Přejít na obsah

Butik Omega v Praze


Matthew

Doporučené příspěvky

Hledal jsem, jestli se to tu už někde řešilo, ale nic sem nenašel. Včera jsem se byl projít po Staromáku a narazil jsem na nově se otevírající butik Omega (coming soon), hned vedle butiku GP. Co na to říkáte? Mně se tyhle značkové butiky líbí, ale v Praze už bude trochu přeOmegováno... každopádně, já se už těšim na návštěvu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U masovky jako OMEGA, která je v každém lepším krámě, mi to přijde zbytečné.

 

No, vzhledem k tomu, že Tag má butik o 100m dál....

 

Navíc Omega už předloni oznámila, že se stahuje z "prodeje v obchoďácích" směrem k butikům a imho je to tak dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U masovky jako OMEGA, která je v každém lepším krámě, mi to přijde zbytečné.

 

Stejně tak zbytečný by potom byl už fungující Tag Heuer. Mně se tahle iniciativa líbí, navíc jestli to nahrazuje nějaké "russian style" suvenýry (doufám :smile_anim: )

EDIT - Gougy byl rychlejší koukám...

Upraveno uživatelem soda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vezmeš na elektroniku, pořád si stojím za svým. Omega/Tag Heuer přeci jen vnímám jako vyšší level, tzn. jako u elektroniky třeba lepší produkty Sony (nebo spíš Apple, příp. v top modelech strojků paralela s Bang Olufsen) a to si taky radši zajdu koupit do jejich vlastního specializ. obchodu než do některého z řetězců :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak jo, ukecali jste mě. Butik OMEGA je výborný nápad. Nepochybně tam bude dostatek místa pro fine leather, fine jewellery a fine fragrance.

 

:D na ten "fine" merchandising kolem mám stejný názor, zas mě to vede k inspiraci auty, viz. "fine všechno" kolem Ferrari...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak jo, ukecali jste mě. Butik OMEGA je výborný nápad. Nepochybně tam bude dostatek místa pro fine leather, fine jewellery a fine fragrance.

 

Když ona ta oranžová peněženka je ták fajná ;)

M.j. u Tag Heuer mají dokonalou koženou bundu a repliku závodní helmy, prima hračky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega má extra butiky po celém světě, myslím, že Praha si ho zaslouží. Párkrát jsem se zastavil v Paříži v Omega butiku, člověk tam najde krásné kousky a většina toho, co chce vidět je vždy k mání. Když už jsme u toho, uvítal bych v Praze butik IWC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že největší "radost" mají z butiku Dušák a Carollinum.

 

Carollinum z toho má radost i bez uvozovek, protože jim patří

 

Edit: Tak ne, byl jsem upozorněn, že jsem to popletl. Carollinum z toho má "radost" a Dušák z toho má radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Von néjni butik jak butik. Když se řekne butik, automaticky si vybavím manufakturníky jako AP, PP, GP, VC atp... Tyhle butiky ETA-montérů, nebo dobře, ex-ETA-montérů ve mně neevokují nic, co dělá butik butikem, čili onu exkluzivitu. Jasně, firmy jako TH a OMEGA tedy produkují i něco jiného se značkou spojeného, co stojí za předvedení spolu s "hodinařinou", ale někdy to spíše degraduje ten podstatný produkt. Samozřejmě myšleno pro chronomagora. Když hodinky v butiku, tak 100% inhouse ozubená kola a ne kožka, smradlavá voda, celuláry nebo brejle. Bohužel, jak patrno, na to se v dnešní době nehraje a kdo si koupí nová POčka, dá to na sobě rád znát fine smradem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jay Doll: Aha, tak jen Carollinum :) já myslel, že Omega najela na praktiky některých výrobců, že business rozjedou reseleři a když je vše funkční, tak si výrobce začne budovat vlastní prodejny....

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...