Přejít na obsah

Kdo má jaké Grand Seiko


financ

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mne ty zluty prisly nazivo celkem hnusny... ale kdyz se to umi vyfotit, tak i hovno vypada jak cokoladovej fondant. Z tehle fotky bych je aji chtel... ;)

A když se to vyfotit neumí, čokoládovej fondant vypadá jako hovno.

 

Mně tý žlutý přišlo být moc, GMT ručička, nápis a hvězdička by mi asi stačily. Jinak jsou fajn.

 

Co lumi v indexech? Rovně? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když se to vyfotit neumí, čokoládovej fondant vypadá jako hovno.

 

Mně tý žlutý přišlo být moc, GMT ručička, nápis a hvězdička by mi asi stačily. Jinak jsou fajn.

 

Co lumi v indexech? Rovně? :)

Kdybys je koupil Ty, tak rovne nebudou, ostatni to budou mit v pohode :D.

 

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem hodne zvazoval zda jit do cernych a dost penez usetrit. Modre jsem rovnou vyradil, tahle modra mi nesedi vubec.  Ta zluta me taky desila... Proto jsem si radsi udelal vylet a jel s nane podivat. Na zivo me ale uchvatily. Nejak jsme si padly do oka a fakt delaji radost - jako kazde nove hodinky. Opravdu se prijemne diky prumeru a vysce nosi - napr. Hibeat GMT byl na svuj prumer docela vysoke. Konecne nejake GS s lumi pro me, a je kupodivu fakt slusne citelna po celou noc. Cifr s texturou je zajimavy, klasicky pri ruznem svetle meni barvu od sede, pres hnedou po cernou. O presnosti asi nema cenu mluvit. Je tu sroubovaci korunka - coz me nakonec odradilo od SBGN007.

 

 

Minusy - Zluta na chapteru je hazi hodne do sportovna, ale my preci nemame jedine hodinky..  GMT rucka na sebe ve dne pritahuje oko a trochu zhorsuje odecitani. Datumove okno neni v barve cifru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo :)

 

Věděli jste, že v Japonsku mají různý regiony svoje edice KitKat, který seženete jenom v nich? Já už jo. Co je odkud ale nevim.

attachicon.gif DSC05907.JPG

strawberry cheesecake (sladký jak cumel, ale docela to funguje), jabko (dtto), wasabi (divný), saké (hodně divný), rum-rozinka (jako modrá Deli)

Wau, a to kde si sehnal?

 

Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dr.sphinx

pochvala a gratulace v jednom, moc povedený ciferník, to mi ladí, nemám rád ty ukazatele čehosi - nátahu.

Soukromě mi to přijde jako stírač ve vétřiesce. A to tedy prrr  :gunsmilie:  :photo:  :lol2:

Jinak super  :cheers:

 

Dantechno - jak dlouho dělají radost každé nové hodinky než to přejde a je třeba novou další várku?  :notworthy:

**

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...