Přejít na obsah

automaty Timex


Alles

Doporučené příspěvky

Tak to sem netušil že v tom bude Čína...ono co sem mohl za tu cenu čekat, že? :/

Ony nemusejí být a priori špatné,já mám třeba jedny Alpha Watch taky a jsem zatím příjemně překvapen, ale ty prachy, co za to chtějí, jsou značně mimo. Mrkni na ruské nebo na Seika, tam máš kvalitu zaručenou a za rozumný peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sem netušil že v tom bude Čína...ono co sem mohl za tu cenu čekat, že? :/

Ony nemusejí být a priori špatné,já mám třeba jedny Alpha Watch taky a jsem zatím příjemně překvapen, ale ty prachy, co za to chtějí, jsou značně mimo. Mrkni na ruské nebo na Seika, tam máš kvalitu zaručenou a za rozumný peníz.

...bejt tebou, klidně bych ty Timexy koupil, protože už jen ten fakt, že existujou "mechanický Timexy" se mi zdá raritní :)

 

...a jestli mě mé stařecké oko nešálí, tak tam vidím i rezervu chodu - inu toho bych se na stará kolena v kastli od Timexu nenadál... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...bejt tebou, klidně bych ty Timexy koupil, protože už jen ten fakt, že existujou "mechanický Timexy" se mi zdá raritní :)

...a jestli mě mé stařecké oko nešálí, tak tam vidím i rezervu chodu - inu toho bych se na stará kolena v kastli od Timexu nenadál... :D

No, mechanický Timexy moc raritní nejsou, od roku 1950, kdy je firma U.S.Time Company (dříve Waterbury) začala pod značkou Timex prodávat, se jich v mechanice se slavným sloganem "It takes a licking and keeps on ticking" prodalo několik set milionů. I když tohle už je jiná kapitola, s čínským strojkem za pět dolarů, a s ukazatelem rezervy chodu, který starý Timexy neměly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažoval jsem potrápit kamaráda kováře, aby vykoval něco podobného jako ten remake co jsem tady navrhoval, a tento prima kovářskej strojek usadit dovnitř s průhledem. Poslal mě do ......, že na blbosi nemá čas. :) Jinak strojek je celkem přesný(na to zpracování) dělá tak cca 1 min/12 h. :) bez repase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...