Přejít na obsah

Kolik je zde majitelů hodinek LÜM-TEC ?


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jj, hodinky jsou docela tezke na prvni dojem, po chvili nevim, ze mam neco na ruce, mohly byt klidne vetsi a tezsi, vubec by mi to nevadilo

 

jj, potom ta hrůza, když dáš na ruku něco normálního a pořád se díváš, jestli tam něco máš, protože nic necítíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, potom ta hrůza, když dáš na ruku něco normálního a pořád se díváš, jestli tam něco máš, protože nic necítíš.

 

jo, to je přesné - mám jedny titanové hodinky, vždycky na ně úplně zapomenu a bojím se, že je někde roztřískám... to se s M52 stát nemůže :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takova perlicka- kdyz jsem resil, ze mi nejde nasadit tah na hodinky, samozrejme jsem napsal i do lum tecu, odkud mi napsali, ze pokud chci, poslou mi nejake "curved spring bars", rikam ok tady mate adresu a pustil jsem to z hlavy s tim, ze me ceka stejne navsteva hodinare a dnes, kdyz prijdu domu, ve schrance obrovsky dopis z USA a v nem pet paru spring bars ruznych prumeru a zakriveni, takze za me palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jedny M52 + G9 Phantom. Odkedy mám M52, iné na ruku nedám. G9 som mal na ruke pár minút, ale prepadol ma presne ten pocit, čo popisoval Vit hore. Že na ruke nič nemám...  :eek:  zneistel som, G9 išli z ruky dolu a do krabičky. Možno časom, možno pôjdu z domu. Ešte neviem... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj chlapi. Tak od včera som už aj ja majiteľom LÜM-TEC LUMZILA LZ3. Kúpil som ich tu od miestneho člena. Akurát ma teraz čaká najhoršia fáza, fáza čakania. Uvidím ich až okolo 28.3. Vtedy sa vraciam domov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi. Tak od včera som už aj ja majiteľom LÜM-TEC LUMZILA LZ3. Kúpil som ich tu od miestneho člena. Akurát ma teraz čaká najhoršia fáza, fáza čakania. Uvidím ich až okolo 28.3. Vtedy sa vraciam domov.

 

Vítám tě mezi námi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

toto vlakno som objavil len teraz.

takze aj ked ich uz mam sice v predajnom vlakne, este stale som ich majitel a velmi som sa na ne tesil, avsak su na mna velke... takze Lum Tec V1 Red - limitka 150 kusov a uz vypredana

post-13062-0-88345900-1424196732_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...