Přejít na obsah

Omega Seamaster Professional Planet Ocean


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem docela zvědavej, jestli někdy dorostu do meshe, ale už tomu přestávám věřit. Většina se tady nad ním rozplývá, ale mně neříká nic (ale vůbec nic), spíše naopak, PO bych si dokázal představit na všem ostatním. Zkrátka jsem asi jinej  :D

Buď v klidu. Mám to stejně, a né jenom u PO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tahu jsou pravda nejhezci, ale na kvalitni kuzi jsou na ruce tak nejak lehci :-)

Máš pravdu, že jsem tu váhu taky nečekal když jsem si je poprvé zkoušel. Na druhou stranu si na to člověk velice rychle zvykne (alespoň v mém případě to tak bylo)  a podle mě to k nim tak nějak patří...a když už tě bude bolet ruka tak to SMP jistí  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U červené variace PO jsem v prodejní sekci větřil, ale na mě je to asi pořád moc (a stejně koukám spíš po starších AT 2503.50.00). Každopádně takhle na lepších fotkách vypadají PO i v "necelobílé" verzi parádně. Mesh se mi většinou nelíbí, k PO se podle mě nehodí kvůli tvaru pouzdra, nicméně na Squale 50 Atmos se mi líbí moc :smile_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrik mi snad promine, že mu to tu trochu zaplevelím, ale když už tu je debata o různých variantách řemenů, tak se to hodí. Včera mi dorazil černý ISOFRANE a první dojmy jsou skvělé- ten materiál je opravdu příjemnej, nelepí se na něj bordel, krásně přilne k ruce. K SMP jsem si dokoupil i origo gumu, takže můžu porovnávat a na PO se podle mě prostě více hodí isofrane (a to jsem donedávna taky preferoval pouze řemeny se zahnutými konci)- vynikne pouzdro, které je stejně jako řemen mohutné a díky děrování je pěkně vzdušněj. Prostě z nich jsou pak echt diversky a tak to v létě má být  ;) ...samozřejmě je pořád nejlepší tah, ale jako alternativa se mi to líbí...už teď přemýšlím, že ještě dokoupím oranžovou verzi a budou k nepřehlédnutí  :D Patriku, doporučuji ti oranžový vyzkoušet

post-13346-0-11527500-1370092377_thumb.jpg

post-13346-0-89522700-1370092381_thumb.jpg

post-13346-0-63008300-1370092382_thumb.jpg

post-13346-0-27906100-1370092383_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dočasný nadčení,právě ty všechny origo vymysleli nejlíp.

V mém případě nejde ale o to, že by se mi origo gumy vyloženě nelíbily (špatně jsem to napsal), ale prostě mi hodinky na ruce pak nesedí, tak všelijak odstávaj a to mi vadí (v tom vidím problém těch zahnutých konců)...takže nejde o dočasný nadšení (u SMP mám origo gumu přes půl roku a pořád jsme si moc nesedli) jako spíše o lepší pocit z nošení, isofrane prostě člověk musí vyzkoušet aby pochopil a mohl porovnávat...ale jak už jsem psal je to varianta dobrá ne léto, tah je tah a nic ho nepřekoná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma pravdu ten chlapec, origo guma je super, ale u xl PO abys mel obvod tak 20+, aby to sedelo. Chapu tedy zcela, ze pro mensi zapesti jsou mnohem pohodlnejsi pasek, co nelicuje az k pouzdru a umozni to zalomit hnedle dolu.

Samo ciste z estetickeho hlediska jsou nejhezci na origo kaucuku, ale jak pisu, s komfortem to pro nas -20 neni uplne ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...