Přejít na obsah

Fortis a přesnost


madbiker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ne ne, dávno po záruce. Tak jsme si povídali a když jsem říkal, že se zpožďují za den tak o pět vteřin, sami mi nabídli seřízení. Otevřeli a zregulovali. Zkontrolovali vodotěsnost. V rámci nákupu kaučuku se sponou to udělali zdarma. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: někde jsem zaslechl, že "letecké" hodinky by neměly ze své podstaty "jít do mínusu". Takže ideálně jít přesně (na což má samozřejmě vliv spousta faktorů) případně do plusu.. Ale odkud to mám, to si fakt už nevybavím :/  Jestli jste někdo chytřejší, rád se poučím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u potápěčů bych to viděl zase ve spojitosti s otočnou lunetou (otáčení jen na jednu stranu, aby nemohlo dojít k nechtěnému zpětnému otočení = předčasné spotřebování obsahu láhve..)

samozřejmě se bavíme o době před užíváním profesionálních měřících přístrojů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon za offtopic, ale taká rada pre maartyho - nechceš využiť funkciu úpravy príspevku (myslím to je do 10-15min), ako sem dávať každé cca 3-4min príspevok? Aby z toho nebol chat, len o to mi ide :cheers:

Kdyby to alespon nebyl co prispevek to hovadina  :bangin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: někde jsem zaslechl, že "letecké" hodinky by neměly ze své podstaty "jít do mínusu". Takže ideálně jít přesně (na což má samozřejmě vliv spousta faktorů) případně do plusu.. Ale odkud to mám, to si fakt už nevybavím :/  Jestli jste někdo chytřejší, rád se poučím :)

 do plusu je vzdy lepsi u vsech hodinek, jen vyndas na par vterin korunku, pockas a mas serizeno :-)

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • Po roku...

Zdravím

mám B42 OC s kalibrem ETA 2836-2, asi měsíc a dělají standardně cca +5s denně ale nemůžu přijít  na polohu při odkládání na noc, při které by se nejvíce zpožďovaly.

Nemáte někdo prosím vyzkoušenou polohu na odkládání pro maximální zpomalení. Zatím se mi zdá že je to poloha na "devítce".

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ci to neni individualne u kazdych konkrétnych hodiniek... musis si asi vyskusat sam a uvidis :) inac +5s denne neni zla odchylka... urcite by som koli tomu nemal hodinky ulozene inak ako mi vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...