Přejít na obsah

Omega Seamaster Professional Planet Ocean


Doporučené příspěvky

Z vlastní zkušenosti vím,že s 18 rukou nechci big size,jsou velký a proto ty origo gumy odstávaj.dokonce je to znát i na tom tahu.No a když si vezmu 42,působí to jako dámský hodinky.Ach jo,prostě blbá ruka.

mal som moznost porovnat 45 a 42 na zraze a je to tak nejako ako pises. 45ky su na ruku 20+ a 42ky su velkostou OK (tiez mam 18 ruku), ale tvarovo su take akoby nafuknute, aj puzdro aj tah je taky zaobleny, proste mi to jemne nesmakuje... preto aj ked dizajnovo sa mi viac pacia PO, lepsie mi pocitovo na ruke sedia speedy... :)

 

btw pekne fotky patprom :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S origo kaučukmi, čo majú konce až k puzdru, máte úplnú pravdu a nielen u PO, ale aj u SMP. Mám ruku niečo pod 18 cm ale po nasadení kaučuku je to na hrane, aby to vyzeralo prirodzene. Ideálne by to sedelo na ruke od 18,5 cm, aby to neodstávalo na šírku. Pravú ruku mám o pol centi hrubšiu a tam to už sedí dobre. PO 45 na ťahu by som zniesol, ale kaučuk by neskutočne odstával. U PO 42 je to s kaučukom OK, ale tie proporcie klamú oko. Keby tam bola menšia výška puzdra o 2 mm, vyzeralo by prirodzenejšie. U PO 45 sa výška puzdra pri celkovej mohutnosti nejako stratí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S origo kaučukmi, čo majú konce až k puzdru, máte úplnú pravdu a nielen u PO, ale aj u SMP. Mám ruku niečo pod 18 cm ale po nasadení kaučuku je to na hrane, aby to vyzeralo prirodzene. Ideálne by to sedelo na ruke od 18,5 cm, aby to neodstávalo na šírku. Pravú ruku mám o pol centi hrubšiu a tam to už sedí dobre. PO 45 na ťahu by som zniesol, ale kaučuk by neskutočne odstával. U PO 42 je to s kaučukom OK, ale tie proporcie klamú oko. Keby tam bola menšia výška puzdra o 2 mm, vyzeralo by prirodzenejšie. U PO 45 sa výška puzdra pri celkovej mohutnosti nejako stratí.

Já mám ruku něco málo přes 18,5cm a máš pravdu- i u SMP mi ta guma tak nějak na ruce nesedí (hodinky se mi pořád vytáčejí nahoru a to mi vadí). U PO jsem proto zvolil iso a opravdu je to v pohodě. Menší PO jsem na ruce na kaučuku neměl a proto nemůžu porovnávat (ale podle mě to bude stejné jako u SMP).

Určitě ale souhlasím se Seamasterem- dnes je móda velkých hodinek a zjistli jsem, že jí podléhám i já, kdykoliv jsem si zkusil dát na ruku něco menšího než 40mm tak se mi to prostě nelíbilo a nic s tím nenadělám. A přitom bych si tak rád pořídil něco vintážního, ale ta velikost mě odrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...