Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahoj, pro Vás asi hračka. Jsou po dědovi mého kamaráda. Je zvědavý co zdědil wink.gif. Jsou funkční, ale mají asi dost za sebou. Otevřít je nemám čím. Za případné informace děkuji.

Posted

TOhle pouzdro se dobře otvírá nůžkama biggrin.gif

nebo ruskou šuplerou biggrin.gif

Posted

Já věděl, že mě v tom nenecháte. Nůžky zabraly. Teď je řada zase na Vás.. :cool:

Posted

Tímto děkuji všem zúčastněným za rady a odpovědi....

Kdyby si ještě někdo na něco vzpoměl, budu rád a kamarád taky.

Díky. smile.gif a =)

Posted

http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=3764

Ty vpravo mají taky kalibr 2414. Je na něm něco zaujímavého pánové? Můj dojem je, že se výjímečně na ruské hodinky lehce natahuje a přetáčí. Jinak já je mám asi z přednormalizačních let. Můj táta se podle svatební fotografie s nimi v roce 1969 ženil smile.gif

Posted

no co bych na to měl asi říct... jen se trochu podívejte na to uložení krokovýho kola laugh.gif laugh.gif "eto charašo maloďcy"

Posted

To první poděkování jsem myslel upřímně.

Vím, že bych se k tomu taky někde proklikal, ale tohle není můj šálek čaje. Jen mě poprosil kamarád. Pro Vás je to malina.

Takže ještě jednou dík.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...