Jump to content

Recommended Posts

Posted

Používá zde ještě někdo Operu? Mám problémy se zobrazováním Chronomagu. Titulní stránka se nezobrazuje vůbec (respektive rozsipaný čaj) a počínaje včerejškem mám občas problémy, když dám ve fórech návrat na Index. Je na tom někdo podobně, nebo je zakopaný pes někde u mně?

Posted

Používá zde ještě někdo Operu? Mám problémy se zobrazováním Chronomagu. Titulní stránka se nezobrazuje vůbec (respektive rozsipaný čaj) a počínaje včerejškem mám občas problémy, když dám ve fórech návrat na Index. Je na tom někdo podobně, nebo je zakopaný pes někde u mně?

Problémy máme všichni, nevím co se děje. Možná dlouho avizovaná změna fóra?

Posted

U me taky od vcerejska i Opera i FF a kamos to taky zkousel, takze to bohuzel dela u vsech sad.gif ... Porad jsem to zkousel a porad nic, ale musel jsem to vydrzet laugh.gif

Guest Kamil
Posted

V Opeře jako ve Firefoxu teď už bez problémů.

Posted

Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval wink.gif

Posted

Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval wink.gif

Tak to same mi v opere dela porad. Presne jak pises na webu, ne na foru. Ale ve FF to jde normalne a IE nepouzivam temer nikdy, tak nevim.

Ale nejake vypadky byly vcera vecer a dnes taky a to asi u vsech...

Guest Kamil
Posted

Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval wink.gif

Tak jsem to zkusil a jde mi to všechno normálně. Mám verzi 9.20.8771.0

Posted

Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval wink.gif

Tak jsem to zkusil a jde mi to všechno normálně. Mám verzi 9.20.8771.0

Ja mam jeste starickou 9.02.8585 a clanky na chronomagu nejdou, ale na to uz jsem si zvyknul, takze si na ne jednou za cas otevru IE. A nebo az budu mit chut, tak si mozna aktualizuju na 9.21 co mi tu pokazde kdyz operu vypnu vyskoci a ja dam pokazde storno, protoze to nechci biggrin.gif

Posted

Safari stále bez problémů. I Camino.

Nápodobně. Zdravím kolegu ovocnáře wink.gif.

My víme své... wink.gif

To ja zase nevim, "ktera bije" biggrin.gif, ale to je jedno...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...