Přejít na obsah

Elton sport Igen chronomag limited edition 2007


cigi

Doporučené příspěvky

...  když nemají v sobě poslední dual core intela... bez toho, že bych si je musel sám sestavovat. Ostatně podobný přístup mám i k PC a ostatním věcem. Co už...

.... šamane, prosím, vyprávěj, jak se zhroutil internet a běloši vymřeli ...

:)

Umta-bata, bílý muž zemřít, ale zemřít s úsměvem na tváři. On mít prázdná žaludek, ale plná ruka hodinky. Bílý muž tikat jako krabice-co-bouchá-sakra-hlasitě... být hladový, ale blažený. Howgh.

:-)

:D a =D opravdu zde se bavím!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 544
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Zaroven chcem mat istotu a zaruku - nie reci typu ja mu verim, to si predsa nedovoli a podobne, ze moje cislo 5 z napr. 15 vyrobenych kusov je jedinecne, ze tento typ hodiniek sa uz nebude dalej vyrabat a nebude ich mozne dodatocne objednat a kupit.

Co notářem ověřený limitovaný počet přiložených certifikátů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volná zábava by se měla odehrávat tady: Replika PRIM SPORT I generace - nova L.E.?

 

Toto vlákno nechť zůstane přehledné pro cigiho záznamy objednávek, plateb, atd. Má s tím dost práce, tak mu to přeci nebudeme ještě komplikovat. :)

Naprosty souhlas. Veci OT presunte sem http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=514&p=51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, nevím co si mám mystet. Padlo tady docela dost zásadních otázek, ale žádné odpovědi. Čekám s platbou dokud se toto neujasní. Toto vlákno jsem začal sledovat později a tak mne nutnost dvou strojků překvapila. Ale dobrá, dva jsem sehnal. A teď se zase pouze naznačuje, že se jen namontují tyto strojky do nových šatů. Mohl by se konečně někdo vyjádřit? Jak moc je vlastně tato l.e. limitovaná, jak je to se zárukou a co se bude dít s těmi strojky? Asi nejsem sám koho to zajímá....

Děkuji za upřesnění, Pepa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, nevím co si mám mystet.  Padlo tady docela dost zásadních otázek, ale žádné odpovědi.  Čekám s platbou dokud se toto neujasní.  Toto vlákno jsem začal sledovat později a tak mne nutnost dvou strojků překvapila. Ale dobrá, dva jsem sehnal. A teď se zase pouze naznačuje, že se jen namontují tyto strojky do nových šatů. Mohl by se konečně někdo vyjádřit? Jak moc je vlastně tato l.e. limitovaná, jak je to se zárukou a co se bude dít s těmi strojky?  Asi nejsem sám koho to zajímá....

Děkuji za upřesnění, Pepa

Podobne cakam aj ja na vyjadrenie, naozaj ma zacina mrziet, ze som sa na to dal. Asi som si to predstavoval velmi jednoducho.

 

Myslel som si, ze staci zaplatit a pockat na to kym mi pridu hodinky....mylil som sa....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cigi:

 

Exkluzivní na míru vyrobené díly podléhající opotřebení doporučené k okamžitému objednání:

1x náhradní žraločí řemen

1x náhradní otočná luneta

1x náhradní čepička do korunky

 

 

 

Tomuto doporuceniu uz teda nerozumiem vobec.

 

Pripada mi to tak, ako by sa pocitalo s tym, ze dodavatel hodiniek nebude schopny zabezpecit dodatocny servis, nahradne diely, alebo dokonca uz nebude existovat o rok, dva, tri,...

 

Diskutujme dalej, "mimoriadne" ma to bavi...cim dalej, tym viac.... :-)

 

Pri privatizacii Skody sa asi popisalo menej .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když nic jiného tak já scháním na aukru strojky a kupuju vraky kterým nerozumím. Jestli jich má Elton plno tak proč to musím dělat já? A jestli je nemá tak proč mi nenabídne např. ETA strojek?

 

Přirovnám to k autům. Buď budeš chtít veterána a koupíš si Original VW Beatle. Nebo repliku a pak si koupíš VW New Beatle. Ale nemusíš mít motor ze starého VW a máš záruku na celé auto.

 

A v každém případě vím co a za kolik kupuju, jakou mám záruku a za jakých podmínek. Souhlasím plně s popshopem a rád bych znal odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože nerozumím problému, tak to popíšu popořadě.

 

strojek - od začátku chceme stroj prim kalibr 68, považujeme ho za lepší, exkluzivnější, zajímavější volbu, než eta a nechceme jinej - mimoto na etu není pouzdro sport Igen připraveno. Prim požaduje 2 staré strojky (nové nevyrábí a své NOS díly prodává POUZE do soliterů tak od 50 papírů vejš) a dá vám potom za předem dojednané peníze jeden repasovaný se žlutým datovým věncem s červenými čísly. Kdo bude chtít, za příplatek se může dohodnout s primem na dekorování toho strojku (pokovení, rytiny atd...). Jestli tomu někdo nerozumí, neumím to líp popsat. Jestli to někomu přijde nefér, nebo neefektivní, nenutím ho do účasti, může v klidu vycouvat, podotýkám, že to bylo jasně dané od začátku.

 

počet kusů - do 31.03.2007 je serie otevřená a každý si to mohl přečíst. Do té doby se může přihlásit a ZAPLATIT zálohu každý, neumím říct, kolik lidí do té doby zaplatí a tak nemůžu říct, kolik bude nakonec vyrobeno kusů. Odhaduji, že ne víc, než 20. Co je na tom nejasného?

 

limitování - edice, analogicky jako jiné l.e., co znám, od začátku vychází ze seriového modelu prim sport Igen, který prim používá jednak k exkluzivní serii ferrari red - ta se od naší velmi liší - viz web prim.cz), renovacím původních kusů (podmínkou je dodání vlastního starého kusu a k soliterům na přání - NIKDY prim ovšem nevyrobí totožné hodinky s naší edicí. Ty prvky, které jsou originální, jsem popsal - grafika ciferníku, grafika lunety, čepička na korince a celková kombinace.

 

Opravdu nevím, proč nevíte, co za kolik kupujete? Jak to chcete líp popsat? Mrkněte na web prim.cz, tam se dovíte vše o záruce, obchodních podmínkách, dostanete záruční certifikát - vše je přeci uvedeno na objednávkovém formuláři. Pomozte mi, protože já opravdu nevím, co vás trápí.

 

doporučené náhradní díly - vzhledem k tomu, že se jedná o exkluzivně pro nás vyrobené prvky, může být v delším budoucnu jejich dostupnost omezena jak dlouhými dodacími lhůtami, tak vyšší cenou, proto to doporučení. Opět nevím, co je na tom zneklidňujícího?

 

hciq - já věřímm, že se dobře bavíš - já už umdlévám :D:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Puvodne jsem nechtel do tohoto vlakna prispivat, protoze nepatrim mezi registrovane zajemce o tuto le. Mam ale Chle 1 a situace byla podobna. Moznost ovlivnit podobu hodinek poctem velmi omezene le je neco mimoradneho. Etu u prvni CHle nikdo nechtel, stary renovovany strojek je cast kouzla prvni Chle. Obavy ohledne zaruky (nahradni dily), jasneho omezeni poctu hodinek (zatim nikdo nezna konecky pocet zajemcu a pocet zajemcu ma vliv na cenu) a hledani "vraku" na Aukru (ktere toho mozna uz moc nevydrzi) plne chapu. Dva strojky mozna ale riziko nekvalitnich dilu prece jen omezi. Prvni Chle se povedla :) a verim, ze se povede i Chle2007.

 

DRZIM PALCE!!

 

Do nekonecna se ale toto opakovat neda. U prvni Chle byl stary kalibr neco navic, u dalsich le by to mohlo dostat negativni povest. Proto doufam,ze Prim prijde s novym vlastnim strojkem. Takova le (prvni s novym strojkem), to by byla neco, co bych si nechtel nechat ujit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poriadku, vsetko beriem, akceptujem.

 

Ale...preco je taky velky problem napisat...vyrobime ich max. 20 kusov a ani jeden naviac? Kus bude v cene napr. 20000,- CZK.

 

Ak si ich vsetky objedna jeden clovek, nic sa nedeje, ak si neobjedna nik, tiez sa nic nedeje.

 

 

V normalnych pripadoch.

 

Toto samozrejme nie je normalny pripad.

 

 

 

Bum, tresk, tralala,....koniec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím popshope, není to normální případ, omezit to časově je neobvyklé, ostatně jako celá tahle akcička. :D

 

Jinjo, pochopil jsem tě, musím ještě dodat, že ta hlavní věc, je ten přetisk datového věnce, já nevím, do jaké míry je nutno celý stroj rozebrat, aby jej bylo možno vyjmout a dále, je tu asi riziko, že se datový věnec při přetisku nějak prohne nebo možná něco podobného, proto 2 kusy. Ale je to ta bomba, co dělá ten kousek něčím zvláštním, protože bude ve stejném odstínu jako ciferník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka na Prima:

jen jsem se chtěl zeptat jestli když se pořád řeší problém s šířkou pásku u Prim Sport Igen. a to proto že rozteč je 19mm tak jestli by nestálo za to zvážit situaci a malinko jinak nastavit výrobní postup a prostě a jednoduše dělat rozteč 20mm???

Nejsem hodinář ale jsem přesvědčen že je to pouze o programu stroje který pouzdra dělá nehledě na to že s trochou dobré vůle by se podle mého dalo rozšířit na 20mm i pouzdro které už bylo vyrobeno v rozteči 19mm protože ubrat na každé straně 0,5mm je poměrně snadný úkol a síla nožek by toto zůžení jistě zvládla nehledě na to že by se podle mého i zvětšila masa hodinek a celkový dojem by byl lepší.

 

Nekamenujte mě je to jen nápad který by podle mého vyřešil plno problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rezervovaná čísla dosavadních ctěných členů užšího výběru:

 

Kamil         1.

Omni         2.    email 14.03.07, objednáno 14.03.07

                3.    

Francin       4.   zaplaceno 13.03.07   email 13.03.07 :)

Popshop07  5.   email 12.03.07 objednáno 14.03.07

Pepik         6.    email 13.03.07, objednáno 14.03.07

Skeleton     7.   email 15.03.07

                 8.

Olda           9.

Typograf    10.   email 14.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 15.03.07 :)

Cigi           11.    email 12.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 14.03.07 :)

                12.

                13.  

Jinjo          14.   email 12.03.07, objednáno 14.03.07, zaplaceno 18.03.07 :)

 

 

Nezaplacené  rezervace platí do 31.03.2007.

Objednávejte, přátelé TEĎ :D:D:D

 

Ještě vás prosím, abyste kvůli číslům sdělovali , jak jste daleko s objednávkou, a to takhle:

1. poslat objednávkový email primovi  (napíšu email a datum) - prim odešle objednávkový specifikační formulář

2. odeslat vyplněný formulář (píšu objednáno a datum) a ihned

3. zaplatit zálohu 75 % dle formuláře (píšu zaplaceno a datum)

Díky!

Takže volná jsou toho času 3, 12 a 13 - krásná čísla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...