Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

On 7/17/2024 at 1:01 PM, vE13Lius said:

Já opět červeňáky, tentokráte u kávy. Zatím jediný digi u kterých mě vyloženě ne.ere negativní displej. Jde vidět že ta jejich STN LCD technologie funguje - byť nemám porovnání vyloženě s modely bez. 

P7170280-5.jpg

Je to tak, STN je proste videt porad.

Obyc negativni obcas videt vubec nejde 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/14/2024 at 9:22 PM, spineshank said:

souhlas s tebou

jak si dal ty dva inzeráty měl jsem docela cukání,ale zůstal jsem věrnej těmto

nej G co jsem kdy měl🖖

IMG_20240714_2053483.thumb.jpg.f3b3beef7705471cb67c59521e11518f.jpg

Jo!

Je to fakt srdcovka, tlacitka paradni atd 💪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hmm, dvoutisícovky v krásném stavu. Mám je rád pro jejich celonerez tělo a šroubovací dýnko i jednoduché ovládání základních funkcí. Ale čím ty moje neoplývají (mám jich pár kousků různých barevných variací a zatím všechny šlapou) je přesnost chodu. Ony fakt maximálně využívají výrobcem udávané limity odchylky chodu do 30 vteřin za měsíc, takže třeba za půl roku na nich naskáče i pár minut.
Ale jinak, pokud by někdo chtěl jednoduché levné odolné celokovové Gshocky za mírnou cenu, je to ideální model. Samozřejmě dnes už z druhé ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, jendazhor napsal:

Hmm, dvoutisícovky v krásném stavu. Mám je rád pro jejich celonerez tělo a šroubovací dýnko i jednoduché ovládání základních funkcí. Ale čím ty moje neoplývají (mám jich pár kousků různých barevných variací a zatím všechny šlapou) je přesnost chodu. Ony fakt maximálně využívají výrobcem udávané limity odchylky chodu do 30 vteřin za měsíc, takže třeba za půl roku na nich naskáče i pár minut.
Ale jinak, pokud by někdo chtěl jednoduché levné odolné celokovové Gshocky za mírnou cenu, je to ideální model. Samozřejmě dnes už z druhé ruky.

Máš pravdu, že přesnost není zrovna něco, čím by se mohly chlubit. Ale jinak mi dělají radost. To zpracování a použité materiály jsou parádní. A za to šroubovací dýnko jsem jim tu horší přesnost odpustil. 🙂

Co mě trochu mrzí, je bezel, který jsem poměrně dlouho sháněl, ale prostě se mi to nepodařilo. Nakonec jsem to vzdal a pořídil jsem pro ně bezel z AW-591. Není to úplně ono, ale lepší, než drátem do oka... 

Ty kousky, které máš, kde byly vyrobeny? Já mám Japan, nicméně jsem koukal, že v nabídkách jsou spíše z Malajsie. Údajně se tento model vyráběl v letech 2000 a 2001, tak předpokládám, že ty japonské budou spíše z počátku výroby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, MartyH napsal:

Máš pravdu, že přesnost není zrovna něco, čím by se mohly chlubit. Ale jinak mi dělají radost. To zpracování a použité materiály jsou parádní. A za to šroubovací dýnko jsem jim tu horší přesnost odpustil. 🙂

Co mě trochu mrzí, je bezel, který jsem poměrně dlouho sháněl, ale prostě se mi to nepodařilo. Nakonec jsem to vzdal a pořídil jsem pro ně bezel z AW-591. Není to úplně ono, ale lepší, než drátem do oka... 

Ty kousky, které máš, kde byly vyrobeny? Já mám Japan, nicméně jsem koukal, že v nabídkách jsou spíše z Malajsie. Údajně se tento model vyráběl v letech 2000 a 2001, tak předpokládám, že ty japonské budou spíše z počátku výroby. 

Tak jsem vyhrabal čtyři kousky dvoutisícovek, každé jiná mutace a všechny jsou z Malajsie. Vlastně jsem to dříve nikdy nezkoumal a myslel si, že z Malajsie jsou všechny kusy tohohle modelu. Japonských bude asi opravdu pomálu. Takže možná vlastně jsou trochu vzácnější.
Ještě malá poznámka – na dvoutisícovkách je zajímavé i to, že mají leštěné celé tělo, nikoliv jen běžně viditelné části.
Asi už se to tu někde psalo, že se na ně dají, někdy po menším pilování, použít bezely z modelů: AW-590, AW-591, AWG-100, AWG-101, AWG-M100.

A tady jsou asi všechny variace (někde jsem to čórnul, tak s vodoznaky...), kdyby to někoho zajímalo:

image.thumb.jpeg.e1c01168da71623b707689c816ea5ffe.jpeg

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🔥Dvoj krabičkový🔥 pátek 🤩

Já vím, není to Heavy Metal, EH colab 😂😂

Ale zase jsem tyhle moc chtěl do sbírky, jsem die-hard fan ✔️

Přivezla okásan z Japan 🇯🇵 🙏

Co tam asi bude za modely??

Manželka dostala taky mega vejslužku.

Stej ťjůnd 4 weekend, bude proveden unboxing se ctí.

Ps.

To dárkové balení je v JP zdarma, jenom se to zaklikne a ✔️

#guess #gshock #jdm #familyvisit

 

 

A4EC4FE8-468B-40A8-89FE-CEE861B64AC9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...