Přejít na obsah

Seiko Landmaster Spring Drive


instant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

len provokujte, to ja rad :)

 

inac pozeram ze je aj miura everest bez pvd? hm hm.. tam mi vadi ta pocarbana korunka. inac detaily suprove, aj cele hodinky. paci sa mi ze je to dizajnovo nieco nove.

 

I ked landmastre -10 rokov boli dizajnovo cukricek a mali by ich blbci robit doteraz.. v automate.

 

edit: Inac utekajte do vlakna co mate prave na ruce, Omega pavilon prave spoznal titanove hodinky - sledovat to je lepsie jak prirodopisny film na Nat Geo :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eizo neklame, takže pvd mají. Bude to jenom nasvícením, plus možná trochu odlišným pvd, než je běžné. Už tu pár takových hodinek, které na fotkách klamaly, bylo.

 

Rozhodně se mi líbí víc než sbdb003. Kromě toho, že jsou o 40% levnější (mrsp), tak jsou uhlazenější (pokud se to tak dá říct). A nemají blbý datum, i když je pravdou, že na sbdb003 se to tak nějak ztrácí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eizo neklame, takže pvd mají. Bude to jenom nasvícením, plus možná trochu odlišným pvd, než je běžné. Už tu pár takových hodinek, které na fotkách klamaly, bylo.

 

Rozhodně se mi líbí víc než sbdb003. Kromě toho, že jsou o 40% levnější (mrsp), tak jsou uhlazenější (pokud se to tak dá říct). A nemají blbý datum, i když je pravdou, že na sbdb003 se to tak nějak ztrácí :)

 

mam na mysli to ze miura everest by mala byt len cierna. tu vidim kovovy titan s pokerovanou korunkou a miura napismi aj cifernikom. nelimitna verzia nema cervene prvky okrem rezervy natahu. asi uz starnem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som sa cestou zastavil na Vienna Time. Dúfal som, že tam uvidím aspoň nejaké zaujímavé modely Seiko, ale smola, nič také sa nekonalo. Žiadny nový Landmaster, ani len nové katalógy, GS katalóg len jeden kus... Bolo možné vidieť hi-beat SBGH020, čierne Ananty SRQ013, nové Astrony vrátane SAST001, modré SBGM031 a samozrejme pár starších modelov ako MM300, GMT SBGE001, hi-beat SBGH001, atď.

 

Prišiel som tam ako exot, oblečený športovo, v čiernom s červenými prvkami (ako SBDB007), s vibramami na nohách a batohom na chrbte. Samozrejme, keďže návšteva Seiko stánku bola vopred plánovaná, na ruke som musel mať SBGC001. Aké reakcie toto kombo vyvolalo sa dá ľahko domyslieť... :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...