HonzaS Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Používá zde ještě někdo Operu? Mám problémy se zobrazováním Chronomagu. Titulní stránka se nezobrazuje vůbec (respektive rozsipaný čaj) a počínaje včerejškem mám občas problémy, když dám ve fórech návrat na Index. Je na tom někdo podobně, nebo je zakopaný pes někde u mně?
Cyber Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Používá zde ještě někdo Operu? Mám problémy se zobrazováním Chronomagu. Titulní stránka se nezobrazuje vůbec (respektive rozsipaný čaj) a počínaje včerejškem mám občas problémy, když dám ve fórech návrat na Index. Je na tom někdo podobně, nebo je zakopaný pes někde u mně? Problémy máme všichni, nevím co se děje. Možná dlouho avizovaná změna fóra?
gandalf Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Já už měl strach, že jsem byl někde neslušný :-)). Ale vážně, blbne to od včerejška.
HonzaS Posted May 23, 2007 Author Report Posted May 23, 2007 Ale v Exploreru protíže nemám. Doufám, že ne jen přechodně.
Mike. Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 U me taky od vcerejska i Opera i FF a kamos to taky zkousel, takze to bohuzel dela u vsech ... Porad jsem to zkousel a porad nic, ale musel jsem to vydrzet
Guest Kamil Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 V Opeře jako ve Firefoxu teď už bez problémů.
spiderer Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval
Mike. Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval Tak to same mi v opere dela porad. Presne jak pises na webu, ne na foru. Ale ve FF to jde normalne a IE nepouzivam temer nikdy, tak nevim. Ale nejake vypadky byly vcera vecer a dnes taky a to asi u vsech...
Guest Kamil Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval Tak jsem to zkusil a jde mi to všechno normálně. Mám verzi 9.20.8771.0
odklizec Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Ono to proste blbne a zatim to teda neni zadnou zmenou na strane chronomagu Proste server zda se uz nejak nestiha..
decebal Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Safari stále bez problémů. I Camino. Nápodobně. Zdravím kolegu ovocnáře .
spiderer Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Me v Opere porad nefunguje zobrazovani clanku na chronomagu (nemyslim forum), hlavni stranka se zobrazi, ale pri vybrani celeho clanku to nahlasi nejaky error, pritom v IE bez problemu.. Vcera mi to obcas ukazovalo ve foru ze se nejde pripojit, tak jsem si taky rikla koho jsem nastval Tak jsem to zkusil a jde mi to všechno normálně. Mám verzi 9.20.8771.0 Ja mam jeste starickou 9.02.8585 a clanky na chronomagu nejdou, ale na to uz jsem si zvyknul, takze si na ne jednou za cas otevru IE. A nebo az budu mit chut, tak si mozna aktualizuju na 9.21 co mi tu pokazde kdyz operu vypnu vyskoci a ja dam pokazde storno, protoze to nechci
Leclerc Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Safari stále bez problémů. I Camino. Nápodobně. Zdravím kolegu ovocnáře . My víme své...
Mike. Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Safari stále bez problémů. I Camino. Nápodobně. Zdravím kolegu ovocnáře . My víme své... To ja zase nevim, "ktera bije" , ale to je jedno...
decebal Posted May 24, 2007 Report Posted May 24, 2007 Nápodobně. Zdravím kolegu ovocnáře . My víme své... To ja zase nevim, "ktera bije" , ale to je jedno... Jablko .
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now