Přejít na obsah

TUDOR Prince Date Day 36mm cena


spiderer

Doporučené příspěvky

Zdar, nasel jsem co jsem hledal namisto Rolex Presidental jsem nasel z rad domacich to same a dokonce mnohem decentnejsi, v oceli + nazev dne na pozici 12, celkove mnohem mene okazale nez prave ty z rad Rolexu.

 

Nasel jsem je tady http://www.orolus.com/cgi-bin/ShoppingCart...=.&search_logo= za 1438 USD, nevite nekdo jeste a kde by bylo mozne je sehnat za zajimavejsi peniz? Jeste bych uvazoval o tom, ze nemusi byt nove, ale musi byt s papirama ;-)

 

Diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co kdybys drzel sve puvodni vlakno:-) - jeste nedavno se tenhle kousek dal koupit na uhrenfreund.com, osobne doporucuji koupit starsi s rolex pouzdrem a tahem - tyhle novy tudor jsou nic moc, zkus napsat tem nemcum oni ti neco sezenou :-), jinak maji za slusny peniz rolex air king (asi 1650 euro- nove) jsou sice 34mm, ale celkem dlouhy, zkousel jsem je na ruce a jsou opravdu v pohode, ty chces, ale to okynko s dnem, vid ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

steel - diky, zkusim se tam podivat, ale mas pravdu, to okynko s dnem je pro me dulezity :-)) Je to takova blbost, ktera me vzhledove fakt zaujala ;-) Ale zatim jeste teda nemam uplne jasno co s tim vyvedu, budu hledat dal at se neunahlim :-) Ty Air king me neberou, protoze napis "Air King" je primo otresnej, tenhle font bych na hodinkach nerozdejchal.. bohuzel jsou pro me i takovyhle detaily dulezity.. chjo :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
Kuk... Uvazuji o Tudorech Princ, ale nemohu se rozhodnout, kterou barevnou variantu. Bicolor je mozna out, ale svym zpusobem se mi taky libi :) Nema nekdo doma ve sbirce tyhle princatka? Pochlubte se...

 

Ahoj, jedny mám, ale momentálně jsou na servisu u Mechana, takže nemůžu posloužit ani aktuální fotkou. Pokud mi je neuzme dcera, budou možná na prodej. Nějak je nenosím.

Jsou celé v nerezu, na nerezovém tahu, bílý emailový číselník, latinské číslice.

Upraveno uživatelem bedan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jedny mám, ale momentálně jsou na servisu u Mechana, takže nemůžu posloužit ani aktuální fotkou. Pokud mi je neuzme dcera, budou možná na prodej. Nějak je nenosím.

Jsou celé v nerezu, na nerezovém tahu, bílý emailový číselník, latinské číslice.

Pocitam, ze nekdy v pristim neboprespristim tydnu bych se u nej mel stavovat pro opravene Longiny, tak se na ne muzu mrknout ;)

Temi latinskymi cisly myslis arabske? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...