Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Hele klucí, co byste mi poradili abych si koupil za brousek sebou na dovolenou ? Potřebuju jen něco, co dostane nůž do použitelného stavu kdybych ho ztupil. Ostří na holení bych pak nechal až na doma. Potřeboval bych co nejlepší, nejmenší a nejlehčí brousek :-)

 

Já používám tohie:

 

 

post-5320-0-89992100-1390334155.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pán co je prodává mi nabídl slevu při platbě v hotovosti a os. odběru. Vycházelo to asi o 58 korun levněji, než kdybych kupoval ten použitej. Takže mi to zas tak bezva nabídka nepřijde...

 

 

Pan Š.? Jsem chvilku mel 0561, bohuzel nevychytany kousek z prvni serie, sroubky od klipu nedrzely v G10, jinak muzu doporucit, libivej flipper. Bohuzel jako levak jsem skoncil stejne u BM 710 a tu asi zase poridim v nejake lepsi oceli nez je aktualne D2, asi limitku v M4 nebo M390, axis ma co do sebe. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Používáte někdo Leatherman Wingman? Co si myslíte o tomhle toolu, který je v porovnáním s ostatními noži (aspoň cenově) úplně jinde. 

 

Má smysl si pořídit vyšší model, nebo bude na většinu prací tenhle stačit? 

 

Odkazy: http://www.leatherman.com/831426.html a česky http://www.moris-distribution.cz/cs/full-size/91-wingman.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nožům nerozumím, spíš vůbec. Vždycky jsem měl na cesty nějaký ten Viktorinox ... ale jak stárnu přivítal bych něco pořádného :)

 

Zadání: zavírací nůž, přijatelná hmotnost, spona, na řezání masa, sem tam otevření konzervy či piva ... cena tak do 4000,- ... je toho strašně moc, nerad bych koupil špatně :)

 

thx Jarett

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ostatním prodeji byl nedávno ZT0300, koukni na něj :)

Moc nožům nerozumím, spíš vůbec. Vždycky jsem měl na cesty nějaký ten Viktorinox ... ale jak stárnu přivítal bych něco pořádného :)

 

Zadání: zavírací nůž, přijatelná hmotnost, spona, na řezání masa, sem tam otevření konzervy či piva ... cena tak do 4000,- ... je toho strašně moc, nerad bych koupil špatně :)

 

thx Jarett

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...