Přejít na obsah

Potápky na jaře


lukin_ova

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 196
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ja sa k vam pridem niekedy nadrbat radsej..Spíš by to zase chtělo nějaký Seiko sraz...

 

si velmajster spolocensky korektnej metafory, kolego..

 

 

seiko zraz, jaja, plus tie trika, som na ne zabudol. hned idem poriesit grafika. mozme to dat v tombedove alebo v instantove. mne je to jedno, bo mna si pamataju vsade :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako každý rok naše ulice na jaře rozkvete do plné krásy ,tak jsem vzal svoje dvoje potápky, Tissotky a Doxíky a cvaknul jsem je na balkoně.

Když svítí sluníčko ,tak jako dneska,tak je opravdu na co se dívat. :smile_anim:

post-13000-021029600 1335608320.jpg

post-13000-050670600 1335608346.jpg

post-13000-047422200 1335608354.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seiko zraz, jaja, plus tie trika, som na ne zabudol. hned idem poriesit grafika. mozme to dat v tombedove alebo v instantove. mne je to jedno, bo mna si pamataju vsade :)

 

 

Já bych navrhnul Prahu, ale nechci být zase označen za líného spratka :) S Polsk... Ostravou problém nemám, tam jsem výraznější alkoholovu stopu ještě nezanechal :)

Jenom bych to viděl až tak na září. Přes léto by to bylo moc komplikovaný.

 

Kdekoli a kdykoli v Asii (u nás, kolem Blavy), Chumpus aspoň vytáhne paty za Průhonice, myslím, že Lukin se určitě přidá, poznávací znamení triko a minimálně na obou rukou Seika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdekoli a kdykoli v Asii (u nás, kolem Blavy), Chumpus aspoň vytáhne paty za Průhonice, myslím, že Lukin se určitě přidá, poznávací znamení triko a minimálně na obou rukou Seika :D

 

..to s tou Aziou, to povazujem za mladicku nerozvaznost a s nadhladom samozvaneho poloboha sa nad to povznasam :)

kazdopadne ste (ako kazda delegacia zo Svedska) vitani, hošici. Mna spoznate lahko, na ruke mam MM300 detskej velkosti, a navyse som - pri vsetkej skromnosti mne vlastnej - pomerne nezabudnutelny :D

post-4112-085252600 1335695543.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...