Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Opinel je naprostá klasika, včetně tradiční otočné pojistky, navíc za lidovou cenu.

Nůž do nepohody, když se rozbije, koupí se nový. Když se ztratí, nebolí to.

Je to návrat do časů, kdy nože nebyly z hvězdných ocelí, nestály raketu a o to víc byly používány.

 

Bandi, já měl tedy Opinel za celý život jen jeden, ale jako nůž do nepohody mi to moc nepřišlo. Taková vachrlatá konstrukce...nic moc dobrý dojem jsem z toho tedy neměl. Samozřejmě na houbaření poslouží na 100%, ale stejnou službu podle mě tedy udělá i rybička za 63,- Kč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klucí, co byste mi poradili abych si koupil za brousek sebou na dovolenou ? Potřebuju jen něco, co dostane nůž do použitelného stavu kdybych ho ztupil. Ostří na holení bych pak nechal až na doma. Potřeboval bych co nejlepší, nejmenší a nejlehčí brousek :-)

Pořídil jsem si tohle ,prodává to víc firem se svojí značkou,takže si to můžeš pořídit podle svých peferencí.Dá se s tím brousit i zubaté ostří nebo i háčky na ryby.

Při nejhorším se dá tahle miniocílka použít jako bodná zbraň.V nějakém obchodě pro trempíky to prodávali za osum pětek.

Na nouzové nabroušení to bohatě stačí,i když to brousí dost nahrubo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jako kapesní brousek koupil tento:

http://www.alza.cz/victorinox-duo-kapesni-d129143.htm?kampan=heureka.cz

 

Tady ve Svitavách za 197,- Kč. Vlastně, pokud byste kdokoli chtěli nůž Victorinox nebo příslušenství, tak tu mají výrazně levnější ceny než kdekoli na internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...