Přejít na obsah

Traser P6600 Automatic Pro


kubson

Doporučené příspěvky

Být to před půl rokem tak jsem si ušetřil vocrc s Marathony. I když ty vyšly levněji.

Co znamená to Elaboré? Překladový slovník jsem použil, ale jak se to konkrétně projevuje na tom stroji?

Dík

 

ETA produkuje stroje ve čtyřech kvalitativních úrovních: standard, elaboré, top a chronom?tre. Sečteno podtrženo, použitý stroj bude pravděpodobně vykazovat výraznější odchylku přesnosti, a to jen proto, že nikdo nebude věnovat větší pozornost seřizování provedení elaboré. Ale třeba se pletu, to by bylo jen dobře. Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Traser urobil naozaj krok dopredu,ale ta cena je podla mna prehnana!

 

Tak pokud by se to prodavalo v radu cca 16tis cenu zas tak prehnanou nevidim.

 

Jinak pozitivne vidim u modelu 2012 zelene podsviceni (modre snad priste).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Traser urobil naozaj krok dopredu,ale ta cena je podla mna prehnana!

 

ja s tim tak nejak bojuju - podle me u hodinek kde se predpoklada ze budou otloukanci a porad na ruce mi prijde quartz reseni lepsi - i z hlediska presnosti

 

mam ale problem s vymenou baterii - jsem rozmlsanej z eco-drive u citizenu - kde jsem nemusel 14 let nic resit a presnost skvela

 

kdyby Traseri udelali P6600 t. 6 MIL-G s eco-drive a safirovym sklickem tak jsem absolutne stastnej - takhle musim proste hodinky jednou za 3-4 roky otevrit coz ja nerad kvuli tesnosti...

 

jinak P6600 t. 6 MIL-G mam od 20.12. trvale na ruce a delaji za 20 dnu 6s do plusu coz je docela dost - zkusim je na noc davat z ruky...

Upraveno uživatelem RadekCX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak pokud maji hodinky WR 200 a ja s nima chodim plavat do bazenu a maximalne nejakej snorchl tak verim tomu, ze to tesneni neni problem i po delsi dobe

 

pokud tohle zvladly ty Citizeny s WR 50 tak by to same mohly vydrzet i Trasery

 

Souhlas s Ggrandem a Churchillem:

 

RadekCX: hodinky bys měl právě každé 3-4 roky poslat do servisu na kompletní výměnu těsnění, jestliže ti skutečně jde o těsnost...

 

To přetěsnění se má dělat kvůli tomu, že materiál toho těsnění má nějakou životnost. Ne proto, že bys s tím brutálně plaval

 

Jako důkaz sem dávám přepis textu ze záruční knížky (Warranty Booklet) k Traserům P6600 (je ale asi stejná ke všem hodinkám Traser):

 

Care for your traser water resistant watch:

 

- It is not recommended to wear your water resistant watch in a hot shower, sauna or hot tub. The extreme heat causes the metal parts to expand at a different rate than the rubber gaskets. This creates small openings that can allow water droplets to penetrate the watch. Sudden temperature changes are especially harsh. Take care not to jump into a cold pool after wearing your watch in the hot tub.

 

- Keep your watch away from the heat sources (i.e. radiators, hot water, etc.).

 

- After swimming or diving in salt water, immediately rinse the watch in a stream of fresh water. If your watch has a rotating bezel, turn the bezel several times while rinsing it. This will prevent salt buildup and corrosion of the bezel ring and the gaskets.

?.

- Some chemicals can corrode the gaskets and make it vulnerable. Heavily chlorinated water can cause problems, as can spray-on perfumes, hairsprays, gasoline, alcohol that work their way into the watch's seams and damage the gaskets and your watch's finish.

?.

- The seals that prevent water from entering the watch will weaken and fail with age. For use in water, water resistant watches should be pressure checked every year, especially after opening the case, i.e. for a battery change or adjustment service. The seals should be replaced at least every two or three years.

 

Český text nemám, běžně se dá on-line stáhnout jen cizojazyčné znění. Pro Kubsona: Nestála by za úvahu myšlenka, zpřístupnit on-line na Chronoshpu české překlady dokumentace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...