Přejít na obsah

Archimede Pilot LE


kubson

Doporučené příspěvky

momentálně je situace taková, že úpravy by cenu hodinek posunuly do takové výše, kterou by asi jen málokdo ze zde přítomných byl ochoten zaplatit, takže prozatím dávám tento projekt "k ledu"

 

pokud by si někdo na zorganizování takové LE troufal, samozřejmě platí má nabídka na dodání základních verzí za bezkonkurenčních podmínek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím všechny příznivce leteckých hodinek. V souvislosti se zvednutým zájmem o letecké Steinhard uhren (alias Robert), který ale zase rychle opadl, jsem zauvažoval nad \"vlastní\" edicí leteckých hodinek, založených na Archimede od Icklera. Jelikož Archimedy už mám také v nabídce (ehm wink.gif), byla by cena \"vstupního materiálu\" - tj. sériových Archimede za příznivé ceny. Otázkou už jen zůstávají custom úpravy, které by z již tak velmi dobrých Archimédů udělaly téměř dokonalé Flieger watch. Dovolil jsem si připravit soupis základních úprav, na kterých se asi shodne velká část zájemců a budu velmi rád, když přispějete se svou konstruktivní trochou do mlýna - jestli by byl vůbec zájem, kde a za kolik by úpravy byly proveditelné, vlastní návrhy úprav apod.

 

Archimede Pilot LE

 

založeno na ref.: UA7919-A1.5 (alternativně na UA7939-C1.1 s Etou 7750)

specifikace sériového modelu

- ETA 2824

- průměr 42mm, 10mm tloušťka, letecká korunka

- 50m vodě odolnost

- průhled na strojek minerálním skl.

- ploché safírové sklíčko

 

základní úpravy

- konvexní safírové sklíčko (ideálně s vnitřní AR úpravou)

- ciferník bez popisů a datumky

- oranžová vteřinovka

 

další úpravy

- označení LE na pouzdru?

- nápisy na dýnku?

- dekorace strojku? rotoru?

- vlastní řemen?

- plné dýnko?

 

http://www.archimede-uhren.de/images/7919-a15-15.jpg

To kubson - Aká by bola tá priaznivá cena sériových Archimede Pilot ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentálně je situace taková, že úpravy by cenu hodinek posunuly do takové výše, kterou by asi jen málokdo ze zde přítomných byl ochoten zaplatit, takže prozatím dávám tento projekt \"k ledu\"

 

pokud by si někdo na zorganizování takové LE troufal, samozřejmě platí má nabídka na dodání základních verzí za bezkonkurenčních podmínek

Ahoj Kubo.Neházel bych flintu do žita.Schauer má teď na svých stránkách aktuální limitku flígrů k svému 80 výročí.Líbí se mi umístění názvu l.e. a jména zadavatele přímo na kalibru.Jsou dražší než Archimede ale bez data,modré ručky a bez názvu firmy na číselníku za cca 600euro.Myslím,že kdyby se nás dalo aspoň dvacet dohromady tak by z toho mohla být pěkná l.e.Ostatní na stowa.de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipoval bych, že takovou customizovanou sérii by mohl zvládnou "Laco by Lacher" - www.laco.de

Jedna sami mají pilotní hodinky v nabídce

a jednak mají odnož "Lacher Werbeuhren", která nabízí zhotovení reklamních hodinek podle přání ctěných Kunden

 

http://www.lacher-uhren.de/de/werbeuhren/geht.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to starej historickej kousek smile.gif U Dušáka z něj šli do kolen... Pan majitel říkal, že tak pěná IWC neviděl. Jednoduchý ciferník, tři ručky, vteřinovka na 6tce.. biggrin.gif Zkusím to vyfotit... Tady jsem fotil jenom svoje Prim které mám třeba teď na ruce ... http://forum.chronomag.cz/postgallery.php?...e=Wilde+Sau.jpg

 

Ale moje Laco budí stejno pozornost... Je to limitovaná edice "Noční stíhači" a čumí po nich i frajírci s hodinkama za desetinásoné ceny biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Teď mám zálusk na Stowa Marine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...