Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

to sem nikdy nedělal....ani kdyz jsem na starym kole mel gripy bez objimek, tak nic takovyho nebylo.....

 

 

To vidím taky poprvé. Ani v servisu jsme to nikdy nedávali.

no pokud bych to nedal takto tak bych měl obavy že se to protočí.....ale pokud to máte odzkoušeno i bez tak to tak asi funguje taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhlasuju druhy kolo vyberoveho rizeni , tentokrat na pedaly.

Upozornuju ze SPD nechci ani videt . Spis nejaky FR platformy .

 

Koukal jsem na HT a origo Specialized  ale to je zbytecnej luxus si myslim . NS Bikes uz byla cena v zakladu lepsi .

 

Dotaz : kdyz mi sjede noha tak asi o ty cerviky noha KO co ? Jdou zasroubovat libovolne hluboko nebo maj pevne danou vysku "koukani" ?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak se pripojim k polehavacum. Dole rodinny soumar na vyjizdce a v brasnach dalekohled, mobil atd. A ja debil si na tom ustelu na asfaltu, kdyz odjizdime od obcerstvovaci stanice v konzumu, rozumej lahvace a tatranky. Nasazoval jsem si zackvaknutej v spd rukavice. Deti cumely, co tatinek predvadi]post-1551-0-26132300-1408125587_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhlasuju druhy kolo vyberoveho rizeni , tentokrat na pedaly.

Upozornuju ze SPD nechci ani videt . Spis nejaky FR platformy .

 

Koukal jsem na HT a origo Specialized  ale to je zbytecnej luxus si myslim . NS Bikes uz byla cena v zakladu lepsi .

 

Dotaz : kdyz mi sjede noha tak asi o ty cerviky noha KO co ? Jdou zasroubovat libovolne hluboko nebo maj pevne danou vysku "koukani" ? :)

 

 

http://www.black-bike.cz/eshop.php?id=5022&det=1

Upraveno uživatelem wave ceptor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...