Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Já jsem koupil manželce tyhle (Angel 10493):

 

post-30661-0-40296700-1394830986_thumb.jpg

 

Prostě se jí líbily a žádné jiné značky nechtěla (a že jsem jí ukazoval skoro cokoli vás napadne.... teda samozřejmě myslím z hodinek  :angel: ... ). Hodinky jí perfektně sedí na ruce, není s nimi žádný problém, no a když je spokojená manželka, nemám důvod být nespokojený já, naopak :-))

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem koupil manželce tyhle (Angel 10493):

 

attachicon.gifINVICTA_Angel_Diamond_Angel_Quartz_10493_1.jpg

 

Prostě se jí líbily a žádné jiné značky nechtěla (a že jsem jí ukazoval skoro cokoli vás napadne.... teda samozřejmě myslím z hodinek  :angel: ... ). Hodinky jí perfektně sedí na ruce, není s nimi žádný problém, no a když je spokojená manželka, nemám důvod být nespokojený já, naopak :-))

 

WOW, tak tie sú užasné! Rozumiem jej, ani ja by som už iné nechcel. Úplne slintám.

 

How much is the fish? 123 000 Kč? To vážne tak málo za taký skvost?

 

Idem vrátiť fľašky, prestanem fajčiť, nebudem jesť?a snáď na ne raz našporím.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze vás to baví takéto komentáre ......

 

Baví ma to, a veľmi. A už som si skoro začínal myslieť, že si tu iróniu, sarkazmus, orgaz?ani nevšimneš. Ale všimol si si. Tlieskam.

 

No čo teda, kedy sa môžeme tešiť na super obrovsku galeriu plnu skvelych švajčiarskych hodiniek od Invicty?

 

V tomto vlákne zúfalo chýbajú skvelé fotky, chlapci.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje prispevky co tu davas maju taku vypovednu hodnotu ako stolica po piatkovom flame.

 

Vitaj Johny, vyslovene si to pýtalo, aby si sa ozval. Ty si tu doteraz pomaly ako jediný poslednú dobu dával SKVELE fotky. 

 

Nechceš v tom pokračovať? Veľmi rád by som sa pokochal fotkami hodiniek Invicta, ktoré v tomto vlákne vážne chýbajú.

 

F.

 

PS: O výpovednej hodnote stolice po piatkovom fláme veľa neviem, pretože neflámujem .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, fakt KUS hodin?oboje.

 

Su vazne obrovske. 

 

Neskusis pridat i nejake fotky, kde bude mozne vidiet, ako su napr.vysoké v porovnaní s rukou - fotka z pol metrovej vzdialenosti.

 

Fakt sorry, ale toľko neskutočne nesúrodých a protirečiacich si prvkov na jednom kuse hodiniek som nevidel (v oboch prípadoch). No ak Ti to ladí, tak fajn.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...