Přejít na obsah

Stowa- majitelé, zkušenosti, servis galerie


Conrad

Doporučené příspěvky

Také se přidám s chválou. Mám dvoje fliegery od Stowy a jedny z mých nejmilejších hodinek, pořád jim osahávám tělo :D Co se servisu týče, osobní zkušenost nemám, ale na WUS se z jejich zákaznického servisu rozplývají. Ono už jen to, že sám pan Schauer je na fórum velmi aktivní je dobré znamení. A také považuji za plus ty nesmírně dlouhé čekací lhůty. Což může znít divně, ale ono to uteče a když se už někdo rozhodne je prodat, většinou se po nich hned zapráší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po roce spokojeného používání flígrů jsem se rozhodl pořídit jim bratříčka - MO. Využil jsem ranní možnosti objednat kousek ze zvláštní série (plné dýnko, černé ručky, male změny na strojku), ale ceně o čtvrtinu nižší se nedalo odolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už jsou doma!! Marine Original s černýma ručkama a plným dýnkem. Po 7 dnech od objednání, za lepší cenu, takhle kdyby to fungovalo vždycky. Teď budu pilně testovat, které budu mít radši a podle toho se zařídím. Ale už teď vím téměř jistě, jak to dopadne (MO jsem dycky chtěl :clap: ). Hned jak budu mít fotky, tak je postnu.

Upraveno uživatelem algy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Ahoj, mam dvoje Antey. Jedna limitka z roku 2007 k 80. vyroci. Cislo 22/80. Nedavno jsem je koupil od clena fora. Druhe jsou "polske" limitky 38/55. Maji kremovy cifernik, datumovku a cervenou vterinovku. Ty nosim jako oblekovky a uz par let, doslova jsou z roku 2010, se na ne nemuzu vynadivat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 7 měsíčním vlastnictví mohu napsat jediné: Ohromná spokojenost!!! :smile_anim: Příjemné nošení, jak kůže tak tah, a ta přesnost mě udivuje. Tak třeba po týdenním nošení a to denně cca 10 hodin na ruce zbytek odpočívají dělají po týdnu +2 sekundy do plusu. A nebo radiem řízené hodiny kecají :crying_anim02:

Prostě spokojenost a už je i vlastně nezvykle dlouho vlastním :rolleyes:

post-7277-049921800 1345998566.jpg

post-7277-078625400 1345999951.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj, mam dvoje Antey. Jedna limitka z roku 2007 k 80. vyroci. Cislo 22/80. Nedavno jsem je koupil od clena fora. Druhe jsou "polske" limitky 38/55. Maji kremovy cifernik, datumovku a cervenou vterinovku. Ty nosim jako oblekovky a uz par let, doslova jsou z roku 2010, se na ne nemuzu vynadivat...

 

prosím fotku té polské limitky, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Daji se nové STOWY koupit někde v ČR? Paypal nepoužívám, do Německa nejezdím..

obávám se, že nikoliv. Toužíš-li po nich, bude lepší si buď ten Paypal zařídit nebo se zkusit domluvit s někým, kdo ho už má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obávám se, že nikoliv. Toužíš-li po nich, bude lepší si buď ten Paypal zařídit nebo se zkusit domluvit s někým, kdo ho už má.

 

Většinou se na jejich hodinky ale čeká. Tak pokud si teď vybereš a objednáš, s placením máš fůru času :) i několik měsíců...

Upraveno uživatelem M-72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Daji se nové STOWY koupit někde v ČR? Paypal nepoužívám, do Německa nejezdím..

 

S PayPalem muzu klidne pomoci. Uz prese me sla nejedna platba a bez problemu...

 

 

Stowa Antea L.E. 2007

Breitling SuperOcean Heritage Chronograph

IWC Pilot Doppelchronograph

Traser Pro Blue

Festina World Chronograph

Casio G-Shock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...