Jump to content

Recommended Posts

Posted

Dobré odpoledne,

 

protože se chci vyvarovat dalšího možného zklamání z hodinek koupených pouze podle fotografie na webu, rád bych se nejdřív podíval jak vypadají ve skutečnosti nebo alespoň na ruce. Stowa se prodává jen přes web nebo v Engelsbrandu. Má Seatime někdo z Vás? Děkuju za odpověď mailem.

Guest Diskutér
Posted

Jsem rád, žes to tu napsal. Jistě - zklamání z hodinek koupených podle fotografie. Nic totiž tak dokonale nemate jako dobře udělaná profesionální fotografie hodinek (a plati to i o modelkách, ale o tom nesmíme psát, neb je to mimi téma smile.gif

 

Takže k hodinkám - opakovaně tu tvrdívám, že koupě hodinek, které jsem před tím neměl v ruce a hlavně NA RUCE je holý nesmysl. Nikdy bych to neudělal. Já ti doporučuji vyhledat na jejich stránkách nejbližšího prodejce a udělat si k němu dokonalej výlet. Návrat bude tak jako tak radostnou událostí. Buďto budeš šťastný, žes koupil krásné hodinky, nebo budeš šťastný, žes tu šunku neobjednal přes net a ušetřil si tak zklamání.

Posted

Jsem rád, žes to tu napsal. Jistě - zklamání z hodinek koupených podle fotografie. Nic totiž tak dokonale nemate jako dobře udělaná profesionální fotografie hodinek (a plati to i o modelkách, ale o tom nesmíme psát, neb je to mimi téma smile.gif

 

Takže k hodinkám - opakovaně tu tvrdívám, že koupě hodinek, které jsem před tím neměl v ruce a hlavně NA RUCE je holý nesmysl. Nikdy bych to neudělal. Já ti doporučuji vyhledat na jejich stránkách nejbližšího prodejce a udělat si k němu dokonalej výlet. Návrat bude tak jako tak radostnou událostí. Buďto budeš šťastný, žes koupil krásné hodinky, nebo budeš šťastný, žes tu šunku neobjednal přes net a ušetřil si tak zklamání.

To nemohu souhlasit, protoze velke mnozstvi hodinek se u nas sehnat neda, tak nevim, jestli by si udelal vylet nekam napr. do Japonska. (i kdyz vim, ze to neni pripad techto hodinek. ale myslim to vseobecne)

Jinak drive jsem to taky tvrdil, ze je musim nejdrive videt a mit na ruce...

Guest Diskutér
Posted

Jsem rád, žes to tu napsal. Jistě - zklamání z hodinek koupených podle fotografie. Nic totiž tak dokonale nemate jako dobře udělaná profesionální fotografie hodinek (a plati to i o modelkách, ale o tom nesmíme psát, neb je to mimo téma smile.gif

 

Takže k hodinkám - opakovaně tu tvrdívám, že koupě hodinek, které jsem před tím neměl v ruce a hlavně NA RUCE je holý nesmysl. Nikdy bych to neudělal. Já ti doporučuji vyhledat na jejich stránkách nejbližšího prodejce a udělat si k němu dokonalej výlet. Návrat bude tak jako tak radostnou událostí. Buďto budeš šťastný, žes koupil krásné hodinky, nebo budeš šťastný, žes tu šunku neobjednal přes net a ušetřil si tak zklamání.

To nemohu souhlasit, protoze velke mnozstvi hodinek se u nas sehnat neda, tak nevim, jestli by si udelal vylet nekam napr. do Japonska. (i kdyz vim, ze to neni pripad techto hodinek. ale myslim to vseobecne)

Jinak drive jsem to taky tvrdil, ze je musim nejdrive videt a mit na ruce...

To je zajímavé, já to mám dokonce tak, že si třeba nějaké vyberu dle katalogu, pak jdu do prodejny, nasadím a líbí se mi, za čas ve mně začne hlodat estetickej červ, jdu znovu na zkoušku a řeknu si - ne. Prostě, já bych hodinky naslepo koupit nemohl. dokonce bych zobecnil, že ze 100 hodinek, které se mi líbí na snímku, 98 naživo zavrhnu, dvoje zkouším a možná pak jedny koupím... smile.gif Fakt.

Posted

Jsem rád, žes to tu napsal. Jistě - zklamání z hodinek koupených podle fotografie. Nic totiž tak dokonale nemate jako dobře udělaná profesionální fotografie hodinek (a plati to i o modelkách, ale o tom nesmíme psát, neb je to mimo téma smile.gif

 

Takže k hodinkám - opakovaně tu tvrdívám, že koupě hodinek, které jsem před tím neměl v ruce a hlavně NA RUCE je holý nesmysl. Nikdy bych to neudělal. Já ti doporučuji vyhledat na jejich stránkách nejbližšího prodejce a udělat si k němu dokonalej výlet. Návrat bude tak jako tak radostnou událostí. Buďto budeš šťastný, žes koupil krásné hodinky, nebo budeš šťastný, žes tu šunku neobjednal přes net a ušetřil si tak zklamání.

To nemohu souhlasit, protoze velke mnozstvi hodinek se u nas sehnat neda, tak nevim, jestli by si udelal vylet nekam napr. do Japonska. (i kdyz vim, ze to neni pripad techto hodinek. ale myslim to vseobecne)

Jinak drive jsem to taky tvrdil, ze je musim nejdrive videt a mit na ruce...

To je zajímavé, já to mám dokonce tak, že si třeba nějaké vyberu dle katalogu, pak jdu do prodejny, nasadím a líbí se mi, za čas ve mně začne hlodat estetickej červ, jdu znovu na zkoušku a řeknu si - ne. Prostě, já bych hodinky naslepo koupit nemohl. dokonce bych zobecnil, že ze 100 hodinek, které se mi líbí na snímku, 98 naživo zavrhnu, dvoje zkouším a možná pak jedny koupím... smile.gif Fakt.

Ano, ale co kdyz se ti budou libit hodinky, ktere u nas nesezenes, hmm? Budes si je muset poslat, pokud je budes chtit...

Guest Diskutér
Posted

Michaele, to právě ne. Pokud mě čteš, tak asi víš, co píši. U hodinek já miluji i jejich nákup... Přiznávám ovšem, že z japonské produkce mě zatím neinspirovalo nic, o to to mám jednodušší...

Posted

Jsem rád, žes to tu napsal. Jistě - zklamání z hodinek koupených podle fotografie. Nic totiž tak dokonale nemate jako dobře udělaná profesionální fotografie hodinek (a plati to i o modelkách, ale o tom nesmíme psát, neb je to mimi téma smile.gif

 

Takže k hodinkám - opakovaně tu tvrdívám, že koupě hodinek, které jsem před tím neměl v ruce a hlavně NA RUCE je holý nesmysl. Nikdy bych to neudělal. Já ti doporučuji vyhledat na jejich stránkách nejbližšího prodejce a udělat si k němu dokonalej výlet. Návrat bude tak jako tak radostnou událostí. Buďto budeš šťastný, žes koupil krásné hodinky, nebo budeš šťastný, žes tu šunku neobjednal přes net a ušetřil si tak zklamání.

Možná bychom do Německa mohli jet do té manufaktury společně. Je to cca 544 km. Domluvíme se?

Posted

Michaele, to právě ne. Pokud mě čteš, tak asi víš, co píši. U hodinek já miluji i jejich nákup... Přiznávám ovšem, že z japonské produkce mě zatím neinspirovalo nic, o to to mám jednodušší...

OK, v pohode wink.gif

Guest Diskutér
Posted

Yede69, díky za nabídku, moc si jí vážím. Víš, já neuvažuji o nákupu Stowa. Člověk prostě nemůže mít všechny krásné hodinky...

Posted

Dá se k nim pořídit 6 různých lunet, tohle je jedna z povedených. Nejvíc se mi na nich líbí grafické provedení číselníku a tvar pouzdra.

Posted

Na stránkách píšou, že jsou k vidění i v obchodech Manufactum, např.Mnichov nebo Berlín. A zodpovídají i otázku, co dělat, když se kupujícímu nebudou hodinky líbit. Schauer je poctivý a renomovaný výrobce, nebál bych se toho.

Posted

to diskuter:čtěte do konce né jen mezi řádky! wink.gif

To nemohu souhlasit, protoze velke mnozstvi hodinek se u nas sehnat neda, tak nevim, jestli by si udelal vylet nekam napr. do Japonska. (i kdyz vim, ze to neni pripad techto hodinek. ..... ale myslim to vseobecne)

Posted

Dá se k nim pořídit 6 různých lunet, tohle je jedna z povedených. Nejvíc se mi na nich líbí grafické provedení číselníku a tvar pouzdra.

toto su po dlhej dobe hodinky na tomto fore ktore sa mi fakt pacia, cena bude asi niekde mimo moj revir ale design 100 bodov s tou striebornou lunetou nemaju chybu.

Posted

Dá se k nim pořídit 6 různých lunet, tohle je jedna z povedených. Nejvíc se mi na nich líbí grafické provedení číselníku a tvar pouzdra.

toto su po dlhej dobe hodinky na tomto fore ktore sa mi fakt pacia, cena bude asi niekde mimo moj revir ale design 100 bodov s tou striebornou lunetou nemaju chybu.

cena je 590 az 720?... http://stowa.de/shop/cgi-bin/lshop.cgi?act...&gesamt_zeilen=

Posted

Dá se k nim pořídit 6 různých lunet, tohle je jedna z povedených. Nejvíc se mi na nich líbí grafické provedení číselníku a tvar pouzdra.

toto su po dlhej dobe hodinky na tomto fore ktore sa mi fakt pacia, cena bude asi niekde mimo moj revir ale design 100 bodov s tou striebornou lunetou nemaju chybu.

cena je 590 az 720?...http://stowa.de/shop/cgi-bin/lshop.cgi?action=showrub&wkid=7788&ls=d&nc=1179811846-7857&rubnum=seatime.seatimeuebersicht&artnum=&file=&gesamt_zeilen=

noo to nie je uplne marne a hlavne sklo je zda sa pod urovnou lunety co ja osobne celkom mozem. dalsi brouk v hlave. smile.gif

Posted

nedávno je někdo prodával na pmwf. jsou to kouzelné divery. určitě tam ještě budou k dohledání photos na koženém řemenu i ocelovém tahu.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...