Přejít na obsah

Chilli


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Vůbec..

Mám to ve skleníku, kde jsou i kapie, habanera a rajčata - byla to taková zkouška.. Ale z šesti semínek mám jednu rostlinu této morugy, jako malé mi to sežrali slimáci, než jsme je ulovili :) 

Půda se tam hnojila lehce, než jsme to tam vysázeli 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, gandalf napsal:

Tak zkus nějaké hnojivo na list - lehce. Na ta rajčata bacha - ve skleníku trpí plísněmi. Mně, po špatných zkušenostech, k chilli nic nesmí 🙂

Máme letos skleník prvně, tak testujeme.. Rajčata máme 80% venku, ale dvě květiny jsme zkusili i sem :) 

Jinak tam jedeme hlavně papriky a byly tam i okurky .. 

Chilli byl takový můj pokus, jím to jen já, respektive si dělám takové pasty, ale taky toho člověk nesní tuny .. 

Jinak vlnky jsou pryč :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okurky, pokud je nakoupíš na trhu, mají většinou svilušky a podobnou pakáž - to je pro chilli konečná. Nesnáší totiž některé vyšší koncentrace postřiků jak na plísně tak proti škůdcům - shodí listy a končí. Postřik Mospilanem proti mšicím snáší dobře. Pozor na mravence!

Upraveno uživatelem gandalf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně taky něco rychle nafotil. Zatím bez popisek. Taky jsem přesadil Aji Charapita, co jsem přes zimu nechal zakořenit z větví /tohle Aji je nejdražší chilli na světě - 25.000 USD/kg, ale mně nechutná, asi nejsem gurmán/.

 

IMG_20240717_150818.jpg

IMG_20240717_150834_1.jpg

IMG_20240717_150844.jpg

IMG_20240717_150852_1.jpg

IMG_20240717_150916_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...