Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Ty jo, tak to je konec, samej chytrolín tady.. Ano :notworthy:  Vyhráváš sošku, dej mě adresu do SZ, v pondělí pošlu :clap: Tak, tak, žádný uchyláci, ale poutníci to byli, značili cestu asi deset km od mého baráku v lese, takže tam prej když nasednu na kolo a pojedu po těchto značkách, tak dojedu až ke hrobu svatého Jakuba Staršího v katedrále v Santiagu de Compostela ve španělské Galicii. Převzato z Wiki, ale pecka, co? Asi vezmu spacák a na chvíli vypadnu :lol2:

 

jsem na dobré stopě s sv. Jakubem?  :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni gůglujeme, jseš výherce a navíc jsi se přiznal k podvádění, takže ještě k tomu upřímnej výherce  :lol2:  :cheers: Pokud chceš výhru, tak SZ....

Kdepak chytrolín. Bez googlu bych to nezjistil  :lol2:  a tím pádem si sošku nezasloužím, nebylo by to fér  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady máme malej cyklistickej kvíz o malou africkou sošku, kterou v pondělí pošlu výherci, jo a aktuální katalog Tag Heuer :clap: Dnes na mě vybafli dva uchyláci, ale to si dělám srandu, dva velmi přátelští lidé a nalepili mě na kolo tuhle samolepku. Trochu jsem s nima pokecal, tak trochu vím, která bije, ale stále spíš gůgluju a zjišťuji vcelku zajímavé věci... Takže, co to je za značku?

soutěž už skončila, tak už jen doplním: toto je např. u Nepomuku http://www.poznejmisto.cz/1140 '> http://www.poznejmisto.cz/1140 Upraveno uživatelem corve
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska dal budika a v sedm vyrazil.Za necele dve hodky jsme byl zpatky a natocil 40km. Bylo to moc fajn. Jsem rad,ze jsem kaslal na houby,to bych tam byl jeste ted.

tl

tak to tě obdivuju,v sedm na kolo by mě asi je.blo :lol2: ,já před chvílí vstal a vyjedu kolem 11 nejdříve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja stavam kolem sesty se psem, takze v pohode:) Bydlim skoro na samote, takze sem na klid zvyklej, ale dneska to byl takovej tajemnej klid, proste parada:) Az na zaver v desti. A asi pouvazuju k endurku ještě nad krosovym kolem. Na delší vylety. Jezdim tak 20-40km, 50km max a rad bych dal ..., na lehcim kole:) Nejake tipy?

TL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bonebreakers, diky. Ale ja myslel tip na cross/trekingove kole:) Btw, když uz jsou tu tipy. Ma někdo projety Toulovcovy mastale? Na obr se me to libi, ale mam to cca 100km autem, tak jestli to zato fakt stoji.. dik.

TL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...