg?ver=0

post-13393-0-78783600-1480794872_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...