Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Podle toho, jaký má prodejce feedback a kolik uskutečněných obchodů, to na fake teda nevypadá.

Posted

... a jak se Vám pánové líbí?

 

Dosavadní oranžové samuraje mi znárodnil syn a na léto k vodě hledám něco nového a nechce se mi pořád třepat rukou (i když členové fóra mají na Q jistě vyhraněný názor).

 

 

Mj. se mi docela líbí tyto, i když jsou to asi vesměs starší modely:

 

Citizen Model BM6400-51E

Citizen Model BJ8050-59E

Seiko Model SMY089

Posted

S dovolenim se vetru sem do tohoto vlakna at nemusim zakladat nove

vzdyt se to take tyka zen.

 

...bez toho letadylka by tyto zena vypadaly lip,co myslite? Mozna

jeste upravit polohu loga na horizontalni a neni co resit. Troufl

by si nekdo na prebarveni letadla do barvy ciferniku? Bylo by

to slozite?

Posted

Tyhle divery Zeno mají v Havířově v Elánu dole v hodinářství.Ty červené.Dělají se taky v té zelené.

Je to quartz a mají pořádný průměr odhadem okolo 45-47. smile.gif

Posted

A co ta trojka u těch spodních sad.gif

Tak kotva je lepší než to letadýlko, mohli jí ještě trochu naklonit a byla by jak u UN smile.gif

Posted

S dovolenim se vetru sem do tohoto vlakna at nemusim zakladat nove

vzdyt se to take tyka zen.

 

...bez toho letadylka by tyto zena vypadaly lip,co myslite? Mozna

  jeste upravit polohu loga na horizontalni a neni co resit. Troufl

  by si nekdo na prebarveni letadla do barvy ciferniku? Bylo by

  to slozite?

Byly by to možná zajímavé hodinky na změnu ciferníku.

Posted

S dovolenim se vetru sem do tohoto vlakna at nemusim zakladat nove

vzdyt se to take tyka zen.

 

...bez toho letadylka by tyto zena vypadaly lip,co myslite? Mozna

  jeste upravit polohu loga na horizontalni a neni co resit. Troufl

  by si nekdo na prebarveni letadla do barvy ciferniku? Bylo by

  to slozite?

Byly by to možná zajímavé hodinky na změnu ciferníku.

Tak přesně tohle mám v plánu. Hodinky a nové ručky už mám objednané a ciferník si nechám přetisknout ve stylu Longines. Pak to budou dokonalé hodinky.

Posted

A bylo by to potom ještě Zeno? Laciněji by vyšlo koupit třeba Trias s Etou a ciferník vyměnit tam.

Zeno mám s Unitas 6497, 48 mm a naprostá spokojenost.

Posted

S dovolenim se vetru sem do tohoto vlakna at nemusim zakladat nove

vzdyt se to take tyka zen.

 

...bez toho letadylka by tyto zena vypadaly lip,co myslite? Mozna

  jeste upravit polohu loga na horizontalni a neni co resit. Troufl

  by si nekdo na prebarveni letadla do barvy ciferniku? Bylo by

  to slozite?

Byly by to možná zajímavé hodinky na změnu ciferníku.

Tak přesně tohle mám v plánu. Hodinky a nové ručky už mám objednané a ciferník si nechám přetisknout ve stylu Longines. Pak to budou dokonalé hodinky.

to mě zajímá, ten výsledek

Posted

Nevím jak dlouho to bude trvat, ale hodinky snad příští týden, pak rozebrat proměřit ciferník, udělat grafický návrh, prokonzultovat výrobu a nechat udělat 50Ks aby se to vyplatilo smile.gif chceš jeden?

Posted

to nezní špatně, třeba se to tu ujme ještě víc

Posted

Byly by to možná zajímavé hodinky na změnu ciferníku.

Tak přesně tohle mám v plánu. Hodinky a nové ručky už mám objednané a ciferník si nechám přetisknout ve stylu Longines. Pak to budou dokonalé hodinky.

to mě zajímá, ten výsledek

to Luk: no me to taky zajima, musis se pochublit nejen s hodinkama, ale i s

celkovou cenou. Az budes mit nejaky graf. navrh ciferniku, hodis ho sem na ukazku nebo to bude prekvapko?

 

Old Black mi psal, ze je nekomu objednal a ten si priobjednal rucicky ala longines, takze to jsi ty. Drzim palce s upravou. Mozna bych do toho sel taky.

Posted

S dovolenim se vetru sem do tohoto vlakna at nemusim zakladat nove

vzdyt se to take tyka zen.

 

...bez toho letadylka by tyto zena vypadaly lip,co myslite? Mozna

  jeste upravit polohu loga na horizontalni a neni co resit. Troufl

  by si nekdo na prebarveni letadla do barvy ciferniku? Bylo by

  to slozite?

Po tom pidiletadýlku vznikla podivná díra, se mi zdá.

Posted

hmm možná je to pocit. Každý si spojuje zeno s letadlem na ciferníku a když tam není, tak tam něco chybí.

Libí se mi i s ním, ale každopádně si myslím, že by jim to slušelo víc bez éra.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...