Přejít na obsah

Originální printy starých reklam


Rodkopf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 445
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdybych tam tenkrát tu reklamu neházel, tak teď nemachruju tím, že tu něco takového je. Taky mi trvalo, než jsem to našel ;-) :-). Ovšem pokud bys kupoval 18.karátový zlatý Doxy Grafic v automatu za 140 dolarů..... vezmi mi také jedny :-)

no jaban, ale tady je taková zpráva o tom kmeni, to je také interesant...

ttp://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-moravu-zaplavi-delawarove-db3-/p_zahranici.aspx?c=A151114_093549_p_zahranici_wag

:photo:  :notworthy:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý reklamy to je zajímavá a nostalgická záležitost. Také mě to zaujalo, občas jsem toho pár na netu polovil. Kokám, že zdroje budou asi podobné, většinu těch, co tu jsou jsou nebo se sem dostaly mám také v různém stupni provedení, barevnosti a detailech. Budu to muset zase to celé přebrat, abych vylovil něco, co tu ještě není. Případně sáhnu do jiných destinací.

Ale obecně je to také o tom, že i z těch reklam, titulků textu a kreseb čiší něco, o co nám jde stále - aby byl svět v pořádku a byl čas na náš čas s hodinkami.

**

 

post-18915-0-05332600-1447667269_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak tu mám takovou asi málo známou věc, fabrika v Ruhle v Durynsku se jeden čas v padesátých letech jmenovala po československém komunistickém prezidentovi Klementu Gottwaldovi. Tedy obdoba ruského -1.MĆZ  Ímeni Kirova, tady VEB Klement Gottwald Uhren und Maschinenfabrik Ruhla.

:eek:

**

post-18915-0-05029400-1447668854_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...