Jump to content

Recommended Posts

Posted

Chvála bohu za teplé počasí a za krátké rukávy. Existuje místo v republice se zvýšeným výskytem leteckých Primek v nádherném stavu, jenom se tam stačí pozorně koukat lidem na zápěstí. Je to můj druhej úlovek během měsíce a protože lítaly v Migu a mají krásné číslo 1920 tak zůstanou natrvalo u nového páníčka. Ty první jsem prodal:

http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=6500

ale pak mě to mrzelo, jo a kdyby se někdo náhodou ptal kde že je to místo leteckým Primkám zaslíbené tak NEŘEKNU !! smile.gif

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Nějak jim při tom lítání ulítl armovací kroužek s minutovými indexy biggrin.gif

Ale jinak pěknej úlovek. Blahopřeji.

Posted

Ne, ne z Brandejsa ani ze Staré Boleslavi kde PVO sídlí nejsou, je to asi obrovská náhoda ale oba kousky jsem těm pánům opravdu objevil normálně na ruce, a oba byli velice překvapení že jsem ochotnej za tyto hodinky vysolit jistou sumičku , mimochodem velmi srandovní v porovnání jakou mají cenu.Ten armovací kroužek je co?

edit: Abych byl přesnej tak ten první "pán" byl spíš kluk co šel s rodičema proto to odrasované sklíčko.

Posted

Ne, ne z Brandejsa ani ze Staré Boleslavi kde PVO sídlí nejsou, je to asi obrovská náhoda ale oba kousky jsem těm pánům opravdu objevil normálně na ruce, a oba byli velice překvapení že jsem ochotnej za tyto hodinky vysolit jistou sumičku , mimochodem velmi srandovní v porovnání jakou mají cenu.Ten armovací kroužek je co?

Že ty obcházíš domovy důchodců smile.gif?

Guest tolja
Posted

Ne, ne z Brandejsa ani ze Staré Boleslavi kde PVO sídlí nejsou, je to asi obrovská náhoda ale oba kousky jsem těm pánům opravdu objevil normálně na ruce, a oba byli velice překvapení že jsem ochotnej za tyto hodinky vysolit jistou sumičku , mimochodem velmi srandovní v porovnání jakou mají cenu.Ten armovací kroužek je co?

edit: Abych byl přesnej tak ten první \"pán\" byl spíš kluk co šel s rodičema proto to odrasované sklíčko.

Srovnej fotky Tvých prodaných a koupených =)

Posted

Ne, ne z Brandejsa ani ze Staré Boleslavi kde PVO sídlí nejsou, je to asi obrovská náhoda ale oba kousky jsem těm pánům opravdu objevil normálně na ruce, a oba byli velice překvapení že jsem ochotnej za tyto hodinky vysolit jistou sumičku , mimochodem velmi srandovní v porovnání jakou mají cenu.Ten armovací kroužek je co?

Že ty obcházíš domovy důchodců smile.gif?

No nejsi daleko, je pravda že za den příjdu do kontaktu s obrovskou spoustou lidí, mimo jiné i důchodců a pak už stačí jenom koukat a koukat smile.gif

Posted

Ne, ne z Brandejsa ani ze Staré Boleslavi kde PVO sídlí nejsou, je to asi obrovská náhoda ale oba kousky jsem těm pánům opravdu objevil normálně na ruce, a oba byli velice překvapení že jsem ochotnej za tyto hodinky vysolit jistou sumičku , mimochodem velmi srandovní v porovnání jakou mají cenu.Ten armovací kroužek je co?

edit: Abych byl přesnej tak ten první \"pán\" byl spíš kluk co šel s rodičema proto to odrasované sklíčko.

Srovnej fotky Tvých prodaných a koupených =)

Sakra teď jsem si toho všiml, ten kroužek tam chybí nebo to je takovej ciferník? Dík za rady

Posted

Ne, ne z Brandejsa ani ze Staré Boleslavi kde PVO sídlí nejsou, je to asi obrovská náhoda ale oba kousky jsem těm pánům opravdu objevil normálně na ruce, a oba byli velice překvapení že jsem ochotnej za tyto hodinky vysolit jistou sumičku , mimochodem velmi srandovní v porovnání jakou mají cenu.Ten armovací kroužek je co?

edit: Abych byl přesnej tak ten první \"pán\" byl spíš kluk co šel s rodičema proto to odrasované sklíčko.

Srovnej fotky Tvých prodaných a koupených =)

Sakra teď jsem si toho všiml, ten kroužek tam chybí nebo to je takovej ciferník? Dík za rady

Chybí ti tam černá vnitřní luneta/armovací kroužek se zelenými minutovými indexy.

Posted

Takže až bude ve zprávách, že neznámý poberta obírá v parcích podřimující důchodce o hodinky, tak víme kdo to je smile.gif

  • 6 months later...
Posted

Takže pánové, nebudete mi to možná věřit ale je to opět tady !!!!!

 

Stejné místo, pouze na sebe daly 7 měsíců čekat, jsou až na otřenou lunetku jako nové.

 

Začínám zase věřit na Ježíška ! :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Takže pánové, nebudete mi to možná věřit ale je to opět tady !!!!!

 

Stejné místo, pouze na sebe daly 7 měsíců čekat, jsou až na otřenou lunetku jako nové.

 

Začínám zase věřit na Ježíška ! :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

 

"218" ??? To není nijak vysoké číslo ... hmm ... naštěstí jedny mám, ale přiznám se, že tyhle jsou opravdu hezké ... blahopřeju a kdyžtak řekni, kde se má člověk koukat ... :)

Posted

Ahoj, to číslování by mě velice zajímalo, máte někdo letecké s nižším číslem než 218 ?

Pročetl jsem tady s touto tématikou snad všechno a na nižší číslo nikde nenarazil.

 

Také mi to nedá nepochlubit se dnešní kořistí, lovec Primek Qvído dnes zase bodoval !!!

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Ahoj, to číslování by mě velice zajímalo, máte někdo letecké s nižším číslem než 218?

Už jsem viděl 146.

  • 4 months later...
Posted
Už jsem viděl 146.

A už jsi viděl 000023 ?

Dnešní den hlásím úlovek: 2x Letecké PRIM, 000023, 000158,

Stejná lokalita jako předešlé kousky, cenu zde psát nebudu nechci nikoho rozplakat. :thumbsup_anim:

 

 

 

Posted

Tak to je fakt slušnej úlovek, já čas od času taky vídám zajímavá kousky na rukách, ale nenašel jsem ještě tu správnou "drzost" a nenabídl odkup. ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...