Přejít na obsah

Seiko SARG řada


Chumpus

Doporučené příspěvky

Vypadá to jako ukončené Alpinisty, pouzdo mi připadá stejné, vnitřní otočný kroužek taky.

Jen to má to mnohem obyčejnejší(škaredší) korunky než měly Alpinisty a podle vzhledu bych tipnul budou ne-šroubovaci.

Každopádně po delší době Seiko, které mě oslovily...a to všechny 4 verze cifru ale SARG007 asi nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpinisty bez krásných a zajímavých Alpinist ruček :(

myslím, že ručičky jsou v pořádku. Mě se třeba ručky na zelených Alpinistech po čase trochu znechutily.

 

 
apropo...tady je jsou i obrázky řady SARX http://forums.seikoclubsg.com/viewtopic.php?f=2&t=6056 , ktere vypadají jako Omega AquaTerra....jen nevím jestli je to dobře nebo špatně.
 
Vygugloval sem, ze SARG by sem mely začít prodávat teď v listopadu...cena cca 400USD...
Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

apropo...tady je jsou i obrázky řady SARX http://forums.seikoclubsg.com/viewtopic.php?f=2&t=6056 , ktere vypadají jako Omega AquaTerra....jen nevím jestli je to dobře nebo špatně.

Nebo vypadají třeba jako Seiko sagq001 a 003 :)

 

Je ta vnitrni luneta nejak aretovana nebo se to tam sm.dla tam a zpatky jako na Atlasech?

Bude otáčivá, od toho tam je spodní korunka.

 

 

Jinak release by měl být tento týden, cena na rakuten byla kolem 33 tis. yenů.

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale všechny starší modely Seiko se mi prostě líbily víc. Pro srovnání fotka Aplinist. Úplně vidím tyroslkýho myslivce jak jódluje na skále. SARG jsou sice hezký, ale už je to takový lehce bezpohlavní :-) IMHO. 

379500d1296123609-seiko-alpinist-size-sa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta manie v kompasech má nejake blizsi vysvetleni nebo to je proste takova letosni vlna? Ale jinak konecne neco, nad cim se da uvazovat..

 

ale ty svetle Omegalooklike SARX budou zajimave tez! Skoro jsem rad, ze jsem zatim nevzal svetle Sarby..

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...