Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pro uklidneni (doufam) zkousim zalozit nove vlakno, ohledne ochuzeni rodinneho rozpoctu na ukor zpropadenych hodinek. Kolik je jeste asi tak v mezich normalu ??? ;-) 20% by melo byt OK, jako dane ne ???

Posted

dělat to jako WatchFan1

Posted

Myslis prijem = hodinky, hodinky = prijem? To by se mi libilo smile.gif

jo

 

prijem = hodinky, hodinky = vetsi prijem = hodinky zdarma

 

bohužel toto se nedá aplikovat na produkci, kterou tu většinou kupujeme

Posted

Myslis prijem = hodinky, hodinky = prijem? To by se mi libilo smile.gif

jo

 

prijem = hodinky, hodinky = vetsi prijem = hodinky zdarma

 

bohužel toto se nedá aplikovat na produkci, kterou tu většinou kupujeme

Jo jo , tuhle otazku jsem polozil ve vlaknu setkani fandu v NY. Delame neco spatne?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...