Jump to content

Omega Seamaster 300 James Bond


vareka

Recommended Posts

Nevydržel jsem odolat neodolatelné nabídce potápek a 9981.seamaster z 10007 ks je mým :-). Přechod z mých Tissot na Omegy je malý skok pro lidstvo, ale velký pro člověka. Nebo alespoň pro mě. Nekecali jste. Jsou to vážně povedený hodinky. Nechápu, jak je lze vůbec prodat. Tohle asi nikdy nedokážu. :-)

post-34012-0-62097300-1397059286_thumb.jpg

Překvapilo mě, že v servise u Dušáka mi jak ověření pravosti, tak zkrácení tahu provedli bezplatně. Tímto děkuji a chválím. Ještě budu muset pořešit přeleštění spony a možná celého tahu. Nevím, jak jsou hodinky staré. Někde jsem se dočetl, že by se měl dělat servis po 8mi letech. Jakmile zjistím, kolik je mým potápkám, nechám to možná až na ten servis.

post-34012-0-62097300-1397059286_thumb.jpg  post-34012-0-98055100-1397059305_thumb.jpg

 

Děkuji všem za informace, které nasávám z tohoto portálu. Bylo to sice drahé(a možná ještě bude), ale stojí to za to. Ještě ani ne před půl rokem jsem o hodinkách věděl úplný kulový.

post-34012-0-45726200-1397059315_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kdyby si nechtěl hned investovat do servisu a chtěl si zkusit, jaký to je pocit, je prodat, tak mi pošli nabídku do SZ :clap: . Néé, gratuluju tyto jsou moc vyvedené. Kde si je sehnal?

Link to comment
Share on other sites

historie těchto hodinek je zajímavá a já se obávám, že jí nikdo neuvěří. Raději to tedy ani moc neplánuji posílat dál. Ale zde proč ne, vžtyť je to v podstatě anonymní :-). Sám jsem nevěřil, než jsem posháněl nějaké bližší indicie. Nyní tomu věřím tak na 90%.

Byl a stále je tady jedem chlapík, který v době natáčení James Bonda v ČR měl na starost Daniela Craiga(asi týden v Karlových Varech). Chodili spolu pařit, pokud se to tak dá nazvat a na konci od Craiga tyto hodinky dostal. Pak nosil, pak nenosil, pak už se víc hodily peníze, navíc má další dvoje Omegy......  atd

Link to comment
Share on other sites

Gratuluji k parádnímu přírůstku, taky moc nechápu, jak někdo může pustit bondovky - sám mám dvoje hodinky z nichž jedny jsou bondovky na stálo, a v rámci chronobundusu točím ty druhé.

Škoda, že k těm Tvým nedal Craig i autogram ...       

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne tehle historce neverim, ale stokrat recena lez se stava pravdou,ze ;-)

A urcite takovato historka zaujme, ale dokazovat pravdivost je tezke.

Ja dostat hodinky od Bonda, tak se s nim alespon vyfotim ;-);-);-)

 

Link to comment
Share on other sites

ať už je historka pravdivá nebo ne, z potápek mám radost tak jako tak. Daniel Craig stejně nosil v Bondovi Aquaterra. Divery měl Brosnan  :-). Budu se na to muset někdy mrknout. Z celých bodovek jsem viděl asi jen dva díly.

Ukázka z Pulp Fiction je super. Bude to asi můj nejoblíbenější film,ale hodinky budu nosit stejně raději na ruce :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...