Přejít na obsah

Stowa- majitelé, zkušenosti, servis galerie


Conrad

Doporučené příspěvky

Gratuluji k návratu a šťastnému shledání!!! :) no já jsem zvědavý a natěšený už tak, že se dočkat nemůžu :) přeci jenom od 24.12. to je celkem dlouhá doba...Mě přijde, že na fotkách vypadají úplně luxusně, takže si moc nedokážu představit, jak to bude ve skutečnosti!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak a KS je šťastne späť z opravy, celý proces trval 1 mesiac. Cena pravdaže dosiahla strop odhadovanej ceny, ale aj s vymenením dvoch častí (balance wheel, going barrel). Servisu Stowa nemôžem nič vytknúť, všetko prebehlo korektne a vecne.  Opäť sa môžem kochať modrenými ručičkami a harmonickým ciferníkom ....  Stowy naozaj vyzerajú v skutočnosti oveľa lepšie, ako aj na tých najlepších fotkách. A to som tu videl fakt skvelé fotky hodiniek Antea KS .....   :) .

 

šlo by vyrobit a postnout nějaké foto/fota pls??? na ruce a třeba jen tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šlo by vyrobit a postnout nějaké foto/fota pls??? na ruce a třeba jen tak...

 

No hm, ja som tradicionalista a fotím rangefinderom na čb kinofilm .... Ale manželka ten oný digitál, či ako sa tá vzdialená napodobenina naozajstného fotoaparátu nazýva, má, a tak sa pokúsim ..... :D . Keď som ja vyberal hodinky, tak skvelé fotky a recenziu KS uverejnil tuším Hasňa (ak sa mýlim, sorry, nechce sa mi to hľadať), tu a asi aj na watchuseek.com (to je však už príliš toxická stránka ....).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, však zkus něco provést... myslím, že i s digi napodobeninou ve správných rukách se dá udělat zajímavá fotka. Jinak pohledám, jestli to vlákno Hasni s těma foto najdu... tak ať si hodinky užíváš a máš z nich jenom radost. Já už se nemůžu dočkat těch svých, tak jak přijdou, zkusím nějaké foto udělat a postnout, i když teda mám taky jenom digi srandu - ale aspoň G10 od Canonu, nefotí to zle, na takovéto domácí mačkání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela darda za servis. a pak se rekne obycejna eta (predpokladam, ze v KS je eta passeux 7001)

So Stowy mi poslali odpoved na ziadost o opravu a servis Antea KS. S podobnymi nakladmi a terminom servisu (raz za cca 4-5 rokov) treba kalkulovat pri objednani hodiniek (mozno sa vyhnete prasknutej pruzinke), tak kdo si nevie predstavit svoj den bez Antey, musi si kupit dvoje .......

 

"Thank you for sending your watch to our workshop in Engelsbrand.
Please find herewith our estimated cost :


            Must be done         Complete cleaning of the movement  108 to max. 128,00?   needed            Replace the winding spring   30,00?               Shipping cost     39,00?   TOTAL:     max. 197,00? With VAT                                    

Please confirm we can go ahead with the repair and you agree to the above mentioned costs.
Your repair will be done on work week short ww1404(calendar week 04/ 2014)  after receipt of your confirmation."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojuji jedny Stowy s ETA 2660 kalibrem....handaufzug.....

 

Klasa!!!! To je nějaký starší model Antea? Jsou no date, a podle tradičního loga je už musíš mít aspoň 2 roky.... teďka už tam takové Antey nejsou k mání... co to má za strojek? Klasická ETA 2824-2 ta byla jenom automat, nebo se dělala i handaufzug?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, však zkus něco provést... myslím, že i s digi napodobeninou ve správných rukách se dá udělat zajímavá fotka. Jinak pohledám, jestli to vlákno Hasni s těma foto najdu... tak ať si hodinky užíváš a máš z nich jenom radost. Já už se nemůžu dočkat těch svých, tak jak přijdou, zkusím nějaké foto udělat a postnout, i když teda mám taky jenom digi srandu - ale aspoň G10 od Canonu, nefotí to zle, na takovéto domácí mačkání :)

 

Ja to sve vlakno se Stowama nemuzu najit. Veskera hledani mi konci v roce 2011. To zmizla cela historie? Mel jsem tam nafocene svoje MO a zeniny Antea KS. Kdyby to vlakno nekdo nasel, hodte mi prosim link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to sve vlakno se Stowama nemuzu najit. Veskera hledani mi konci v roce 2011. To zmizla cela historie? Mel jsem tam nafocene svoje MO a zeniny Antea KS. Kdyby to vlakno nekdo nasel, hodte mi prosim link.

 

škodááááá...... já ještě neměl čas, pokusím se po něm podívat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc dobrej postreh:) Je to limitka stowa antea s kalibrem eta 2660 - rucni natah/17 kamenu. Rok 2002-2003, jeden z 500 vyrobenych kusu:)

 

Aáááá pán je gurmán :clap:  bez data a ještě v limitce, to je frajeřinka! Já teďka dostanu ty Antey s novým logem, se strojkem Soprod A10, podle všeho by měl být na úrovni nejvyšší ETY 2824-2 - lepší materiály, modřené šroubky...na fórech jsem na něj našel zatím jenom chválu... a strojek je prý nižší, takže hodinky nebudou tak vysoké :) sice to dělá jen nějaký 1-2 mm, ale proč ne...určitě pak postnu foto... Ale nemám pořádný foťák a nejsem fotograf, takže nevím jak to dopadne :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, delaj mi radost:) drzim palce s novyma. Antea jsou krasny hodinky:)

 

Aáááá pán je gurmán :clap: bez data a ještě v limitce, to je frajeřinka! Já teďka dostanu ty Antey s novým logem, se strojkem Soprod A10, podle všeho by měl být na úrovni nejvyšší ETY 2824-2 - lepší materiály, modřené šroubky...na fórech jsem na něj našel zatím jenom chválu... a strojek je prý nižší, takže hodinky nebudou tak vysoké :) sice to dělá jen nějaký 1-2 mm, ale proč ne...určitě pak postnu foto... Ale nemám pořádný foťák a nejsem fotograf, takže nevím jak to dopadne :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lolohh : Díky za pečlivou práci :) až budu mít víc času, tak pročtu a mrknu...s těmi foto jsem na to narazil už u vícero starších témat, chyběly smajly a i fotky, text pak vypadal dost divně teda.... všechno proložené smile.gif :: a různýma formátovačema :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...