Přejít na obsah

zdrazovani


Návštěvník dlubix

Doporučené příspěvky

S tim naprosto souhlasim. Taky mam pocit, ze pod kotlem zatapeji nejak moc hrr a nemuselo by se to vyplatit.

Sice je stavis ucelove / argumentativne do role 'hodinky za dve ste' uz ted, ale s timto vyvojem to nebude trvat tak dlouho.

Chapu vyvoj kurzu CHF, ale ten trh ve Svycarsku neni, takze...

 

Tak trochu účelově jsem si to upravil, abych pozlobil místní Rolex ultras, kteří trochu ztrácejí nadhled :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarettovy byly v lepším stavu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu účelově jsem si to upravil, abych pozlobil místní Rolex ultras, kteří trochu ztrácejí nadhled :-)

 

Zajimavy vlakno, to musim uznat.

 

Kazdopadne se mi zda, ze nadhled ztracis ty... Tohle forum je o hodinkach. Primarni funkce hodinek je dle meho nazoru ukazovat spravny cas. To dokazou jakykoliv quartzky lepe nez Rolex nebo vyrobci "Haute Horologie" (mezi ktere Rolex neradim!) a kde castky jsou v uplne jinych dimenzich. A tady se vracim ke svy puvodni myslence a to je pomer mezi nabidkou, poptavkou a cenou a popripade jeste kvalitou.

 

Nikdo tebe a ani nikoho jinho nenuti kupovat Rolexy. Ano, muzes nesouhlasit s jejich politikou, na druhou stranu bych ocekaval, ze clovek dokaze uznat, ze to asi delaji dobre. Rolex nedela nic jineho, nez ze se chova trzne. Tahle bublina muze kdykoli splasknout jako jakakoliv jina, ale zatim jim to vychazi nekolik let a nezda se, ze by sel trh v brzke dobe proti nim.

 

Taky bych rad jezdil v Bentley za milion, ale trh funguje jinak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem koupil letos, ale pri predstave, ze bych mel zaplatit jeste o 10% ze stavajici ceny mi prijde trosku prehnane.

Tento tyden jsem mel moznost koupit GMT z roku 2004, za ktere dal majitel tehdy 2500 ?. Za 8 let se cena vic nez zdvojnasobila, i kdyz za novy model. Ty GMTycka byli hodne dobite, takze jsem je nakonec nevzal a podle meho soudu, spoustu duliku a hlubokych skrabancu nepujde rozlestit, ale i presto ten kluk za ne dostal 2200 ? na vymenu za nove Suby v bicoloru u AD. Podotykam hodinky nebyli ani jednou servisovany... Tomu se rika investice:) Koupis je, nosis je, a pak za par let dostanes, pokud jsou v spatnem stavu to, co jsi za ne dal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Kazdy vlakno o Rolexu je furt jen o tom,jak je to vyborna investice a jeste o tom,kolik co kdy bude stat-docela nuda

 

 

Za to nemůže Rolex, ale lidi. Rolex má pouze velice dobře postavený marketing. Z toho plyne, že to investice být může, když nenakoupíte špatně. Chce to ale rozlišit, co je investice a co je jen obyčejná šmelina. Kdo tu má opravdu v Rolexech investováno? Mě se na Rolexu líbí, že jsou to, především v případě sportovních modelů, nenápadné a poměrně jednoduché hodinky, které dlouho vydrží (mě ne :D ),dají se nosit při každé příležitosti a servis není předražen. Samozřejmě je plusem i to, že je v případě finanční nouze mohu prodat lépe, než většinu hodinek jiných výrobců.

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Dlubix-a vsak jo,vidim to stejne,akorat me uz trosku vadej ty povidacky,jak je to vyhodny,ja vim ze asi je,ale je to v kazdym vlakne a prezentuje se to jako strasna bomba

 

Ano, radost z hodinek až na posledním místě. To mě taky mrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to nemůže Rolex, ale lidi. Rolex má pouze velice dobře postavený marketing. Z toho plyne, že to investice být může, když nenakoupíte špatně. Chce to ale rozlišit, co je investice a co je jen obyčejná šmelina. Kdo tu má opravdu v Rolexech investováno? Mě se na Rolexu líbí, že jsou to, především v případě sportovních modelů, nenápadné a poměrně jednoduché hodinky, které dlouho vydrží (mě ne :D ),dají se nosit při každé příležitosti a servis není předražen. Samozřejmě je plusem i to, že je v případě finanční nouze mohu prodat lépe, než většinu hodinek jiných výrobců.

 

na tango treba dvoch... staci ze clovek nie je rolex brainwashed a cela ta miestna onania nad cennikmi je vskutku zabavne, miestami az smutne citanie.

..ak mam byt uprimny, toto je skutocny opak toho o com ma byt prave hobby.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iste, to je. ale chcem povedat to, ze ako hlavny nakupny argument pre cloveka ktory sa zaujima o hodinky je to na zdvihnute obocie okolosediacich hracov.... poviem to takto: postrada to styl a ubija to hobby na uroven smeliny. je jedno ci hodinky stoja stovku alebo desat litrov.

 

 

/nic z toho si pls neber osobne :)/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...