Přejít na obsah

Logo CHRONOMAGu / samolepka na auto


rmx

Doporučené příspěvky

Pro Milise, Luka a Vladimíra Ilijiče:

Pánové, i já mám doma quartzky, já jimi nepohrdám. To vůbec ne.

 

btw - Cato, nesmiřitelný odpůrce Kartága, zemřel v roce 149 před naším letopočtem. Tedy na počátku třetí puntské války, ve které bylo Kartágo nakonec zničeno. Zničení Kartága se tedy nedočkal ;)

 

Mě to napadlo jako taková dvojsmyslná legrace. Prostě jsem zaměnil Kartágo za quartz. A Cato se zničení Kartága nedožil... Zrovna tak, jako my se nedožijeme konce quartzu ;)

 

Nic... Beru zpět... Pusťte to z hlavy... Vždyť jsem psal, že mám dnes hloupé nápady :D

néééé debatu to posunuje dál, tak žádné kecy o blbých nápadech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak před nikým se neponižuj a nad nikoho se nepovyšuj!  :)

ale tento pojem merchandising a obecně celá reklama nezná, proto mnoho nadnárodních reklamek kupují odpustky v podobě charit. akcí, třeba za záchranu Balaenoptera physalus :D blablalba

A není to diskriminace plejtváka obrovského? Chudák malá, taky ohrožená :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přikláněl k jednoduchému logu , spíš symbolu a text kratší a úderný :D .

třeba mechanic or death :D :D

:D bingo. Hele vore nechtěl by sis vrátit ten avatar nebo atavar nebo jak se tomu nadává? Tamta vopice byla hezčejší...

ahoj, už jsem to slyšel od NIGHTinGALE ještě mám jednu opičku, tak ji zkusím :D a pak se možná vrátím k té první

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přikláněl k jednoduchému logu , spíš symbolu a text kratší a úderný :D .

třeba mechanic or death :D :D

Nebo mechano :D or death :) :) :)

 

Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind(ing).

Jako čas natáhnout, čas pro natažení...

 

Nebo prostě jen "Wind up (your) toys, boys." To se skoro i rýmuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přikláněl k jednoduchému logu , spíš symbolu a text kratší a úderný :D .

třeba mechanic or death :D :D

Nebo mechano :D or death :) :) :)

 

Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind(ing).

Jako čas natáhnout, čas pro natažení...

 

Nebo prostě jen "Wind up (your) toys, boys." To se skoro i rýmuje :D

....Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind .. no , ale to by se Tě asi potom stopařky bály :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych viděl jednoduchý nápis Chronomag fontem něco jako Lucida Sans (akorát o hodně tlustší tahy, klidně 2-3x), a do velkého písmene C bych nějak vestavěl ručičky, asi bílé s černým okrajem. Logo by tedy bylo černobílé a tedy snadno čitelné.

 

Bohužel moje vlastní ručičky na to nějak nestačí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přikláněl k jednoduchému logu , spíš symbolu a text kratší a úderný :D .

třeba mechanic or death :D :D

Nebo mechano :D or death :) :) :)

 

Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind(ing).

Jako čas natáhnout, čas pro natažení...

 

Nebo prostě jen "Wind up (your) toys, boys." To se skoro i rýmuje :D

....Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind .. no , ale to by se Tě asi potom stopařky bály :D :D :D

Heh, nebo Time 2 Kill, to by se báli i stopaři!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se přikláněl k jednoduchému logu , spíš symbolu a text kratší a úderný :D .

třeba mechanic or death :D :D

Nebo mechano :D or death :) :) :)

 

Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind(ing).

Jako čas natáhnout, čas pro natažení...

 

Nebo prostě jen "Wind up (your) toys, boys." To se skoro i rýmuje :D

....Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind .. no , ale to by se Tě asi potom stopařky bály :D :D :D

Starej Kryptor - Time 4 Crime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud to chcete lepit na své káry a moťorky, tak bych si dovolil mojí zbastlenost QUA HORA ULTIMA čímž lehce vynecháme toho kostlivce v Brodě. Jinak NIGHTinGALE neustále mě překvapuješ (v dobrém) :)

 

juj než jsem to dopsal, tak info sluneční hodiny někde v okolí Strakonic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud to chcete lepit na své káry a moťorky, tak bych si dovolil mojí zbastlenost  QUA HORA ULTIMA čímž lehce vynecháme toho kostlivce v Brodě. Jinak NIGHTinGALE neustále mě překvapuješ (v dobrém) :)

 

juj než jsem to dopsal, tak info sluneční hodiny někde v okolí Strakonic :)

QUA HORA ULTIMA - to je myšleno jako jak? Je nutná ta latina nebo co to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jako "která hodina bude poslední", já vím blbost nechal jsem se unést tím, že to většina chce lepit na své stroje, "prdel" není na místě. Jde to ve stopách těch blbejch větrovejch bonbónů. :(

 

ale třeba skeleton by to mohl ocenit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

S potěšením sleduji toto vlákno a těším se až budu moci vylepit samolepku na svá auta, přimlouval bych se za reliefní plastickou samolepku s latinským nápisem a líbí se mi motiv zeměkoule, představoval bych si latinský nápis do polokruhu nad zeměkoulí, myslím si, že cena pro všechny členy našeho fora je až na tom posledním místě, velice rád si připlatím za nějaký pěkný obrázek, který si vylepím ač tak nikdy nečiním, v tomto případě jde všechno stranou :) , bohužel nejsem natolik nadán, abych mohl nějaký motiv zpracovat, tak se prostě a jednoduše svezu :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
A na tý zeměkouli by se členové fóra drželi za ruce a zpívali "Můj čas" od Gotwalda a Hložka! No omlouvám se za destruktivitu, přišlo mi to legrační..

Omlouvat se nemusíš asi to byl hloupý nápad, ale napadlo mě to, protože má oblíbená firma Vulcain používá emajlové číselníky s různými motivy a chytil jsem se velice vzdáleně tohoto obrázku s mou oblíbenou zeměkoulí :) :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, ještě mě napadlo Time 4 wind(ing).

Jako čas natáhnout, čas pro natažení...

Jo to je hezky, ale riskantni, je tu nebezpeci ze ti ji manik za tebou, na krizovatce natahne. Stejne jako mel nedavno nejakej nadsenec v NY, co napodoboval Bushe. Zadne dvojsmysly, jde o zdravi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na tý zeměkouli by se členové fóra drželi za ruce a zpívali "Můj čas" od Gotwalda a Hložka! No omlouvám se za destruktivitu, přišlo mi to legrační..

Omlouvat se nemusíš asi to byl hloupý nápad, ale napadlo mě to, protože má oblíbená firma Vulcain používá emajlové číselníky s různými motivy a chytil jsem se velice vzdáleně tohoto obrázku s mou oblíbenou zeměkoulí :) :

Nesmál jsem se tvýmu nápadu, sorry že to tak vyznělo. Legrační mě přišlo jak se všichni držíme za ruce a pějem. Ten můj komentář byla v podstatě píč...na, a hůř: smál jsem se vlastnímu vtipu. To jsem dopad, připadám si jak Novotnej. Jinak si myslím, že zeměkoule je příliš složitá na logo, měl by to bejt spíš piktogram nebo něco jednoduchýho. T v kroužku jako tritium nebo Čas, tři čárky v kosočtverci jako Tři sestry, K+M+B jako Tři králové, nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by se mi líbil ten latinský nápis "Qua hora nescis..." / "Kterou hodinu nevíš..."

 

Vždycky říkám, že jeden z důvodů proč mám rád mechanické hodinky je i ten, že narozdíl od quartzek nepůjdou ještě tři roky po mé smrti. Tak by se ten "slogan" k tomu docela hodil. :) Takže já hlasuju za latinu / češtinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...