Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rakuten,Skywatches,Jomashop.Případně se domluvit ve Fastu.

Super, díky. Zkusil jsem kontaktovat Fast. Jinak jsem našel jedině tady : https://www.jomashop.com/casio-g-shock-dw6900ms-1.html - nemám vůbec zkušenost s nákupem hodinek ze zahraničí. Nezdá se mi moc cenovka 66,50 USD za nové hodinky. Nejsou tam další skryté poplatky? Doprava se platí? Jsou nové? Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su nove, je to cena dnesna k americkemu dnu prace. Postovne som nasiel ze je 35 USD. Trocha dost vzhladom na cenu hodiniek.

Ak ti to colnici zachytia tak zaplatis DPH + poplatok za preclenie.

 

Nasiel som ich aj tu -> http://www.creationwatches.com/products/casio-g-shock-57/casio-g-shock-dw-6900ms-1d-dw6900ms-1d-mens-watch-2947.html

Je to overeny obchod. Doprava free. Ak si ich nechas poslat klasickou postou, tak je velka sanca, ze sa to zbytocne nezdrzi na colnici.Zaroven ale nebudes mat skatulku.

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su nove, je to cena dnesna k americkemu dnu prace. Postovne som nasiel ze je 35 USD. Trocha dost vzhladom na cenu hodiniek.

Ak ti to colnici zachytia tak zaplatis DPH + poplatok za preclenie.

 

Nasiel som ich aj tu -> http://www.creationwatches.com/products/casio-g-shock-57/casio-g-shock-dw-6900ms-1d-dw6900ms-1d-mens-watch-2947.html

Je to overeny obchod. Doprava free. Ak si ich nechas poslat klasickou postou, tak je velka sanca, ze sa to zbytocne nezdrzi na colnici.Zaroven ale nebudes mat skatulku.

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je mam, na minule strance je i foto...Barvu budes mit lepsi, bral bych ji spis nez modre, ty jsou trosku nevyrazne. Na druhou stranu ty modre tak nerazi a hodi se i na "beznejsi" noseni.  :)

Pohodli pri noseni bych rekl ze super, mam tenkou ruku a nechtel jsem nejake obri G-Shock orloje co budou na me ruce vypadat jako pest na oko, tyto jsou opravdu hodne kompaktni a maji (na G-shock) tenke pouzdro. Puvodne jsem spis koukal po nejakych obyc GA 100/110 kvuli velikosti, no nakonec se zadarilo a mam tyto, ikdyz s funkcema ktere nepotrebuju...

Krokomer moc neresim a nevyuzivam, obcas mrknu ze neco ukazuje, rekl bych ze i realne a spravne udaje. Uz jsem to tu v nejakem jinem tematu psal, na netu jsem videl recenzi tech GBA 800 a typek tam po celodenni ture srovnaval jejich krokomer s TomTomy a Iphonem, vse melo plus minus stejny vysledek, takze asi cajk.

Spojeni BT s mobilem taky moc nepouzivam, obcas syncnu cas, parkrat jsem pres to nastavoval budik, jako funguje to normalne  :) Skoda, ze to nema vice funkci, jako treba notifilace, to uz by byl takovy trosku smartwatch  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...